Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads

Pasaules Jauniešu dienu krusts nonāks arī Balvos

Gatavojoties Pasaules Jauniešu dienām Krakovā 2016.gadā, no 28. jūlija līdz 8. augustam Latvijā notiek Pasaules Jauniešu dienu krusta svētceļojums, kura laikā tas ceļo pa vairākām Latvijas katoļu baznīcām, lai pēc tam tālāk tiktu nogādāts Krievijā un Ukrainā.
Krusta svētceļojums Latvijā notiek balstoties uz iepriekš izstrādātu maršrutu. 30.jūlijā tas būs Madonā, 31.jūlijā - Rīgā, 5.augustā - Daugavpilī, 6.augustā - Rēzeknē un Aglonā, bet 7.augustā plkst. 9.00 - Balvu Romas katoļu baznīcā, vēlāk šajā dienā arī Viļakā un Šķilbēnos.
Koka krusts, kura garums ir četri metri un svars trīsdesmit pieci kilogrami, ir Pasaules Jauniešu dienu simbols. Jauniešu dienas ik pēc trim gadiem notiek kādā no pasaules kontinentu lielajām pilsētām, un tajās piedalās ap divi līdz četri miljoni jauniešu no visas pasaules, tai skaitā arī Latvijas.

Lasīt tālāk...

 

Piedalies radošo projektu konkursā «Latviešu karavīrs laikmetu griežos»

Biedrība «Latvijas ģenerāļu klubs» sadarbībā ar Balvu novada pašvaldību, Rekrutēšanas un Jaunsardzes centru un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem aicina jauniešus piedalīties pasākuma «Latviešu karavīrs laikmetu griežos» 2014. gada radošo projektu konkursā.

Nolikums

 

Kas jāzina par ĀCM

Kas Jums jāzina!

Kas ir bioloģiskā drošība?

Pēdējās izmaiņas (Piektdiena, 08 augusts 2014 15:18)

 

Sākusies asfalta ieklāšana Brīvības ielas posmā

Šodien, projekta „Brīvības ielas rekonstrukcija no Balvu pilsētas administratīvās robežas līdz Šķērsielai pie parka” Nr.3DP/3.6.2.1.0/13/IPIA/VRAA/001 ietvaros, ir uzsākta asfaltbetona ieklāšana Brīvības ielā sākot no šķērsielas pie pilsētas parka virzienā uz Pilsoņu ielu.
Satiksme šajā posmā joprojām ir slēgta.


 

 

Balvu pilsētā rekonstruē ielas

Šodien, 30.jūlijā ir uzsākta asfaltbetona ieklāšana ceļa Gobusala -Guznava rekonstruējamā posmā.
Ceļa posms tiek rekonstruēts projekta „Brīvības ielas posma rekonstrukcija no Balvu pilsētas administratīvās robežas līdz Šķērsielai pie parka”, Nr.3DP/3.6.2.1.0/13/IPIA/VRAA/001/015 ietvaros.
Tuvākajā laikā tiks uzsākta arī Liepu ielas posma rekonstrukcija no Tehnikas ielas krustojuma uz pilsētas pusi.

 

Balvu ezerā pirmo reizi noticis Baltijas čempionāts ūdens motocikliem

26.jūlijā Balvu ezerā pirmo reizi Latgales reģionā un Balvu novadā norisinājās Baltijas valstu čempionāta I posms un Latvijas čempionāta ūdensmotocikliem 4.posms, kurā piedalījās kopumā vairāk nekā 40 braucēji ne tikai no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, bet arī no Krievijas un Polijas un sadalīja godalgotās vietas 11 klasēs.

Galerija

 

Balvu novada Domes ārkārtas sēde

Balvu novada Domes ārkārtas sēde notiks 2014.gada 29.jūlijā, plkst.10.00. Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 (3.stāvā, Sēžu zālē)

Darba kārtībā:

1. Par Birutas Vizules iecelšanu Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas direktora amatā. (ziņo I.Kaļva)

2. Par Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas direktora mēneša darba algas noteikšanu. (ziņo I.Kaļva)

3. Par grozījumiem Balvu novada Pastāvīgās iepirkumu komisijas nolikumā. (ziņo I.Puriņa – Eglīte)

4. Par ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma daļas piešķiršanu un atvaļinājuma pabalsta izmaksu Balvu novada pašvaldības izpilddirektorei Intai Kaļvai. (ziņo I.Ločmele)

5. Par dalību Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātā konkursā „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai” un līdzfinansējuma nodrošināšanu projektam” Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai Tilžas internātpamatskolā”. (ziņo A.Vrubļevskis)

6. Par dalību Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātā konkursā „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai” un līdzfinansējuma nodrošināšanu projektam ”Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai Balvu bērnu un jauniešu centrā”. (ziņo A.Vrubļevskis)

Pēdējās izmaiņas (Pirmdiena, 28 jūlijs 2014 17:43)

 

Nebijis notikums Balvos – Baltijas čempionāts ūdens motocikliem

26.jūlijā Balvu ezerā pirmo reizi Latgales reģionā un Balvu novadā norisināsies Baltijas un Latvijas čempionāts ūdens motocikliem.
Šobrīd Baltijas un Latvijas čempionātā ūdens motocikliem pieteikušies jau 55 braucēji no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Polijas: Jānis Uzars (Ski GP, Latvija), Grēta Zalcmane (KI Junior 8 – 12, Latvija), Krista Uzare (Ski Ladies Ltd, Latvija), Kaspars Žūriņš (Veteran 35+, Latvija), Kārlis Žūriņš(Ski Junior 13-15, Latvija), Jānis Uzars (SKI Stock, Latvija), Pēteris Līkums (Hobby, Latvija), Pēteris Līkums (veterāni 35+, Stock, Latvija), Pēteris Igals (SKI GP, Latvija), Pēteris Igals (SKI Veteran, Latvija), Kallar Peedu (Runabout NA, Igaunija), Peteris Kitins (Runabout 4T, Runabout GP, Latvija), Marten Männi (Ski Junior 8-12, Ski Stock, Igaunija), Marek Kadak (Ski GP, Ski Stock, Igaunija), Dana Igala (SKI Ladies, Latvija), Ott Reinaas(Ski Stock, Ski Hobby, Igaunija), Teet Järvet (Ski Stock, Ski Hobby, Igaunija), Teet Alasoo (RunaBoat Stock,GP, Igaunija), Rolands Fukss (Ski Lite, Latvija), Roman Klimenko (Runabout stock, Runabout GP, Krievija), Jānis Burka (Runabout Stock NA, Latvija) un citi profesionāli braucēji.

Pēdējās izmaiņas (Pirmdiena, 21 jūlijs 2014 16:16)

Lasīt tālāk...