Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads

Jaunieši no visas Latvijas piedalīsies etno nometnē

No 2014. gada 19. līdz 21. septembrim Rēzeknē notiks nometne Jauniešu Etno dienas 2014, kur savas zināšanas folklorā un etno mūzikā papildinās jaunieši no visas Latvijas. Trīs dienas jaunieši varēs apgūt gan kolektīvās muzicēšanas prasmes, gan dažādu tieši Latgalei raksturīgu mūzikas instrumentu spēli, kā arī dejas improvizāciju.

Starp pasniedzējiem būs Laima Jansone, Tālis Gžibovskis, Ilmārs Dreļs un citi izcili pedagogi, tostarp no Lietuvas. Nometnes dalībniekiem būs iespēja apmeklēt arī starptautisko zinātniski praktisko konferenci „Māksla un mūzika kultūras diskursā”.

Pēdējās izmaiņas (Piektdiena, 12 septembris 2014 09:08)

Lasīt tālāk...

 

Tiks uzsākti Liepu ielas posma rekonstrukcijas darbi

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ

Šī gada 11.septembrī tika parakstīts līgums ar SIA “8 CBR” par Liepu ielas posma (145 m) rekonstrukcijas darbu veikšanu. Līguma summa EUR 148 362,15 bez PVN.

Liepu ielas posma (145 m no Tehnikas ielas krustojumā virzienā uz pilsētas pusi) rekonstrukcijā paredzēts veikt:

  1. ielas asfaltbetona seguma rekonstrukciju;
  2. lietus ūdens kanalizācijas rekonstrukciju;
  3. esošo ūdens un sadzīves kanalizācijas tīklu rekonstrukciju;
  4. sakaru infrastruktūras pārbūvi;
  5. ietves izbūvi.

Pēdējās izmaiņas (Ceturtdiena, 11 septembris 2014 13:53)

Lasīt tālāk...

 

Eiropas Sadarbības dienas ietvaros oficiāli atklās Balvu novada muzeja digitālo ekspozīciju

30.septembrī Balvos notiks Eiropas sadarbības dienas svinības  ar moto “Saglabāt, lai nepazaudētu!” un Igaunijas – Latvijas – Krievijas Pārrobežu sadarbības programmas Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta 2007-2013 atbalstītā projekta radīto Ziemeļlatgales nemateriālā kultūras mantojuma digitālo ekspozīciju oficiāla atvēršana Balvu novada muzejā. Projekts ELRII 308 „Saglabāt, lai nepazaudētu!” ( “Preserve not to lose!”) ir oficiālais sadarbības partneris šī gada akcijai gan Latvijā, gan Igaunijā, gan Krievijā.

 

Pēdējās izmaiņas (Ceturtdiena, 11 septembris 2014 11:51)

Lasīt tālāk...

 

MĒS TO VARAM!

Balvu Bērnu un jauniešu centrā 10.septembrī noritēja projekta „Mēs to varam” noslēguma pasākums. Ar KNHM fonda un Balvu novada pašvaldības atbalstu projektu konkursa „Sabiedrība ar dvēseli 2014” ietvaros tika izveidota aktivitāšu telpa, kur brīvajā laikā kopīgi  pulcēties novada bērniem un jauniešiem. Telpā izveidotas divas zonas – virtuvītes zona un aktivitāšu zona. Jaunā telpa jau tiek aktīvi apdzīvota, vakaros tā ir pulcēšanās vieta, kur visi kopīgi skatās kino, dzied, spēlē, spēlējas, kā arī kaļ jaunus plānus! Telpa jau ir piedzīvojusi nometnes dalībnieku burziņus un grupas mēģinājumus. Telpas remontdarbos aktīvi palīdzēja Sandijs Bukšs, kuram bija tas gods atklāšanas dienā pirmajam ielēkt papīra durvīs un aicināt ciemiņus atjaunotajā telpā.

Pēdējās izmaiņas (Pirmdiena, 15 septembris 2014 13:52)

Lasīt tālāk...

 

Domes sēde

2014.gada 11.septembrī, plkst.10.00. notiks Balvu novada Domes sēde (Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 (3.stāvā, Sēžu zālē)).

Darba kārtībā:

Lasīt tālāk...

 

ATVĒRTĀS DIENAS LAUKOS 20.-21. SEPTEMBRĪ - ATBALSTI VIETĒJO RAŽOTĀJU UN IZBAUDI NEPARASTU NEDĒĻAS NOGALI!

Ražas novākšana ir sākusies un Latvijas lauki aicina ciemos uz rudens akciju „Atvērtās dienas laukos”! 20. un 21. septembrī visā Latvijā lauku saimniecības, pārtikas ražotāji, amatnieki un viesu māju saimnieki piedāvā īpašas atlaides, pasākumus, iepazīšanās dāvanas un bezmaksas ekskursijas apmeklētājiem. Atvērtās Dienas Laukos jeb ADL ir lieliska izdevība atbalstīt vietējos ražotājus, gūstot labumu un prieku arī pašiem.

Iepriekšējās Atvērtās Dienas laukos rīkojām pavasarī. Atsauksmes liecināja, ka pasākums deva pozitīvas emocijas gan saimniekiem, gan viesiem, tāpēc tagad gan tiem, kuri nepaspēja apskatīt visu gribēto, gan tiem, kuri nokavēja iepriekšējās Atvērtās Dienas, ir pienācis laiks plānot savu ADL tūri, skatoties informāciju akcijas mājas lapā www.celotajs.lv/atvertasdienas, kur atrodama gan karte, gan katras saimniecības īpašā akcijas piedāvājuma apraksts un kontakti. Izvēlei 83 saimniecības! Akcijas karti papīra formātā var saņemt bez maksas asociācijas „Lauku ceļotājs” birojā Rīgā, Kalnciema ielā 40.

Pēdējās izmaiņas (Trešdiena, 10 septembris 2014 13:36)

Lasīt tālāk...

 

Par dzesētavu piegādi

Balvu novada pašvaldība lūdz uzņēmējiem iesniegt savus piedāvājumus par dzesētavu piegādi. Prasības:  ietilpība piemērota 2 līdz 6 nesadalītu pieaugušu mežacūku liemeņu uzglabāšanai vienlaikus, vēlams uzkarinātā veidā. Dzesētavas temperatūras režīms no 00 C līdz -50 C, lai līdz analīžu saņemšanai nodrošinātu mežacūku liemeņu saglabāšanu tādā kvalitātē, kas derīgs lietošanai pārtikā.

Piedāvājumus lūdzam iesniegt līdz 2014.gada 25.septembra plkst. 17.00 pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , pa faksu 64522453 vai Balvu novada pašvaldībā, Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu novadā, 28.kabinetā.

 

Atklāta Lutinānu purva kūdras pārstrādes ražotne

Šī gada 4.septembrī Briežuciema pagastā svinīgi tika atklāta Lutinānu purva kūdras pārstrādes ražotne, kura ir viena no lielākajām un modernākajām kūdras pārstrādes ražotnēm Latvijā.

Atklāšanas pasākumā piedalījās pats uzņēmuma īpašnieks no Vācijas Johans Martens, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš, Balvu novada Domes priekšsēdētājs Andris Kazinovskis un citi svarīgi viesi.

Pēdējās izmaiņas (Pirmdiena, 08 septembris 2014 14:33)

Lasīt tālāk...