„Nav bērnam drošākas vietas kā mātes klēpis” – Nataļja Mihailova saņem domes Pateicības rakstu

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 15 Maijs 2019
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 15 Maijs 2019 15:37

DSC0004_15052019.JPG

Starptautiskajā ģimenes dienā, 15.maijā, aizbildne Nataļja Mihailova saņēma Balvu novada domes Pateicības rakstu par ieguldījumu bez vecāku gādības palikušā bērna audzināšanā un ģimeniskas vides nodrošināšanā.

Nataļja nu jau 17 gadus ir uzņēmusies bez vecāku gādības palikušā puisēna aprūpi, audzināšanu un izglītošanu, dodot bērnam iespēju uzaugt ģimenē, saņemt atbalstu, ģimenes siltumu un mīlestību.

Zēns aizbildnes ģimenē dzīvo no 1 gada un 3 mēnešu vecuma. Bērnam bija nepieciešama ārstēšana un īpaša kopšana, kuru zēna vecāki veselības stāvokļa dēļ nevarēja nodrošināt.

Nataļja ar lielu atbildības izjūtu uzņēmās aizbildņa pienākumu pildīšanu un rūpējās, lai zēns, neskatoties uz viņa slimību un veselības stāvokli, integrējas sabiedrībā, apmeklē pasākumus, piedalās Balvu teritoriālās invalīdu biedrības rīkotajās aktivitātēs.

Pateicoties aizbildnes rūpēm un gādībai, zēns aug ģimeniskā vidē, saņem mīlestību, gādību un sapratni.

Balvu novada pašvaldības Bāriņtiesas priekšsēdētājas vietniece Liene Čugurova, uzrunājot Nataļju, teica: „Balvu novada Bāriņtiesa vēlas uzteikt un pateikt lielu paldies par to darbu, kas, protams, vārdos nav aprakstāms un izstāstāms, ko esat veltījusi bērnam, kā arī darījusi visu, lai bērns justos vajadzīgs un drošībā, jo nav bērnam drošākas vietas kā mātes klēpis.”

Pateicības rakstu pasniedza Balvu novada pašvaldības izpilddirektora vietniece Gunta Raibekaze, sakot: „Kā sieviete vienmēr esmu apbrīnojusi tos cilvēkus, kuri ir gatavi savā ģimenē uzņemt bērniņus, svešus bērniņus vai bērniņus, kuri nonākuši grūtā situācijā, kad viņu pašu vecāki vai nu nevar vai negrib tos audzināt. Jāsaka paldies tādām ģimenēm, tādiem cilvēkiem kā jūs, Nataļja, kuri dodat savu sirdsmīlestību, kuri uzdrošinās šos bērniņus paņemt savā aprūpē un paspārnē, viņus audzināt, skolot, žēlot, mīlēt un atbalstīt, bet īpaši liels paldies, ka jūs esat apņēmusies un atļāvusies paņemt bērniņu ar īpašām vajadzībām, jo šādiem bērniņiem mīlestību, rūpes, uzmanību vajag dubultā. Liels paldies jums par to! Lai jums netrūkt sava entuziasma, enerģijas, uzņēmības, veselības, arī naudas līdzekļu, jo tie ļoti vajadzīgi bērna audzināšanā, un lai jums viss izdodas!”