Informātikas MA sanāksme Rugāju novada vidusskolā

Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Otrdiena, 29 Janvāris 2019
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 29 Janvāris 2019 08:50

tmb20190129084536

23.janvārī Rugāju novada vidusskolā tikās informātikas skolotāji. Sanāksmes dalībniekus sveica skolotāja Velga Smoļaka un ansambļa “Pustonis” dalībnieki, izpildot vairākas dziesmas. Skolotāja iepazīstināja ar mūzikas kabineta aprīkojumu un iespējām mācību stundās, ko sniedz tehnoloģiju izmantošana. V.Smoļaka sniedza ieskatu arī apjomīgajā interaktīvajā prezentācijā “Komponisti, dziesmu tekstu autori un prozaiķi Rugāju novadā”, kas tika izveidota LEADER projektu izstrādes gaitā.

Izglītības darba speciāliste Terēza Čudarkina sanāksmes dalībniekiem novēlēja veiksmi un pacietību. Visi piekrita, ka datori tiešām to iemāca.

Apspriežot olimpiādes uzdevumus, skolotāji secināja, ka pacietība būs nepieciešama arī 5.-7. klašu informātikas olimpiādes dalībniekiem šī gada 25. aprīlī.

Turpinājumā skolotājs Jānis Ikstens informātiķus iepazīstināja ar robotikas apguvi Rugāju novada vidusskolā, rosinot darboties arī praktiski, saslēdzot un programmējot ķēdi lampiņas ieslēgšanai. Skolotāji, darbojoties praktiski un pēc tam aplūkojot sarežģītākos risinājumus, ko izstrādā vidusskolas klašu skolēni, atzina, ka arī šī ir joma, kur pacietība ir neaizstājama.

Informātikas MA vadītāja I.Arelkeviča

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei