Pirmsskolas izglītības iestāžu un grupu pie skolām darba laika organizācija vasaras periodā

Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Piektdiena, 10 Maijs 2019
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 10 Maijs 2019 13:43

Vasaras periods ir tas laiks, kad arī izglītības iestāžu darbinieki dodas atvaļinājumos, darbs pirmsskolas izglītības iestādēs tiek nodrošināts apvienotās bērnu vecuma grupās, kas ir sava veida neērtības gan bērniem, gan vecākiem, gan iestāžu darbiniekiem.

Laika posmā no 1.jūnija līdz 31.augustam pirmskolas izglītības iestādēs īpaša vērība tiek pievērsta bērnu vispusīgas attīstības un iepriekšējā laika posmā iegūto zināšanu, izpratnes, pamatprasmju un caurviju prasmju, kā arī vērtībās balstītu tikumu un ieradumu nostiprināšanai.

Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvalde ir sagatavojusi apkopojumu par Balvu novada pirmsskolas izglītības iestāžu un grupu pie skolām darbu no 2019.gada 1.jūnija līdz 31.augustam.

Balvu novada pirmsskolas izglītības iestāžu un grupu pie skolām darba laiki no 2019.gada 1.jūnija līdz 31.augustam.

Atbalstot ģimenes vērtību un tradīciju popularizēšanu, ikvienam vecākam novēlam izbaudīt vasaru, sauli un atvaļinājumu kopā ar savu bērnu! Ieklausīties bērna patiesajos smieklos, kopā iegrimt aizraujošos eksperimentos, doties naksnīgos pārgājienos un atzīt, ka labākais notikums šajā vasarā bija atvaļinājums kopā ar savu bērnu!

Saulainu vasaru vēlot un aicinot uz kopīgu sadarbību,
Balvu novada pašvaldības
Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes
pirmsskolas jautājumu speciāliste
Lija Bukovska

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei