Koncertšovs ar pašmāju māksliniekiem

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Pirmdiena, 27 Februāris 2012
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 01 Marts 2012 12:25

Par prieku visam Balvu novadam 24. februārī Balvu Kultūras un atpūtas centrā notika jauns un krāšņs šovs „Dziedi savai pilsētai”.
Pirms tam tika uzrunāti visi dziedošie cilvēki, tika lūgts visus iesaistīties cilvēku iedrošināšanā. Organizatori vēlējās, lai pasākumā piedalās dažāda gadagājuma dziedātāji, atsaucību vairāk izrādīja jaunieši.
Pateicoties Imantam Mozulim, Zintim Krakopam, Gatim Supem, Katrīnai Paiderei, Daidzei Andersonei šovs bija izdevies. Koncerta apmeklētājus patīkami pārsteidza arī Sintijas Salmanes, Artēmija Semjonova un Kaspara Bukša, Svetlanas Duļko, Ainas Laicānes un Agneses Laicānes, Lāsmas Vītolas, Agitas Pauliņas priekšnesumi. Dagmāras Laicānes dziedājums „Māmiņai” aizkustināja ne vienu vien zālē sēdošā sirsniņu. Patiess gandarījums un prieks bija arī par Magoņu ģimeni, kur mamma – Tatjana dziedāja kopā ar bērniem Nadīnu un Kristapu. Koncertā piedalījās arī Lauris Neilands no Gulbenes.
Programmu vadīja aktrise un humoriste Jolanda Suvorova, kura arī šova sagatavošanas posmā kopā ar savu komandu deva lielu pieredzi ikvienam mūsu pašmāju māksliniekam, kurš uzstājās uz Balvu Kultūras un atpūtas centra skatuves.
Liels paldies visiem šova dalībniekiem, kā arī koncertmeistaram Viktoram Bormanim par ieguldīto darbu un jauko vakaru, ko sagādājāt skatītājiem.

Galerija