Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads

Atzīmēti Tilžas pagasta svētki

Ar krāšņu, neparastu un jautru braucamrīku parādi „Mans auto – vakar, šodien, rīt”, amatnieku darbu tirdziņu visas dienas garumā, sportiskām aktivitātēm, svētku gājienu un koncertu „Zied mūsu vasara skaņās un krāsās” 12.jūlijā tilžēnieši un pagasta viesi jau 4.reizi atzīmēja Tilžas pagasta svētkus.
Liela dalībnieku aktivitāte bija braucamrīku parādē, kurā tika demonstrēti uzfrišināti un sapucēti spēkrati – gan motocikli, gan mopēdi, gan automobiļi, gan arī viens traktors. Retro moto kluba „Rūsa vējā” biedri visiem skatītājiem demonstrēja retro motociklus, bet uzņēmējs V.Jermacāns ar savu komandu skatītājus priecēja ar skaistām retro automašīnām –Volgu, UAZ un citām. Jāpiebilst, ka UAZ automašīna un tās vadītāju komanda tika atzīta par „Muzikālāko ekipāžu”. Lielas ovācijas izpelnījās arī izrotātais traktors „Šalc zaļais mežs”, kurš saņēma vienu no specbalvām. Apbalvota tika arī Tilžas dramatiskā kolektīva rotātā ekipāža „Vāveres dobumā”, kā arī V. Jermacāna auto „Bizmārīte”.

Lasīt tālāk...

 

Mums ir ar ko lepoties un ir ko rādīt citiem!

2013.gada oktobrī Lauku atbalsta dienests apstiprināja projektu „Tūrisma infrastruktūras attīstība Balvu novadā”. Projekta realizācija tuvojas noslēgumam. Paveikts ir daudz! Visā Balvu novada teritorijā ir uzstādītas 25 norādes zīmes uz tūrisma objektiem. Aktīvi tiek strādāts pie tūrisma informācijas stendu uzstādīšanas. Ir uzstādīti 2 jauni tūrisma informācijas stendi Balvu pilsētā – pie Balvu novada muzeja un Brīvības/Skolas ielu krustojumā. Kā arī viens tūrisma informācijas stends uzstādīts stāvlaukumā netālu no Balvu un Gulbenes novadu robežas. Tuvākajā laikā plānots uzstādīt vēl divus jaunus tūrisma stendus – Tilžas centrā un stāvlaukumā netālu no Balvu un Rēzeknes novadu robežas. Jaunā infrastruktūra ir ar vienotu koncepciju un dizainu. Balvu novada tūrisma produktam paaugstināsies pievilcība un tas kļūs pieejamāks tūristiem. Jaunās norāžu zīmes un stendi priecēs gan Balvu novada viesus, gan iedzīvotājus!

Pēdējās izmaiņas (Pirmdiena, 14 jūlijs 2014 09:24)

Lasīt tālāk...

 

Noteiktas futbola turnīra spēcīgākās komandas

Vakar ar spraigām fināla spēlēm noslēdzās Balvu Sporta centra rīkotais divu dienu futbola turnīrs „Balvi OPEN CUP”, kurā par godalgotām vietām cīnījās 16 komandas no visas Latvijas.
Balvu pilsētas stadionā par uzvarām cīnījās 2001.-2002.gadā dzimušie sportisti, kopumā 6 komandas. Labākie šajā turnīrā bija Balvu Sporta centra futbolisti, labākais spēlētājs – Daniels Saliņš, otrajā vietā ierindojās TFK Rēzekne, labākais spēlētājs – Artūrs Meikulāns, aiz sevis atstājot FK Auda, labākais spēlētājs – Niklāvs Varakājs. Savukārt 4., 5. un 6. vietas izcīnīja attiecīgi FK Mārupe, Ludzas komanda un futbolisti no Madonas. Turnīra laikā tika noteikts arī labākais uzbrucējs – Daniels Bogdanovs (TFK Rēzekne), labākais aizsargs – Rihards Kacēns (Balvu SC), labākais vārtsargs – Ričards Bite (FK Auda).

Lasīt tālāk...

 

Balvu ezeru izdaiļo „Ezera sonāte”

Biedrības “Balvu Teātris” un Balvu novada pašvaldības sadarbības rezultātā Balvu ezerā netālu no tilta pār Bolupei ir uzstādīta peldošā, rotējošā strūklaka, kura nakts stundās būs arī apgaismota.
Balvi ir ļoti skaista pilsēta un bagāta ar to, ka to ieskauj divi ezeri. Biedrība "Balvu Teātris" nolēma vēl vairāk izdaiļot Balvus, izstrādājot projektu par peldošo strūklakas iegādi.
 

 

Vasaras skola Ziemeļlatgales jauniešiem par pilsoniskās līdzdalības procesiem

Projekts „Ziemeļlatgales NVO darbības aktivizēšana”
līguma Nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/019/1/L/053*

„Uzzini! Piedalies! Iesaisti!”
Biedrība „Balvu novada attīstības veicināšanai „SAVI”” aicina aktīvos Ziemeļlatgales (Balvu, Rugāju, Viļakas un Baltinavas novada) jauniešus vecumā no 16 līdz 23, piedalīties vasaras skolā par pilsoniskās līdzdalības procesiem „Uzzini! Piedalies! Iesaisti!”. Vasaras skolas norises laiks 2014.gada 17.,18.,22.,23. jūlijs un 4.augusts, norises vieta Balvu pilsēta. Pielikumā - vasaras skolas plānotās aktivitātes.

Lasīt tālāk...

 

Futbolisti cīnās par uzvarām

Šodien sācies Balvu Sporta centra rīkotais futbola turnīrs „Balvi OPEN CUP”, kurā par godalgotām vietām cīnās 16 komandas no visas Latvijas – kopumā 224 dalībnieki.
Balvu pilsētas stadionā spraigas cīņas notiek 6 komandu starpā, kurās spēlē 2001.-2002.gadā dzimušie sportisti. Savukārt jaunākie futbolisti – 2005.-2006.gadā dzimušie, šobrīd spēlē stadionā pie Balvu Valsts ģimnāzijas, kur sapulcējies arī kupls atbalstītāju pulks.

Lasīt tālāk...

 

Informatīvs seminārs „Darba aizsardzība lauksaimniecības uzņēmumos”

Sakarā ar Valsts darba inspekcijas uzsāktajām tematiskajām pārbaudēm lauksaimniecības nozares uzņēmumos par darba aizsardzības normatīvo aktu prasībām, SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Balvu nodaļa rīko
informatīvo semināru „Darba aizsardzība lauksaimniecības uzņēmumos”.
Seminārā piedalīsies Valsts darba inspekcijas Sadarbības un attīstības nodaļas vadītāja Linda Matisāne un darba aizsardzības nodaļas vadītāja Sandra Zariņa.

Lasīt tālāk...

 

Vietējās pierobežas satiksmes atļaujas

Jau gadu Balvu novada iedzīvotājiem ir iespēja atvieglotā kārtībā saņemt vietējo pierobežas satiksmes atļauju (vīzu) braucieniem uz Krievijas Federāciju. Lai saņemtu šo atļauju, iedzīvotājam ir jābūt iekļautam sarakstā, ko sagatavo Balvu novada pašvaldība un iesniedz to LR pilnvarotajam robežas pārstāvim uz Latvijas Republikas – Krievijas Federācijas valsts robežas.
Pašvaldība informē, ka tām personām, kuras jau ir saņēmušās minēto vīzu un kurām šai vīzai jau beidzas termiņš, ir nepieciešams atkārtoti iesniegt novada pašvaldībā iesniegumu ar lūgumu iekļaut sarakstā, lai saņemtu vietējo pierobežas satiksmes atļauju. Šāds iesniegums jāraksta arī tām personām, kuras ir iekļautas sarakstā vīzas saņemšanai, bet visa gada laikā vīzu nav saņēmušas.

Lasīt tālāk...