Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads

Svinīgi atklāj rekonstruēto Brīvības ielas posmu

4.novembrī Balvu pilsētā svinīgi tika atklāts rekonstruētais Brīvības ielas posms, kurš tika īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta Nr.3DP/3.6.2.1.0/13/IPIA/VRAA/001 „Brīvības ielas posma rekonstrukcija no Balvu pilsētas administratīvās robežas līdz Šķērsielai pie parka” ietvaros.
Svinīgo atklāšanas lentu pārgrieza Balvu novada Domes priekšsēdētāja vietnieks Normunds Dimitrijevs, SIA “Siltums Jums” valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš un SIA “Limbažu ceļi” valdes loceklis Andis Zaļaiskalns.
Balvu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Normunds Dimitrijevs, kā arī pašvaldības izpilddirektore Inta Kaļva pateicās visiem, kuri bija iesaistīti Brīvības ielas rekonstrukcijā - būvdarbu veicējiem SIA “Siltums Jums” valdes priekšsēdētājam Mārim Ozoliņam un projekta vadītājam Andrejam Zolotojam, kā arī valdes loceklim Gatim Loginam, SIA „Limbažu Ceļi” pārstāvim Andim Zaļaiskalnam, būvdarbu vadītāja palīgam Jānim Rumpem. SIA „Polyroad” - ceļu būvuzraudzība – Staņislavam Adamovičam un p/a “San-tex” komunālinženierim Aivaram Pugejam, kā arī autoruzraugam Uldim Dunduram.

Pēdējās izmaiņas (Trešdiena, 05 novembris 2014 11:35)

Lasīt tālāk...

 

Lauku labumu tirdziņš jaunās kurpēs!

Pagājušā gada sākumā pie mums, Balvos, tika uzsākta Lauku labumu tirdziņu organizēšana. Nu jau tirdziņi ir kļuvuši par vietējo iedzīvotāju iemīļotu un gaidītu pasākumu. Tā ir lieliska iespēja gan vietējiem ražotājiem tirgot savu produkciju, gan vietējiem iedzīvotājiem to iegādāties. Šī gada augusta sākumā Lauku atbalsta dienests apstiprināja projektu, kura ietvaros Lauku labumu tirdziņam tika izgatavoti un iegādāti 20 jauni galdi un 2 stendi. Jaunais aprīkojums ir izgatavots no koka. Tas ir mobils, ērts un skaists! Tirdziņa dalībnieki savus ražojumus varēs izvietot uz jaunajiem galdiem un stendiem, jaunais aprīkojums būs lietojams bez maksas. Dalībniekiem no tālākām vietām vairs nevajadzēs līdzi vadāt inventāru, kur izvietot savu produkciju. Jaunais aprīkojums ir vienotā koncepcijā, tas sekmēs tirdzniecību un lauku labuma tirdziņa pievilcību!

Pēdējās izmaiņas (Piektdiena, 31 oktobris 2014 11:42)

Lasīt tālāk...

 

Balvos tiekas Latgales reģiona kultūras darbinieki

Lai arī ir darba diena, kultūras darbiniekiem, kuri šodien tikās seminārā Balvu Kultūras un atpūtas centrā (KAC), šodien ir svētki, jo bija iespēja tikties ar saviem kolēģiem, pārrunāt aktuālas lietas, rast idejas un padomus.
Latgales reģiona kultūras darbinieki kopā sanāk jau otro reizi divu gadu laikā. Kā liecina šodienas semināra apmeklētāju skaits – vairāk nekā 80 dalībnieki, šādas tikšanās ir ļoti vērtīgas.

Pēdējās izmaiņas (Ceturtdiena, 30 oktobris 2014 14:17)

Lasīt tālāk...

 

Uzņēmējdarbības atbalsta projekti 2014.- 2020.gadam

29.oktobrī Balvu novada p/a „Ziemeļlatgales Biznesa centrs” zālē pulcējās Balvu novada uzņēmēji uz tikšanos ar pašvaldības izpilddirektori Intu Kaļvu un Finanšu un attīstības nodaļas vadītāju Imantu Serdāni. Pasākuma mērķis – iepazīstināt uzņēmējus ar pašvaldības iespējām uzņēmējdarbības atbalsta infrastruktūras attīstībai 2014. -2020. gada plānošanas periodā.
Jaunais plānošanas periods tīkams ar to, ka ES fondu naudu programmās plānots izlietot uzņēmējdarbības attīstībai, radot jaunas darba vietas un sakārtojot infrastruktūru. Apspriesti atbalsta mērķi, atbalstāmās darbības, sasniedzamie rezultāti.

Pēdējās izmaiņas (Ceturtdiena, 30 oktobris 2014 15:44)

Lasīt tālāk...

 

Balvu pamatskolā tiekas pensionētie skolotāji

Jau trešo gadu Balvu pamatskolas direktore Māra Pimanova skolā, kuru sauc par savu – Balvu pamatskolā, mīļi aicina ciemos Balvu novada izglītības iestāžu skolotājus, kuri devušies pelnītā atpūtā. Ideja pulcēt kopā pensionētos skolotājus nāk no Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes, un ar Balvu novada pašvaldības atbalstu reizi gadā tiek godināti bijušie pedagogi, kuri savu mūžu veltījuši jaunās paaudzes izglītošanai.
M. Pimanova izteica prieku par iespēju katru gadu satikties un redzēt vienam otru. Tomēr gada laikā pulciņš ir mainījies, tāpēc ar klusuma brīdi tika pieminēti aizsaulē devušies kolēģi.
Balvu novada pašvaldības izpilddirektore Inta Kaļva ļoti priecājās būt kopā ar skolotājiem, jo pati ir bijusī skolotāja, kura klātesošo rindās manīja gan savus skolotājus, gan bijušos kolēģus: „Vienreizējie, foršie, mīļie, stingrie, radošie – tādi jūs esat joprojām. Jūs esat mūsu morālais balsts. Jūs nekad neesat pagājuši garām bez smaida, bez sapratnes.”
I.Kaļva novēlēja: “Lai katru gadu jums ir vēlme atnāk, satikties, parunāties un nejusties veciem. Veci mēs nebūt nejūtamies, bet jūtamies vajadzīgi saviem bērniem, mazbērniem un arī sabiedrībai. Šodien lai aizmirstas ikdienas rūpes! Lai vairāk prieka un azbesta veselība!
Klātesošos priecēja Baltinavas dramatiskais kolektīvs „Palādas” ar izrādi „Ontans i Anne”.

Galerija
 

 

Asins donoru diena Balvos

Šī gada 4. novembrī no plkst. 09.00 līdz 13.00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko izbraukumu Balvu sociālajā servisā, Balvos, Raiņa ielā 52.
Ņemot vērā ārstniecības iestāžu asins un asins komponentu pieprasījumu 2014. gadā, VADC aprēķinājis, ka, lai asinis un asins komponenti netrūktu ārstniecības iestāžu pacientiem, ik dienas asinis un asins komponenti jāziedo 10 trombocītu, 50 plazmas un 150 asins donoriem. Tikai no Jūs – donori variet mums palīdzēt glābt un saglabāt pacientu dzīvības!
VADC atgādina, ka par asins donoru var kļūt personas vecumā no 18 līdz 65 gadiem. Ķermeņa svaram ir jābūt virs 50 kg. Asins nodošana nav vēlama pēc nakts maiņas, saspringta darba vai emocionāla pārdzīvojuma. Izsmeļošāku informāciju par asins ziedošanu var uzzināt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000 0003 un mājas lapā www.donors.lv.
 

 

Lauku labumu tirdziņš Balvos

Aicinām ikvienu apmeklēt tradicionālo lauku labumu tirdziņu 8. novembrī laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra (Brīvības iela 61), lai iegādātos dažādus lauku labumus, amatniecības izstrādājumus un ekoproduktus no vietējiem amatniekiem un zemniekiem!

Piedalīties aicinām zemniekus, amatniekus un mājražotājus ar vietējā ražojuma produkciju! Iepriekšēja pieteikšanās dalībai tirdziņā obligāta (līdz 6. novembrim) - Ziemeļlatgales Biznesa centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot 29110896, 26461435; Tūrisma informācijas centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot 29272948! Īpaši gaidām Balvu un tuvāko kaimiņu novadu zemniekus, mājražotājus, amatniekus ar savu ražoto preci, sezonas augļu un dārzeņu tirgotājus!

Lasīt tālāk...

 

Balvos norisināsies pasākums “Latviešu karavīrs laikmetu griežos”

6.un 7.novembrī Balvos, pasākumā «Latviešu karavīrs laikmetu griežos» tiksies ap 300 jaunieši vecumā līdz 18 gadiem no dažādām Latvijas jaunatnes organizācijām – no Jaunsardzes, biedrības «Latvijas mazpulki» un biedrības «Latvijas skauti un gaidas», kā arī Balvu novada skolu jaunieši. Pasākuma mērķis ir Latvijas jaunatnes saliedēšana, jauniešu valstiskā un patriotiskā audzināšana.
Pasākums sāksies 6.novembra pēcpusdienā ar dalībnieku ierašanos, reģistrēšanos, instruktāžu un komandu formēšanu.

Pēdējās izmaiņas (Otrdiena, 21 oktobris 2014 09:49)

Lasīt tālāk...