Bērzpilī klausītājus priecē A.Božas sniegtais koncerts

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Pirmdiena, 18 Marts 2019
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 18 Marts 2019 09:33

tmb20190318092929

9.martā Bērzpils vidusskolas aktu zālē notika dziedātājas un gleznotājas Ainas Božas autorkoncerts “Dvēsele vaļā...”. Atsaucība no skatītājiem bija liela. Koncertu apmeklēja ne tikai Bērzpils pagasta iedzīvotāji, bet arī skatītāji no tuvākās un tālākās apkaimes. Tiem, kas atnāca uz koncertu, dziedātāja Aina Boža nelika vilties.

Aptuveni divas stundas garais koncerts klausītajus aizrāva ar skaistām, dvēseliskām dziesmām, ar lielisku humoru un stāstījumu no savas dzīves un darba pieredzes. Smiekli mijās ar asarām, jo skanēja dziesmas, kas skāra klausītaju sirdis, lika atcerēties savus aizgājušos tuviniekus. Kā skaistu noformējumu koncertam, Aina Boža līdzi atveda 12 pašas gleznotās gleznas, kas lieliski papildināja koncerta atmosfēru. Ainas Božas koncerts bija kā garīgs glāsts daudziem apmeklētājiem, jo pēc koncerta izskaņas, skatītāji izteica vēlējumu, kaut vairāk būtu tādu dvēselisku koncertu. Arī Ainai Božai bija patiess prieks spēlēt un dziedāt tik atsaucīgai, sirsnīgai un atvērtai publikai, kāda ir Latgales laukos.

Paldies par atbalstu koncerta rīkošanā Bērzpils pagasta pārvaldei, sieviešu biedrībai “Dzērvenīte”, Bērzpils vidusskolai.

Anna Kriviša
Bērzpils pagasta kultūras pasākumu organizatore

Foto autors Birtuta Bogdane

img-001.jpgimg-002.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei