Bērzpils pagasta jauniešu deju kolektīvs „Jauda” nosvinējis 5 gadu darbības jubileju

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Otrdiena, 09 Aprīlis 2019
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 09 Aprīlis 2019 09:21

tmb20190409091645

6.aprīlī Bērzpils vidusskolas sporta zālē pavasarīgas noskaņas ienesa koncerts „Ielūdz Jauda”, jo Bērzpils pagasta jauniešu deju kolektīvs „Jauda” svinēja 5 gadu darbības jubileju. Koncertu vadīja Iveta Tiltiņa un Ilga Lazdiņa.

Šajā koncertā blakus esošajam sastāvam dejoja arī lielākā daļa bijušo ‘’Jaudas’’ dejotāju. Tajā piedalījās arī kolektīva draugi - JDK ‘’Vectilža’’, vadītāja Kristīne Jermacāne (Balvu novads, Vectilžas Sporta un atpūtas centrs ), JDK ‘’Kust i kust’’, vadītāja Irēna Kaša (Baltinavas novads, Baltinavas kultūras nams), JDK ‘’Bitīt, matos’’, vadītāja Diāna Astreiko (Viļakas novads, Viļakas kultūras nams), JDK „Pipareņš’’, vadītāja Laura Ābola (Rēzeknes novads, Nagļu kultūras nams), JDK „Raksteņš’’, vadītāja Anita Upeniece (Viļānu novads, Dekšāres tautas nams), kā arī pašmāju pašdarbības kolektīvi- folkloras kopa ‘’Saivenis’’, sieviešu vokālais ansamblis ‘’Naktsvijole’’, abu kolektīvu vadītāja Daiga Griestiņa, un deju kopa ‘’Asjate’’, vadītāja Iveta Tiltiņa.

Tika izdejotas ne tikai 5 gadu garumā apgūtās tautas dejas, bet arī simtgades Dziesmu un Deju svētku repertuārs. Koncerts izvērtās lielisks, jo tik daudz skaistu un neatkārtojamu deju horeogrāfiju skatītāji varēja baudīt pasākuma laikā.

Koncertu noslēdza JDK ‘’Jauda’’ ar deju ‘’Pōr Gauju’’, kuras muzikālo pavadījumu dziedāja grupas ‘’Ginc un es’’ solists Gints Ločmelis, kā arī kolektīva un tā vadītājas Ivetas Tiltiņas pateicības vārdi visiem saviem draugiem un atbalstītājiem.

Neizpalika arī pašu ‘’Jaudiešu’’ apsveikšana-ziedi, svētku tortes, apsveikuma runas un dāvaniņas, kā jau dzimšanas dienā pienākas!

Pēc koncerta uz lustīgu sadancošanos aicināja grupa ‘’Ginc un Es’’.
Pasākumu atbalstīja Bērzpils pagasta pārvalde, Bērzpils vidusskola, sieviešu biedrība ‘’Dzērvenīte’’.

Bērzpils pagasta kultūras pasākumu organizatore
Anna Kriviša
Foto autore Biruta Bogdane

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei