Atbalsts ukraiņiem    Balviem 95


Lai pārrunātu aktuālākos jautājumus, ikmēneša sanāksmē tiekas iestāžu vadītāji

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 01 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2022

1.novembra pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksme attālināti

1.novembrī uz kārtējo pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksmi, kas norisinājās attālināti, aicināja Balvu novada domes un pašvaldības vadība, lai pārrunātu aktuālos jautājumus.

Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un Balvu novada administrācijas Finanšu plānošanas un centralizētās grāmatvedības nodaļas vadītāja Olga Siņica vēlreiz atgādināja iestādēm, ka līdz 31.oktobrim bija jāiesniedz iestādes nākamā gada budžets. Iestāžu vadītājiem radās jautājums par algām, jo ar 2023.gada 1.janvāri valstī mainās minimālā alga, kas būs 620,00 euro. Uz ko Balvu novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks administratīvajos un finanšu jautājumos Tamāra Locāne atbildēja, ka nākamajā domes sēdē ir plānots, ka tiks pieņemti “Darbinieku minimālās darba algas noteikšanas kritēriji” un iestāžu vadītājiem būs jāizvērtē savi darbinieki, kam piesaistīts būs arī atalgojums.

Lasīt tālāk...


Daļai Kupravas un Kubulu pagasta iedzīvotāju mainīsies elektrības piegādātājs, aicina iesniegt pieteikumus AS "Sadales tīkls" jaunu pieslēgumu ierīkošanai

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 31 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2022

Balvu novada pašvaldība nodos AS "Sadales tīkls" elektropārvades līnijas Celmenē, Kubulu pagastā, un Kupravā, Kupravas pagastā. Tas nozīmē, ka esošo pagastu iedzīvotājiem mainīsies elektrības piegādātājs.

Tāpēc pašvaldība aicina iedzīvotājus iesniegt pieteikumus AS "Sadales tīkls" jaunu pieslēgumu ierīkošanai, kas tiks nodrošināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2021.gada 3.jūnija lēmumam Nr.1/8 "Sistēmas pieslēguma noteikumi elektroenerģijas sistēmas dalībniekiem".

Lasīt tālāk...


Iedzīvotāju ievērībai!

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 25 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 25 Oktobris 2022

Par lapu dedzināšanu Iedzīvotāji, īpaši privātmāju un mazdārziņu īpašnieki, cenšas sakopt savu pagalmu un apkārtējo teritoriju, taču Balvu novada pašvaldība aicina nededzināt savāktās pērna gada lapas, sauso zāli un piemājas dārzā ieklīdušos atkritumus. Jāņem vērā, ka pilsētu un ciemu teritorijas ir blīvi apbūvētas un, ja katrs savāktos atkritumus drīkstētu dedzināt, visa apkārtējā teritorijas būtu dūmos. Nepatīkama smaka nav vienīgā blakne atkritumu dedzināšanai, dedzināšana lielos apmēros kaitē apkārtējai videi, cilvēkiem un dabai.

Lasīt tālāk...


Ārkārtas domes sēdē paredz finansējumu 2023.gada pašvaldības budžetā projekta pabeigšanai

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 20 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2022

arkartas domes sede20. oktobrī notika Balvu novada domes ārkārtas sēde, kurā deputāti izskatīja deviņus jautājumus.

Piešķir ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu

Deputāti nolēma Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Sergejam Maksimovam piešķirt ikgadējo  apmaksāto atvaļinājumu - vienu kalendāro nedēļu no 2022.gada 25.oktobra līdz 31.oktobrim (ieskaitot).

Lasīt tālāk...


Īslaicīgi tiks pārtraukta VUGD posteņa darbība Tilžā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 20 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2022

Kritiskā nodarbināto trūkuma dēļ Valsts VUGD īslaicīgi aptur posteņa Tilžā darbībuugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) īslaicīgi un periodiski uz nepieciešamo laiku apturēs mazāk noslogoto posteņu darbību, ja tas būs nepieciešams pārējo daļu un posteņu darbības nodrošināšanai. VUGD turpinās reaģēt uz izsaukumiem tādā pašā apmērā kā līdz šim un uz notikumu dosies tuvākās pieejamās struktūrvienības.

Latgales reģionā pieņemts lēmums īslaicīgi slēgt Tilžas un Zilupes posteņus, tāpēc jau nākamnedēļ uz laiku tiks apturēta Tilžas posteņa darbība. Šajā laikā Tilžas posteņa darbinieki tiks nozīmēti pildīt savus pienākumus citos posteņos.

Lasīt tālāk...


Diskutē par aktuāliem jautājumiem Baltinavas pagastā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 13 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 13 Oktobris 2022

Tikšanās Baltinavā12. oktobrī Baltinavas Kultūras namā norisinājās Balvu novada domes vadības, deputātu un speciālistu tikšanās ar Baltinavas pagasta iedzīvotājiem. Ar iedzīvotājiem tikās Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine, izpilddirektore Daina Tutiņa, izpilddirektora vietnieks administratīvajos un finanšu jautājumos Tamāra Locāne, izpilddirektora vietnieks attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos Jānis Bubnovs, deputāte Sandra Kindzule, deputāte, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Aija Mežale, deputāte, Sociālo un veselības aprūpes jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ruta Cibule, kā arī deputāts Jānis Trupovnieks. Imants Slišāns šajā tikšanās reizē piedalījās gan kā deputāts, gan kā Baltinavas pagasta iedzīvotājs.

Lasīt tālāk...


Sumināti Balvu novada Gada skolotāji 2022

Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Pirmdiena, 10 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 10 Oktobris 2022

Sumināti Balvu novada Gada skolotāji 2022

10.oktobrī Balvu Kultūras un atpūtas centrā tika sumināti Balvu novada Gada skolotāji 2022. Skolotāju dienai veltītajam pasākumam, kurā tiek godināti novada izcilākie skolotāji par ieguldījumu mūsu jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā, ir dziļas saknes, bet jaunapvienotajā Balvu novadā tas notika otro reizi.

Pedagogus sveica Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, Balvu novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja Inese Circene un Balvu novada domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Aija Mežale.

Lasīt tālāk...


Mobilie veselības aprūpes pakalpojumi Balvos oktobrī

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 12 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Oktobris 2022

Mobilie veselības pakalpojumi


Drīzumā ID karte būs obligāts dokuments

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 11 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Oktobris 2022

ID karteNo 2023.gada 1.maija personas apliecība (eID karte) būs obligāts personu apliecinošs dokuments Latvijas pilsonim vai nepilsonim, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu.

Līdz ar to, jau no 2021.gada 1.janvāra Latvijas pilsonim vai nepilsonim, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu, pasi izsniegs, ja viņam būs derīga personas apliecība (eID karte), vai pasi izsniegs vienlaikus ar personas apliecību (eID karti).

Lasīt tālāk...


No 24. oktobra autobusu maršrutā Rīga–Žīguri būs papildu pietura

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 10 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 10 Oktobris 2022

autobussAtsaucoties iedzīvotāju ierosinājumam, no šī gada 24. oktobra reģionālā sabiedriskā autobusa maršruta Rīga–Žīguri kustību sarakstam tiks pievienota jauna pietura “Mežvidi”.

Turpmāk pieturā “Mežvidi” pasažieri varēs izkāpt un iekāpt autobusa maršruta nr. 7911 Rīga–Žīguri divu reisu ietvaros: reisā plkst. 14.50 no Rīgas, kas kursē katru dienu, kā arī reisā plkst. 7.00 no Rīgas, kas kursē no pirmdienas līdz sestdienai. Pietura “Mežvidi” atrodas uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi)” (P35).

Lasīt tālāk...


Pārgājiens “Rudens krāsu trakums Baltinavā”

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Pārgājiens Baltinava informatīva afiša

15.oktobrī aicinām doties izzinošā ekskursijā - pārgājienā pa Baltinavas ciemu kopā ar gidi Anitu Ločmeli.

No putna lidojuma līdz pagraba tumsai, pa vēstures pēdām, pāri šķēršļiem brīnišķīgas dabas ieskauti dosimies pārgājienā, baudot rudens krāsas tuvējā apkārtnē!  Maršrutā apmeklēsim Baltinavas vēsturiskās ēkas, aplūkosim vietu, kur atradās pirmā Baltinavas baznīca, dosimies pāri "Zaprūdam",  ciemosimies koka meistara Raimonda Leicāna darbnīcā.

Pieteikšanās līdz 13.10.2022., aizpildot anketu www.ej.uz/pārgājiens_baltinava. Papildus informācija, zvanot 28395837

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei