Atbalsts Ukrainai


LLKC Balvu konsultāciju birojā šobrīd notiek pretendentu pieteikšanās apmācībām

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 04 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Jūlijs 2022

LLKC logo

LLKC Balvu konsultāciju birojs organizē apmācības atbalsta pretendentiem LAD atbalsta saņemšanai pasākuma “Agrovide un klimats” aktivitātē “Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos” (BDUZ)

Īstenojot BDUZ aktivitāti tiks veicināta bioloģiski daudzveidīgo zālāju saglabāšana, savvaļas augu, dzīvnieku, putnu populācija un ainavas uzturēšana apsaimniekotajās lauksaimniecībā izmantojamās zemes platībās.

Lasīt tālāk...


Ar 1.jūliju Balvos ir iespēja nodot tekstila atkritumus

Kategorija: Bez kategorijas
Pirmdiena, 27 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Jūlijs 2022

Tekstila atkritumu nodošana

Latvijā gada laikā tiek izmesti vairāk nekā 26 tūkstoši tonnu tekstila. Lai mazinātu radīto atkritumu apjomu, kas nonāk poligonos, sākot ar 2022. gada 1.jūliju SIA “Pilsētvides serviss” uzsāk dalīti vākta tekstila atkritumu pieņemšanu uzņēmuma SIA “Pilsētvides Serviss” Eko laukumā, Ezera ielā 3, Balvos.

Lasīt tālāk...


 Nodod nevajadzīgo elektrotehniku un laimē noderīgas balvas!

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 27 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Jūnijs 2022

Latvijas Zaļā punkta un vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA Eco Baltia vide atkritumu savākšanas kampaņa

Latvijas Zaļais punkts un vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide”,  sadarbībā ar “Tet”, “Maxima Latvija” un SIA "Pilsētvides serviss" no šā gada maija visā Latvijā īsteno kampaņu “Elektrotehnikas šķirošanās tūre”. Kampaņas ietvaros aicina Balvu iedzīvotājus piedalīties nolietotās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas šķirošanas kampaņas otrajā posmā, kas no 1. līdz 31. jūlijam notiks atkritumu šķirošanas laukumā Balvos, Ezera ielā 3a. Ikviens kampaņas dalībnieks, kurš nodos kādu iekārtu, varēs piedalīties izlozē par vērtīgām balvām – jaunu telefonu, grīdas tīrīšanas robotu, TV vai veikalu Maxima dāvanu karti 100 eiro vērtībā.

Lasīt tālāk...


No 13. līdz 16. jūlijam norisināsies Balvu novada svētki

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 15 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Jūnijs 2022

Balvu novada svētkiBalvu novada svētku programmā šogad paredzētas dažādas aktivitātes, lai ikviens novada iedzīvotājs un viesis, apmeklējot svētku pasākumus, atrastu sev saistošāko notikumu vai nodarbi. 

Jau 13. jūlijā, Balvu Valsts ģimnāzijas sporta laukumos, norisināsies pilsētu un pagastu sporta spēles. Savukārt 14. jūlijā Lāča dārzu pieskandinās novada folkloras kopas, sniedzot koncertu un aicinot pievienoties  latvisko danču vakarā. 

Lasīt tālāk...


16. jūlijā Lauku labumu tirdziņš Balvu pilsētas parkā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 16 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Jūnijs 2022

Lauku labumu tirdziņš 16. jūlijā Balvos16. jūlijā no plkst. 9:00 Balvu pilsētas parkā norisināsies lauku labumu jeb zaļais tirdziņš Balvu novada svētku ietvaros. Līdz ar to  tirdziņš otrajā mēneša sestdienā šoreiz nenotiks.

Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu svētku noskaņās, lai iegādātos dažādus lauku labumus un mājražotāju gardumus, sezonas augļus un dārzeņus, stādus, amatnieku un mākslinieku darinājumus!

Aicināti piedalīties vietējie amatnieki, mājražotāji, zemnieki un citi vietējie uzņēmēji ar savu ražoto produkciju vai sniegtajiem pakalpojumiem!

Lasīt tālāk...


Sākas “Novada Garšas” vasaras pasākumi, kuros piedalās arī Balvu novada uzņēmēji

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 30 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 30 Jūnijs 2022

Novada garšas pasākumiAr smeķīgu pasākumu Kurzemē – Jūrkalnes Uguns pļavā – pasākums “Novada Garša”, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC), pēc divu gadu pārtraukuma atkal aicina uz klātienes tikšanos visos Latvijas novados!

 “Novada Garšas” komanda savus atbalstītājus un ikvienu, kuram tuvs vietējā mazā ražotāja gatavotais produkts, aicina trijās jūlija sestdienās un vienā augusta svētdienā satikt, iepazīt un baudīt katra novada ražotāju gardumus, un  ne tikai.

Lasīt tālāk...


Aicina darbā struktūrvienības KUPRAVAS BIBLIOTĒKA vadītāju

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 28 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 28 Jūnijs 2022

Vakance_Kupravas bibliotēkas vadītājs

Balvu Centrālā bibliotēka (Reģ. Nr. 90009302988) aicina darbā struktūrvienības KUPRAVAS BIBLIOTĒKA vadītāju (profesijas kods 134932) 0,8 amata vieta uz nenoteiktu laiku.

Darba pienākumi​:

Lasīt tālāk...


Mobilie veselības aprūpes pakalpojumi Balvos jūlijā

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 29 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Jūnijs 2022

Mobilie veselības pakalpojumi


Aicinām apmeklēt ikgadējo pasākumu “Lauku diena” Viļānos

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 29 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Jūnijs 2022

Lauku dienas Viļānos14. jūlijā, Agroresursu un ekonomikas institūts un Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs (LLZC) sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību organizē ikgadējo Lauku dienu, uz kuru aicina visus lauku uzņēmējus un zemniekus, kuri vēlas saņemt nozīmīgu informāciju savu saimniecību attīstībai. Lauku dienas norises vieta: LLZC demonstrējuma lauki pie autoceļa A12 (Jēkabpils – Rēzekne – Ludza – Krievijas robeža (Terehova)), ceļa posmā aptuveni 3 km no Viļāniem virzienā uz Rēzekni.

Lasīt tālāk...


Pilsētu un pagastu pārvalžu vadītāji diskutē par aktuālajiem jautājumiem

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 27 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 27 Jūnijs 2022

Pārvaldnieku tikšanās Rugājos un Lazdukalnā27. jūnijā Balvu novada pilsētu un pagastu pārvalžu vadītāji, piedaloties Balvu novada pašvaldības un domes vadībai, kā arī administrācijas speciālistiem, uz tikšanos pulcējās Rugāju un Lazdukalna pagastos.

Tikšanās laikā tika izrunāti aktuālie jautājumi nekustamo īpašumu, ceļu apsaimniekošanas un uzturēšanas jomās, kā arī diskutēts par projektu finansējumu piesaisti pilsētu un pagastu vajadzību nodrošināšanai vai uzlabošanai, drošības jautājumiem un prioritāri veicamajiem darbiem tuvākajā nākotnē.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jūnijs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei