Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads

Aizvadīts III Starptautiskais tautu deju festivāls „Eima, eima!”

No 4. līdz 6.jūlijam Balvos jau trešo reizi notika Starptautiskais tautu deju festivāls „Eima, eima!”, kurā piedalījās deju kolektīvi no Balvu, Baltinavas, Viļakas, Rugāju novadiem, viesi no Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Krievijas, Rīgas VEF TDA „Dardedze” un senioru deju kopa ,,Krustpilietis” no Jēkabpils.
Ikvienam dejas cienītājam bija iespēja baudīt festivāla meistarklasi pie flamenko pasniedzējas Tonjes Lieberg no Oslo (Norvēģijas) un koncertus Rugāju novada estrādē, Vīksnas pagastā, Balvu pansionātā, Viļakas pilsētas estrādē un lielkoncertu „Es nedēļu izdejoju!” Balvu pilsētas estrādē.

Pēdējās izmaiņas (Otrdiena, 08 jūlijs 2014 11:12)

Lasīt tālāk...

 

Balvu novada Domes sēde

2014.gada 10.jūlijā plkst.10:00. notiks Balvu novada Domes sēde (Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 (3.stāvā, Sēžu zālē)).

Darba kārtībā:

Lasīt tālāk...

 

Rubeņu ciema iedzīvotājiem savs mini futbola laukums

Šodien Bērzkalnes pagasta Rubeņu ciemā pulcējās apkaimes aktīvākie bērni, jaunieši un citi pagasta iedzīvotāji, Balvu novada pašvaldības izpilddirektore Inta Kaļva un pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Roginskis, lai atklātu jaunizveidoto mini futbola sporta laukumu.
Sporta laukums izveidots pateicoties Rubeņu ciema jauniešu iniciatīvai. Pagasta pārvaldes vadītājs ņēma vērā to ieteikumus un sāka laukuma atjaunošanas un labiekārtošanas darbus. Pašu spēkiem tika sagādāts materiāls, izgatavoti vārti. Ar pašvaldības izpilddirektores palīdzību tika iegūts basketbola grozs un vairogs. Savukārt Latvijas autoceļu uzturētājs palīdzēja ar laukuma izlīdzināšanas darbiem. Futbola vārtiem joprojām nav tīkla, bet šis jautājums tiks risināts.

Lasīt tālāk...

 

Seminārs jauniešiem

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Balvu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Aktivitātes mērķis – lauku jauniešu aktivizēšana, iesaistīšana lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē. Pasākuma ietvaros jaunieši tiks apmācīti apzināt biznesa ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, kā arī tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības plāna finansējumu.
Tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā, īstenojot savas idejas.

Lasīt tālāk...

 

Alūksnes novada pašvaldība pagarina pretendentu pieteikšanos uz vakanto UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATBALSTA SPECIĀLISTA amatu

Galvenie darba pienākumi: Organizēt uzņēmējdarbības vides attīstību Alūksnes novadā - sniegt atbalstu esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem, veicināt sadarbību un informācijas apmaiņu starp pašvaldību un uzņēmējiem, sekmēt investīciju piesaisti, sadarbību starp pašvaldību un tās ārzemju partneriem.

Prasības pretendentam:
- augstākā izglītība;
- teicamas svešvalodu – angļu un krievu valodas zināšanas;
- labas iemaņas darbā ar datoru;
- vēlama pieredze projektu vadībā un ieviešanā, pamatzināšanas mārketingā;
- teicamas saskarsmes, komunikācijas un organizatora prasmes;
- B kategorijas autovadītāja apliecība

Pieteikuma (motivācijas) vēstuli, izglītības un profesionālās darbības aprakstu (CV) līdz 2014.gada 11.jūlijam plkst.16.00 var nosūtīt pa faksu 64381150, e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , pa pastu vai nogādāt personīgi – Alūksnes novada pašvaldībai, Dārza ielā 11, Alūksnē, LV 4301, 306.kabinets.

Kontaktpersona Janīna ČUGUNOVA, t.26118815.

 

Kursi par fotografēšanas tehniku

Projekts „Ziemeļlatgales NVO darbības aktivizēšana”,
līguma Nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/019/1/L/053
2014. gada 7. jūlijā, Biedrības „SAVI” telpās,
Balvos, Brīvības ielā 48., 2 stāvā no plkst.14.00-16.00
Kursi par fotografēšanas tehniku.

Biedrība un nevalstiskās organizācijas aktīvi darbojas un lai savu veikumu parādītu sabiedrībai- ir nepieciešamas arī labas fotogrāfijas! Tādēļ piedāvājam šos fotografēšanas kursus.
Kursus vada Sandra Dikmane.

Lasīt tālāk...

 

Balvos jau trešo reizi notiks starptautiskais tautu deju festivāls „Eima, eima!”

No 4. līdz 6.jūlijam Balvos jau trešo reizi notiks Starptautiskais tautu deju festivāls „Eima, eima!”, kurā piedalās deju kolektīvi no Balvu, Baltinavas, Viļakas, Rugāju novadiem, viesi no Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Krievijas, Rīgas VEF TDA „Dardedze” un senioru deju kopa ,,Krustpilietis” no Jēkabpils.

Pēdējās izmaiņas (Pirmdiena, 30 jūnijs 2014 13:31)

Lasīt tālāk...

 

Lauku labumu tirdziņš Balvos

Aicinām ikvienu apmeklēt kārtējo lauku labumu tirdziņu 12.jūlijā laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra (Brīvības iela 61), lai iegādātos dažādus lauku labumus, amatniecības izstrādājumus un ekoproduktus no vietējiem amatniekiem un zemniekiem!

Lasīt tālāk...