Aktuālais Balvu novadā

Tev ir ideja, kuru vēlies īstenot, bet nezini kā, VAI, ja vēlies būt radošs un radīt inovatīvas idejas un tās arī attīstīt, tad piedalies Latgales reģiona jauniešu neformālās izglītības apmācībās „Radošums ir ledlauzis”

Pašvaldības ir uzsākušas aprēķināt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2015. gadam. Par nekustamā īpašuma nodokļa apmēru kārtējam taksācijas gadam pašvaldības paziņo nodokļa maksātājam vai tā pilnvarotai personai līdz tā paša gada 15.februārim, nosūtot maksāšanas paziņojumu viņam vai viņa pilnvarotai personai pēc norādītās adreses.
Lai iegūtu aktuālo informāciju par nekustamā īpašuma nodokli, nodokļa maksātāji var izmantot portālu www.epakalpojumi.lv.

Divu dienu garumā, no 17.-18. janvārim, Balvu Kultūras un atpūtas centrā jau piekto reizi notika Starptautiskais bērnu un jauniešu talantu un modes festivāls „Pa modes pakāpieniem”.
Konkursā piedalījās 80 dalībnieki no Balviem, Gulbenes, Rīgas un Lietuvas, kuri darbojas skatuves kustību, tērpu demonstrēšanas, modelēšanas un aktiermeistarības jomā.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs 27.janvārī plkst.10.00 rīko semināru par ES un valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu.

Programma

2015.gada 22.janvārī, plkst.10.00 notiks Balvu novada Domes sēde (Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 (3.stāvā, Sēžu zālē)).

Darba kārtībā:

Aizvadītajā nedēļas nogalē zemledus makšķerēšanas cienītāji no visas Latvijas, kā arī no Krievijas pilsētas Sanktpēterburgas, pulcējās Balvos, lai piedalītos Latvijas čempionāta Zemledus makšķerēšanā 1.posma sacensībās.

Sakarā ar to, ka 20.janvārī tiek atzīmēta 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres diena, vakar Balvu Novada muzejā pulcējās Balvu un kaimiņu novadu barikāžu dalībnieki, lai dalītos atmiņās un pārrunātu 2016.gada iespējamos pasākumus sakarā ar to, ka šajā gadā aprit 25 gadi kopš barikāžu laika.

Nevalstiskā organizācija „Patvērums „Drošā māja””, piesaistot sadarbības partneri biedrību „Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS”, no šā gada janvāra Balvos organizē dažādas integrācijas aktivitātes, kurās aicina piedalīties Trešo valstu valstspiederīgos.
Tikšanās notiks 21.janvārī plkst. 17.00 Balvu muižā (Brīvības 67). T. 26162614.

14.janvārī Balvu novada Tilžā savu 100 gadu jubileju atzīmēja Marija Bukša. Lielajā dienā jubilāri sveica Balvu novada Domes priekšsēdētāja vietnieks Normunds Dimitrijevs, Tilžas pagasta pārvaldes vadītāja Anna Bērziņa un Vectilžas pagasta pārvaldes vadītāja Genovefa Jermacāne.

Pirmajā Jaunā gada Balvu Novada Ziņu numurā lasiet:
· Par Balvu novada pirmo mazulīti 2015.gadā
· Par 100 gadu jubilāri Tilžā - Mariju Bukšu
· Priekšsēdētāja A. Kazinovska atskatu uz aizgājušo gadu Balvu novadā
· Par notikumiem izglītībā, kultūrā, sportā un uzņēmējdarbībā
· Par izmaiņām SEB bankas pakalpojumu pieejamībā
· Apskaties, varbūt uzrunā kāds no darba piedāvājumiem
· Kā arī citi jaunumi

Divu dienu garumā no 17.-18. janvārim Balvu Kultūras un atpūtas centrs jau piekto reizi organizē Starptautisko bērnu un jauniešu talantu un modes festivālu “Pa modes pakāpieniem”. Konkursā piedalīsies vairāk nekā 110 dalībnieki, kuri darbojas skatuves kustību, tērpu demonstrēšanas, modelēšanas un aktiermeistarības jomā no “SV Managament” (Rīga), “Santarves fonds” (Lietuva), “Grožio mozaika” (Lietuva), “Miks” (Lietuva), “Varavīksne” (Gulbene) un “Lote” (Balvi).


Pasākumu kalendārs

Jautājums Domei