Stand-Up komēdijas izrāde Kubulos

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Ceturtdiena, 03 Janvāris 2019
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 04 Janvāris 2019 09:22

tmb20190103103908Pēdējo gadu laikā Latvijas kultūras telpā arvien populārāks ir kļuvis tāds skatuves mākslas žanrs kā stand-up comedy. Tulkojot latviešu valodā - “stāvizrāde”.

Žanrs radies 20.gadsimta beigās Lielbritānijā un Amerikas Savienotajās valstīs, un šodien tā komiskā izteiksmes forma, kura ietver gan humoristiskus stāstus un pastāstus, gan jokus un monologus, ir uzrunājusi plašu sabiedrības loku pasaulē un arī pie mums Latvijā.

16. februārī Kubulu pagasta Kultūras namā notiks stand-up komiķa Maksima Trivaškeviča soloizrāde „Humors pa latviski”, kuras ietvaros autors pastāstīs savus jaunākos jokus.

Maksims Trivaškevičs ir viens no aktīvākajiem stand-up comedy žanra pārstāvjiem un kopējiem Latvijā. Mākslinieks ir gatavs iepriecināt skatītājus gan lielos, gan mazos pasākumos, viņš ir paspējis uzstāties gandrīz visās Latvijas pilsētās, lielākajos Latvijas mūzikas un mākslas festivālos, kā arī saņēmis ovācijas ārzemju auditorijās. Balvu novadā mākslinieks viesosies pirmo reizi.

Autora iepriekšējo soloizrādi „Stand- up izrāde latviešu valodā” apmeklēja vairāk nekā četri tūkstoši skatītāju, gūstot pozitīvu lādiņu ilgam laikam.

Izrāde „Humors pa latviski” no iepriekšējās atšķiras ar to, ka tajā iekļauti citi joki.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei