Kultūras iestāžu vadītāju sanāksme

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Ceturtdiena, 08 Marts 2012
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 08 Marts 2012 10:55

Balvu novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē 7.martā kārtējā ikmēneša sanāksmē tikās pārvaldes vadītāja Iveta Tiltiņa un kultūras iestāžu vadītāji, lai pārrunātu aizvadītā mēneša notikumus, gaidāmos pasākumus, risinātu organizatoriskos un citus būtiskus jautājumus.
Balvu centrālās bibliotēkas direktore Ruta Cibule informēja par jaunākajiem notikumiem, gaidāmajiem pasākumiem. Ziņoja, ka iestāde aktīvi gatavojas „Radošās darbības nedēļai”, kā arī aicināja novada iestāžu kolektīvus apmeklēt bibliotēku, lai iepazītos ar tās piedāvāto pakalpojumu klāstu, jo nereti iedzīvotāji nav informēti par plašajām iespējām, ko sniedz Balvu centrālā bibliotēka.
Pārstāve no Balvu Kultūras un atpūtas centra Aija Putniņa sniedza atskatu par aizvadītajiem pasākumiem un iepazīstināja ar svarīgākajiem notikumiem, kas gaidāmi marta mēnesī .

Savukārt Balvu novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Ineta Krakupe pastāstīja par jaunizveidotajiem Balvu novada tūrisma bukletiem, pierobežas teritorijas ceļvežiem un Latgales tūrisma ceļvedi. Vadītāju priecēja, ka arī šogad tūrisma izstādē „Balttour” Latgales stends bija īpaši aktīvs un pārsteidza apmeklētājus ar lielo daudzveidību.
Iveta Supe, Balvu Novada muzeja vadītāja, informēja, ka muzeja darbinieki piedalās projektos, apmeklē Nemateriālā mantojuma kursus un gatavojas „Radošās darbības nedēļai” .
Sanāksmē piedalījās arī Tilžas kultūrvēstures izpētes un tūrisma centra vadītāja Ruta Silauniece, kura pastāstīja par jaunatklāto izstādi „Lidmodeļi un raķešu modeļi Rīgā, Latvijā, Eiropā un pasaulē”. Vadītāju priecēja, ka apmeklētāju skaits izstādēm ievērojami pieaudzis kopš muzeja telpas iekārtotas pagasta pārvaldes ēkā, par ko pateicās Balvu novada pašvaldībai.