Alfa kurss Balvos

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 04 Februāris 2019
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 04 Februāris 2019 17:57

tmb20190204175256

Ikvienam cilvēkam ir daudz jautājumu – par dzīves jēgu, savu eksistenci, Dieva esamību, par laimes priekšnosacījumiem, darbu, mācībām, atpūtu, ģimeni, par nākotni. Alfa kurss ir vieta, kur meklēt atbildes.

Kas ir Alfa kurss?

Tā ir iespēja iepazīt un izzināt kristīgo ticību. Tā ir vieta, kur cilvēki var atnākt un uzdot jautājumus, iedziļināties, kopīgi ar citiem meklēt atbildes. Viss notiek ļoti vienkārši – brīvā, draudzīgā un jautrā atmosfērā. Alfa kurss sastāv no lekciju sērijas, kas apskata tādas tēmas kā: “Kas ir Jēzus?”, “Kā iegūt ticību?”, “Kāpēc un kā man lūgt?”, “Kā un kāpēc lasīt Bībeli?”, “Kā pretoties ļaunumam”, “Vai Dievs dziedina šodien?” “Kam vajadzīga Baznīca?” u.c. Lekcijas vadīs un pieredzē dalīsies katoļu priesteri un citi kristieši.

Kas tajā notiek?

Katras nodarbības sākumā ir kopīga maltīte, tad seko lekcija un pēc tās - diskusijas mazajās grupās. Katra tikšanās ilgst apmēram 2 stundas. Kurss ilgst 10 nedēļas.

Kam Alfa ir domāta?

Alfa ir domāta visiem, īpaši tiem, kuri:

  • vēlas iepazīt kristietību,
  • vienkārši meklē dzīves jēgu,
  • grib kaut ko mainīt savā dzīvē,
  • vēlas sagatavoties Kristībām, Dievgaldam, Grēksūdzei, Laulībām,
  • arī tiem, kas vēlas kristīt savus bērnus.

Cik tas maksā?

Dalības maksas Alfa kursā nav, bet kursa gaitā dalībniekiem ir iespēja ziedot pusdienām.

Kad un kur notiks Alfa?

Svētdien, 10.februārī plkst.12.30 Sakrālās kultūras centrā aicinām uz Alfa kursa prezentācijas pasākumu. Muzicēs Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi. Cienastā - tēja, kafija, uzkodas. Alfa kursa dalībnieku liecības.

Regulāras Alfa kursa nodarbības pieaugušajiem notiks Sakrālās kultūras centrā svētdienās plkst. 12.30, sākot ar 10.februāri.

Gaidīsim!

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei