Pūpolsvētdiena ar dziesmu skaņām

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Trešdiena, 17 Aprīlis 2019
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 17 Aprīlis 2019 08:54

tmb20190417085112

14.aprīlī uz ikgadējo vokālo ansambļu skati Zilupes Kultūras namā pulcējās vokālie ansambļi no Balvu, Gulbenes, Ludzas, Zilupes un Krāslavas novadiem. Dalībnieki Zilupes Kultūras namā tika gaidīti- par to liecināja noformējums un Zaķis, kurš visus, kuri apmeklēja pasākumu nopēra ar pūpoliem, cienāti ar kafiju, tēju un cepumiem.

Balvu novadu pārstāvēja Tilžas Kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis „ Rasa”, vadītāja Rita Keiša, Balvu pagasta jauktais vokālais ansamblis „Malduguns”, vadītāja Viktorija Kokoreviča, Kubulu pagasta Kultūras nama jauktais vokālais ansamblis, vadītāja Anastasija Ločmele un Krišjāņu pagasta vokālais ansamblis „Elija”, vadītāja Sintija Velme.

Kolektīvu sniegumu vērtēja Lolita Greitāne – Ludzas mūzikas pamatskolas direktore, Vera Krišāne – Kārsavas mūzikas un mākslas skolas direktore, Vera Doreiko-Sinkeviča – Zilupes mūzikas un mākslas skolas direktore un Danuta Kārkliniece – Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas skolas pedagoģe.

Zaķa pēriens palīdzēja Balvu novada kolektīviem, jo visi četri ansambļi saņēma I pakāpes diplomus. Paldies kolektīvu vadītājiem par ieguldīto darbu un dalībniekiem par skanīgo dziedāšanu.

Informāciju sagatavoja
Iveta Tiltiņa
Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes
vadītājas vietniece kultūras jautājumos

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei