Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads

Liels paldies par atsaucību!

Balvos pamanītie un atzītie dažādu profesiju pārstāvji:
Labs dakteris: Ārija Baranovska, Jānis Vancāns, Vladimirs Sorokins, Sarmīte Pužule, Ilga Zuša, Andrejs Baranovskis, Sergejs Bičko, Svetlana Semjonova, Modrīte Silauniece, Sarmīte Andruķele , Līga Kozlovska, Rudīte Ikere
Labs frizieris: Ilze Pipcāne, Inga Trupovniece, Ilona Lielbārde, Vineta Buliga, Inta Ozola, Zane Putniņa, Aļona Bukša , Iveta Kopāne, Egita Circene, Žanna Raklinska, Inese Kirsanova
Labs kosmetologs: Santa Roginska, Irina Ozola, Ineta Buliga, Paula Lukste

Pēdējās izmaiņas (Piektdiena, 18 jūlijs 2014 09:56)

Lasīt tālāk...

 

ZAAO ar interaktīvo akciju „Atkritumi=resursi! dodas uz Balvu pilsētas svētkiem

Sestdien, 19.jūlijā no plkst.13.00 Balvu pilsētas svētku laikā Lāča dārzā SIA ZAAO (ZAAO) aicina atnākt uz interaktīvu telti, kurā būs iespēja uzlabot prasmes videi draudzīgā atkritumu apsaimniekošanā – uzzināt, kā pareizi šķirot atkritumus, iegūt izglītojošus un informatīvus materiālus par atkritumiem kā vērtīgiem resursiem.

ZAAO speciālisti piedāvās arī iespēju izspēlēt uzņēmuma organizētā galda spēļu konkursa interesantākās spēles, kuras pirmsskolas vecuma bērni kopā ar pedagogiem izveidoja no izlietoto preču iepakojuma. Tiks piedāvātas gan izklaidējošas, viegli un ātri izspēlējamas spēles, gan spēles, kas prasa erudīciju un zināšanas par videi draudzīgu rīcību.

Lasīt tālāk...

 

Tuvojas Balvu pilsētas svētki

18.-19. jūlijs
Balvu pilsētas svētki
,,Es mīlu savu pilsētu, lai dzirksteļo prieks!,,
Kas ir prieks?
Tas ir putns, kuru visi vēlamies notvert.
Tas ir putns, kuru visi labprāt redzam lidojam!

Lasīt tālāk...

 

Izvērtēti Balvu novada sakoptākie īpašumi

Balvu novada pašvaldība jau trešo gadu organizē konkursu par sakoptāko īpašumu novada teritorijā (5 nominācijās).
Atsaucība katru gadu ir dažāda. Toties komisija ar gandarījumu apskata īpašumus, kuru saimnieki ar prieku izrāda savu veikumu, veidojot harmonisku vidi ap savu māju un ap sevi. Var redzēt, ka teritoriju sakopšanā ieguldīts liels darbs.

Pēdējās izmaiņas (Ceturtdiena, 17 jūlijs 2014 14:48)

Lasīt tālāk...

 

Mūsu amatnieku iespaidi par Vitebskas "Slavjanskij bazar"

No 10. līdz 14.jūlijam Vitebskā (Baltkrievijā) noritēja XXIII Starptautiskais mākslas festivāls „ Slavjanskij bazar”, kas ir viens no lielākajiem kultūras festivāliem Eiropā, kura laikā festivāla apmeklētājiem ik gadu tiek piedāvātas visdažādākās aktivitātes, piemēram, jauno izpildītāju konkurss, teātra izrādes, izstādes, koncerti, kā arī amatnieku tirgus.
Amatnieku tirgū šogad piedalījās arī četri mūsu Balvu novada amatnieki. Ķeramiķi Jolanta un Valdis Dundenieki uz Vitebsku aizveda savus darinātos māla izstrādājumus.
Viņi „ Slavjanskij bazar ’’ piedalījās jau vairākas reizes, jo patīk sakoptā pilsēta, tirgus atmosfēra un iespēja reklamēt savu produkciju.

Lasīt tālāk...

 

Iznācis Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

 

Atzīmēti Tilžas pagasta svētki

Ar krāšņu, neparastu un jautru braucamrīku parādi „Mans auto – vakar, šodien, rīt”, amatnieku darbu tirdziņu visas dienas garumā, sportiskām aktivitātēm, svētku gājienu un koncertu „Zied mūsu vasara skaņās un krāsās” 12.jūlijā tilžēnieši un pagasta viesi jau 4.reizi atzīmēja Tilžas pagasta svētkus.
Liela dalībnieku aktivitāte bija braucamrīku parādē, kurā tika demonstrēti uzfrišināti un sapucēti spēkrati – gan motocikli, gan mopēdi, gan automobiļi, gan arī viens traktors. Retro moto kluba „Rūsa vējā” biedri visiem skatītājiem demonstrēja retro motociklus, bet uzņēmējs V.Jermacāns ar savu komandu skatītājus priecēja ar skaistām retro automašīnām –Volgu, UAZ un citām. Jāpiebilst, ka UAZ automašīna un tās vadītāju komanda tika atzīta par „Muzikālāko ekipāžu”. Lielas ovācijas izpelnījās arī izrotātais traktors „Šalc zaļais mežs”, kurš saņēma vienu no specbalvām. Apbalvota tika arī Tilžas dramatiskā kolektīva rotātā ekipāža „Vāveres dobumā”, kā arī V. Jermacāna auto „Bizmārīte”.

Lasīt tālāk...

 

Mums ir ar ko lepoties un ir ko rādīt citiem!

2013.gada oktobrī Lauku atbalsta dienests apstiprināja projektu „Tūrisma infrastruktūras attīstība Balvu novadā”. Projekta realizācija tuvojas noslēgumam. Paveikts ir daudz! Visā Balvu novada teritorijā ir uzstādītas 25 norādes zīmes uz tūrisma objektiem. Aktīvi tiek strādāts pie tūrisma informācijas stendu uzstādīšanas. Ir uzstādīti 2 jauni tūrisma informācijas stendi Balvu pilsētā – pie Balvu novada muzeja un Brīvības/Skolas ielu krustojumā. Kā arī viens tūrisma informācijas stends uzstādīts stāvlaukumā netālu no Balvu un Gulbenes novadu robežas. Tuvākajā laikā plānots uzstādīt vēl divus jaunus tūrisma stendus – Tilžas centrā un stāvlaukumā netālu no Balvu un Rēzeknes novadu robežas. Jaunā infrastruktūra ir ar vienotu koncepciju un dizainu. Balvu novada tūrisma produktam paaugstināsies pievilcība un tas kļūs pieejamāks tūristiem. Jaunās norāžu zīmes un stendi priecēs gan Balvu novada viesus, gan iedzīvotājus!

Pēdējās izmaiņas (Pirmdiena, 14 jūlijs 2014 09:24)

Lasīt tālāk...