Noskaidroti Balvu novada pašvaldības konkursa „ Esi uzņēmējs Balvu novadā” uzvarētāji

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 28 Maijs 2019
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 28 Maijs 2019 16:25

Lai sekmētu saimnieciskās darbības uzsākšanu un attīstību Balvu novadā, Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs jau otro gadu organizē konkursu „ Esi uzņēmējs Balvu novadā”.

Šogad konkursam tika iesniegti trīspadsmit pieteikumi. Uz otro kārtu tika virzīti deviņi pieteikumi, kuri bija noformēti atbilstoši konkursa nolikuma prasībām.

Konkursa 2.kārtā vērtēšanas komisija analizēja pretendentu iesniegto pieteikumu ekonomisko dzīvotspēju un lietderību, kā arī pašu iesniedzēju prasmes un zināšanas biznesa idejas attīstībā.

Konkursa pretendenti piedāvāja Balvu novadā attīstīt kvalitatīvus šūšanas, kāzu servisa pakalpojumus, spēļu konsoļu nomas pakalpojumus, mobilo telefonu, elektronikas, velosipēdu un motociklu remonta pakalpojumus, frizūru no kanekalona izveidi, mini golfa laukuma un atpūtas vietas izveides pakalpojumus.

Konkursa pieteikumu vērtēšanu veica komisija šādā sastāvā: komisijas priekšsēdētāja Balvu novada domes deputāte Sandra Kindzule, Balvu novada pašvaldības izpilddirektores vietniece Gunta Raibekaze, Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste Gunta Božoka, SIA „Dantruck11” valdes loceklis Aigars Logins, Rēzeknes biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Kristiāna Karčevska.

Par konkursa uzvarētājiem – granta saņēmējiem šogad kļuva četri konkursa dalībnieki :

Aiga Jansone ar konkursa pieteikumu „Kvalitatīva dizaina apģērba šūšanas pakalpojumi”, saņemot pašvaldības finansējumu EUR 2000,00’;
Aļona Pennere ar konkursa pieteikumu „Kāzu servisa pakalpojumi”, saņemot pašvaldības finansējumu EUR 1632,24;
Līga Vilciņa ar konkursa pieteikumu „Kvalitatīvi šūšanas pakalpojumi”, saņemot pašvaldības finansējumu EUR 1728,00;
Veronika Kuzņecova ar konkursa pieteikumu „Oriģināls kanekalona frizūru izgatavošanas pakalpojums”, saņemot pašvaldības finansējumu EUR 639,76.

Kopā konkursa uzvarētāji saņems visu budžetā paredzēto finansējumu 6000,00 EUR (neatmaksājama atbalsta summa - grants), nepārsniedzot vienam konkursa pretendentam nolikumā paredzēto atbalstāmo summu ne lielāku kā 2000,00 EUR.

Drīzumā ar konkursa uzvarētājiem tiks slēgti līgumi par finansējuma saņemšanu. Pēc tā saņemšanas tiks uzsākta saimnieciskā darbība un sniegta informācija par piedāvāto pakalpojumu un tā saņemšanas iespējām.

Nelielais pašvaldības finansiālais atbalsts ir tieši tas, kas ļauj konkursa uzvarētājam uzdrīkstēties un savu biznesa ideju realizēt dzīvē ātrāk, kvalitatīvāk, bet pārējiem konkursa dalībniekiem tā ir vērtīga pieredze startam nākošajā gadā ar uzlabotu esošo vai jaunu biznesa ideju.

Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste
Gunta Božoka

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei