Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads

Par dzesētavu piegādi

Balvu novada pašvaldība lūdz uzņēmējiem iesniegt savus piedāvājumus par dzesētavu piegādi. Prasības:  ietilpība piemērota 2 līdz 6 nesadalītu pieaugušu mežacūku liemeņu uzglabāšanai vienlaikus, vēlams uzkarinātā veidā. Dzesētavas temperatūras režīms no 00 C līdz -50 C, lai līdz analīžu saņemšanai nodrošinātu mežacūku liemeņu saglabāšanu tādā kvalitātē, kas derīgs lietošanai pārtikā.

Piedāvājumus lūdzam iesniegt līdz 2014.gada 25.septembra plkst. 17.00 pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , pa faksu 64522453 vai Balvu novada pašvaldībā, Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu novadā, 28.kabinetā.

 

Atklāta Lutinānu purva kūdras pārstrādes ražotne

Šī gada 4.septembrī Briežuciema pagastā svinīgi tika atklāta Lutinānu purva kūdras pārstrādes ražotne, kura ir viena no lielākajām un modernākajām kūdras pārstrādes ražotnēm Latvijā.

Atklāšanas pasākumā piedalījās pats uzņēmuma īpašnieks no Vācijas Johans Martens, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš, Balvu novada Domes priekšsēdētājs Andris Kazinovskis un citi svarīgi viesi.

Pēdējās izmaiņas (Pirmdiena, 08 septembris 2014 14:33)

Lasīt tālāk...

 

Droši uz purvu pēc ogām!

Jaunais gājēju tiltiņš Vecais gājēju tiltiņš

Šī gada vasarā aktīvi darbi norisinājās Bērzpils pagastā pie Bērzpils purva. Tika būvēts gājēju tiltiņš pār gandrīz 10 metrus plato grāvi, pa kuru tek ūdensnoteka Dziļaune. Augusta mēnesī darbi tika pabeigti. Tagad gan lieli, gan mazi ogotāji, sēņotāji, mednieki un citi purva apmeklētāji varēs droši nokļūt purvā pār polderi, kā arī droši doties mājup no purva, līdzi nesot purvā iegūtās dabas veltes. Tuvojas dzērveņu lasīšanas laiks, kad uz purvu dodas visvairāk cilvēki ievākt vērtīgās dzērveņu ogas. Jaunais tiltiņš atrodas netālu no vecā gājēju tiltiņa, kas jau bija savu laiku nokalpojis un kļuvis nedrošs. Runā, ka netālu no jaunā tiltiņa atrodas labākās dzērveņu vietas Bērzpils purvā!

Pēdējās izmaiņas (Piektdiena, 05 septembris 2014 14:31)

Lasīt tālāk...

 

5.-6.septembrī Kubulu pagasta svētki

5.septembrī Ziedu paklāju izstāde „Veltījums bērnudārzam „Ieviņa“ 25 gadu jubilejā“ laukumā pie pagasta ēkas. Ikviens- individuāli vai kolektīvi,piektdienas pēcpusdienā aicināts izveidot ziedu paklāju.
Plkst. 19.00 Kubulu pagasta biedrības- „Šeit un tagad“,“Ritineitisun mednieku klubs“Kubuli“ aicina apmeklēt unikālu koncertu „MŪZIKA SAULRIETAM“- koncertzālē Balvu ezerā (uz plosta pretī Sporta skolai). Muzicēs grupa „Grīziņkalna zēni“ - absolūta dzīvā mūzika bez elektronikas. Koncertu varēsim klausīties atrodoties ezera krastos, iebraucot ar savu laivu ezerā, iznomājot laivu (iepriekšējā pieteikšanās laivu nomai, piezvanot Evijai-22151577 vai Oksanai-29169997. Uz koncertu turp un atpakaļ kursēs autobuss no pagasta ēkas- izbraukšana plkst.18.30.

Pēdējās izmaiņas (Ceturtdiena, 04 septembris 2014 14:16)

Lasīt tālāk...

 

Visi kopā - Kustībā. Dejā. Ritmā.

Ar ģitāras skaņām, atraktīvām dejām, spēlēm un daudzām citām aktivitātēm noslēdzies projekts “Kustība. Deja. Ritms.”.
Pirmajā septembrī Balvu Kultūras un atpūtas centra laukumā notika liela rosība - norisinājās koncerts - flešmobs. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja gan skatīties un līdzi just priekšnesumiem, gan pašiem iesaistīties un apgūt mūsdienu dejas soļus kopā ar projekta nometnes dalībniekiem. Kopā ar Balvu Bērnu un jauniešu centra un Sociālā servisa speciālistiem intelektuāli spēlējās un radoši darbojās dažāda vecuma bērni, jaunieši un pat pieaugušie. Mazākajiem apmeklētājiem bija iespēja pārtapt par kaķēnu, tauriņu, sunīti vai jebko citu sejiņu apgleznošanas darbnīcā, pārbaudīt fizisko izturību un lēkāt prasmi piepūšamajās atrakcijās, veidot uz bruģa zīmējumus vai vienkārši atpūsties foto stūrītī kopā ar lielo, mīksto lāci.

Lasīt tālāk...

 

Raidījumu cikls “Izaugsmes ceļi Ziemeļlatgalē”

Biedrība "Balvu rajona partnerība" sadarbībā ar Latgales Reģionālo televīziju piedāvā septiņu raidījumu ciklu "Izaugsmes ceļi Ziemeļlatgalē", kuros tiek stāstīts par Baltinavas, Viļakas, Rugāju un Balvu novadā īstenotajiem LEADER projektiem laika periodā no 2009. līdz 2013.gadam.

Pēdējās izmaiņas (Ceturtdiena, 04 septembris 2014 09:17)

Lasīt tālāk...

 

Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas 1.septembris

Ar jaunu virzību un jaunu saturu šogad darbu uzsākusi Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola, kura realizēs gan vispārizglītojošās, gan profesionālās, gan vakara maiņu, gan tālākizglītības un pieaugušo izglītības programmas.
1.septembris šīs skolas esošajiem un jaunajiem audzēkņiem, kā arī skolēnu vecākiem un skolotāju saimei bija īpašs, jo priekšā daudz jaunu iespēju, darba un noteikti arī panākumu.
Dzirdot skolotājas Dainas Medinieces stāstu par skolas vēsturi, jāsaka, ka iestāde tiešām ir attīstījusies un augsi, lai pēc 23 gadiem, kā tika minēts stāstījumā, mazā meitene – skola, kļūtu pieaugusi un mainītu uzvārdu.

Lasīt tālāk...

 

Pie Balvu pamatskolas pirmajā skolas dienā paceļ Mammadaba karogu

Nu jau tradicionāli Zinību dienā Balvu pamatskolas priekšā kā bišu spiets viens pēc otra ierodas skolēni, viņu vecāki un skolotāju kolektīvs. Gan lielie, gan mazie audzēkņi, rudenīgās puķes rokās cieši turot, atkal atgriežas skolā, lai sāktu ceļu Zinību kalnā. Kādam šis 1. septembris ir pirmo reizi, bet kādam - pēdējo, tas šo dienu padara vēl īpašāku un svinīgāku.

Lasīt tālāk...