Aktuālais Balvu novadā

Balvu Bērnu un jauniešu centrs informē, ka 30.janvārī plkst.16.00 Balvu Novada muzejā notiks ikgadējais pasākums ”Jauniešu gada balva”, kur dažādās nominācijās tiks apbalvoti aktīvākie Balvu novada jaunieši.

Aizvadītajā nedēļas nogalē ar koncertu „Ar smaidu par dzīvi! ”savu pastāvēšanas 10 gadu jubileju nosvinēja senioru koris „Pīlādzis”.

Tev ir ideja, kuru vēlies īstenot, bet nezini kā, VAI, ja vēlies būt radošs un radīt inovatīvas idejas un tās arī attīstīt, tad piedalies Latgales reģiona jauniešu neformālās izglītības apmācībās „Radošums ir ledlauzis”

Pašvaldības ir uzsākušas aprēķināt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2015. gadam. Par nekustamā īpašuma nodokļa apmēru kārtējam taksācijas gadam pašvaldības paziņo nodokļa maksātājam vai tā pilnvarotai personai līdz tā paša gada 15.februārim, nosūtot maksāšanas paziņojumu viņam vai viņa pilnvarotai personai pēc norādītās adreses.
Lai iegūtu aktuālo informāciju par nekustamā īpašuma nodokli, nodokļa maksātāji var izmantot portālu www.epakalpojumi.lv.

Divu dienu garumā, no 17.-18. janvārim, Balvu Kultūras un atpūtas centrā jau piekto reizi notika Starptautiskais bērnu un jauniešu talantu un modes festivāls „Pa modes pakāpieniem”.
Konkursā piedalījās 80 dalībnieki no Balviem, Gulbenes, Rīgas un Lietuvas, kuri darbojas skatuves kustību, tērpu demonstrēšanas, modelēšanas un aktiermeistarības jomā.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs 27.janvārī plkst.10.00 rīko semināru par ES un valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu.

Programma

2015.gada 22.janvārī, plkst.10.00 notiks Balvu novada Domes sēde (Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 (3.stāvā, Sēžu zālē)).

Darba kārtībā:

Aizvadītajā nedēļas nogalē zemledus makšķerēšanas cienītāji no visas Latvijas, kā arī no Krievijas pilsētas Sanktpēterburgas, pulcējās Balvos, lai piedalītos Latvijas čempionāta Zemledus makšķerēšanā 1.posma sacensībās.

Sakarā ar to, ka 20.janvārī tiek atzīmēta 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres diena, vakar Balvu Novada muzejā pulcējās Balvu un kaimiņu novadu barikāžu dalībnieki, lai dalītos atmiņās un pārrunātu 2016.gada iespējamos pasākumus sakarā ar to, ka šajā gadā aprit 25 gadi kopš barikāžu laika.


Pasākumu kalendārs

Jautājums Domei