Latviešu valodas skolotāji gūst pieredzi Stacijas pamatskolā

Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Otrdiena, 16 Aprīlis 2019
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 16 Aprīlis 2019 10:45

tmb20190416104228Starpnovadu latviešu valodas skolotājiem ir izveidojusies tradīcija ik gadu tikties kādā no skolām un dalīties pieredzē. Šogad tikšanās bija paredzēta Stacijas pamatskolā. Latviešu valodas skolotāja Valentīna Kaša 11.aprīlī kolēģus aicināja uz radošu stundu par salikta pakārtota teikuma apguvi 8.klasē. Lieldienu noskaņās sapostā skolā ciemiņus sagaidīja direktore Ruta Bukša un skolotāja Valentīna Kaša. Īpašus sveicienus bija sagatavojis meiteņu ansamblis, daiļlasītāja Zane, kā arī bija iespēja redzēt interesantu tērpu kolekcijas demonstrējumu.

Kad bija apskatīta skola, klātesošie vēroja lielisku latviešu valodas stundu, kurā skolēni nostiprināja zināšanas ne tikai par saliktu pakārtotu teikumu, bet arī daudz uzzināja par citu valstu galda kultūru, ģeogrāfiju, kā arī izspēlēja drāmas elementus. Klasē valdīja pozitīva gaisotne, visi aktīvi darbojās. Stunda bija starpdisciplināra un ļoti interesanta.

Tikšanās turpinājumā metodiskās apvienības vadītāja Valija Muldiņa pastāstīja par latviešu valodas un literatūras koordinatoru seminārā dzirdēto, iepazīstināja ar jaunajām programmām un mācību līdzekļu paraugu pamatskolai.

Diena izvērtās atziņām bagāta.

Paldies skolas direktorei Rutai, skolotājai Valentīnai, 8.klases skolēniem, skolas kolektīvam par jauko uzņemšanu!

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei