Labi jaunumi Balvu Centrālajā bibliotēkā

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Piektdiena, 08 Februāris 2019
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 08 Februāris 2019 14:49

Balvu pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Inese Svelpe, kuru darbā ar pirmsskolniekiem Balvu Centrālās bibliotēkas darbinieki atzinuši par uzticamu un ieinteresētu sadarbības partneri jau daudzu gadu garumā, ir atzīta par “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2018” Lasīšanas vēstnesi Latgales reģionā!
Par ieguldījumu lasīšanas veicināšanā Latgales reģionā Inese Svelpe ir uzaicināta uz Lielajiem lasīšanas svētkiem Rīgā, kas notiks 9.martā. Inese tiks svinīgi sveikta uz Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zāles skatuves.
Pirms kāda laika Balvu Centrālā bibliotēka aicināja piedalīties konkursā “Tētis Zviedrijā - Tētis Latvijā”. Konkursa ietvaros atsaukties tika aicināts ikviens tētis Latvijā. Arī Balvu Centrālās bibliotēkas apmeklētājs Toms Baronovs ar tēti Aleksandru piedalījās un ir iekļuvuši uzvarētāju vidū. Viņiem būs iespēja piedalīties fotosesijā pie profesionālas fotogrāfes, kā arī apmeklēt īpašu sarīkojumu Zviedrijas vēstniecībā. Šīs fotogrāfijas tētiem kopā ar bērniem, kļūs par daļu no izstādes. Izstādes atklāšana notiks 9. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Ligita Pušpure
Balvu Centrālā bibliotēka

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei