Izdots aktualizēts Lubāna ezera tūrisma reģiona ceļvedis “Lubāna ezera noslēpumi”

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 21 Maijs 2019
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 21 Maijs 2019 11:16

tmb20190521111047

Sadarbojoties Madonas, Balvu, Rēzeknes, Rugāju, Lubānas, Varakļānu tūrisma informācijas centriem, ir izdots aktualizēts Lubāna ezera tūrisma reģiona informatīvais materiāls, kurā apkopota informācija par tūrisma piedāvājumu Lubāna ezera apkārtnē Lubāna mitrāja teritorijā, tajā skaitā Balvu novada Bērzpils pusē.

Tūrisma ceļvedis drukātā formātā latviešu un angļu valodās pieejams Balvu, Rugāju, Rēzeknes, Madonas, Varakļānu, Lubānas novadu tūrisma informācijas centros, kā arī Lubāna mitrā tūrisma informācijas centrā pie Lubāna ezera. Ceļvedis “Lubāna ezera noslēpumi 2019” atrodams arī www.turisms.balvi.lv sadaļā “Ko redzēt un darīt”.

Īpaši aicinām atzīmēt savos kalendāros 6. jūliju, kad aicinām piedalīties Lubāna ezera Ceļotāju dienā “No akmens laikmeta līdz mūsdienām”. Pasākuma ietvaros notiks ekskursija gida pavadībā Bērzpils apkārtnē, iepazīstot Ičas apmetnes vēsturi un pagasta kultūrvēsturiskās un dabas vērtības, kā arī būs iespēja apmeklēt Jolantas un Valda Dundenieku keramikas darbnīcu Bērzpils pagastā. Detalizēta Ceļotāju dienu programma www.lubanamitrajs.lv.

Plānojiet brīvdienas lielākā Latvijas ezera - Lubāna apkārtnē!

Tūrisma ceļvedis elektroniski pieejamas ŠEIT!

Informāciju sagatavoja
Ineta Bordāne
Tūrisma organizatore
Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs
29272948, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei