Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads

Balvu ezeru izdaiļo „Ezera sonāte”

Biedrības “Balvu Teātris” un Balvu novada pašvaldības sadarbības rezultātā Balvu ezerā netālu no tilta pār Bolupei ir uzstādīta peldošā, rotējošā strūklaka, kura nakts stundās būs arī apgaismota.
Balvi ir ļoti skaista pilsēta un bagāta ar to, ka to ieskauj divi ezeri. Biedrība "Balvu Teātris" nolēma vēl vairāk izdaiļot Balvus, izstrādājot projektu par peldošo strūklakas iegādi.
 

 

Vasaras skola Ziemeļlatgales jauniešiem par pilsoniskās līdzdalības procesiem

Projekts „Ziemeļlatgales NVO darbības aktivizēšana”
līguma Nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/019/1/L/053*

„Uzzini! Piedalies! Iesaisti!”
Biedrība „Balvu novada attīstības veicināšanai „SAVI”” aicina aktīvos Ziemeļlatgales (Balvu, Rugāju, Viļakas un Baltinavas novada) jauniešus vecumā no 16 līdz 23, piedalīties vasaras skolā par pilsoniskās līdzdalības procesiem „Uzzini! Piedalies! Iesaisti!”. Vasaras skolas norises laiks 2014.gada 17.,18.,22.,23. jūlijs un 4.augusts, norises vieta Balvu pilsēta. Pielikumā - vasaras skolas plānotās aktivitātes.

Lasīt tālāk...

 

Futbolisti cīnās par uzvarām

Šodien sācies Balvu Sporta centra rīkotais futbola turnīrs „Balvi OPEN CUP”, kurā par godalgotām vietām cīnās 16 komandas no visas Latvijas – kopumā 224 dalībnieki.
Balvu pilsētas stadionā spraigas cīņas notiek 6 komandu starpā, kurās spēlē 2001.-2002.gadā dzimušie sportisti. Savukārt jaunākie futbolisti – 2005.-2006.gadā dzimušie, šobrīd spēlē stadionā pie Balvu Valsts ģimnāzijas, kur sapulcējies arī kupls atbalstītāju pulks.

Lasīt tālāk...

 

Informatīvs seminārs „Darba aizsardzība lauksaimniecības uzņēmumos”

Sakarā ar Valsts darba inspekcijas uzsāktajām tematiskajām pārbaudēm lauksaimniecības nozares uzņēmumos par darba aizsardzības normatīvo aktu prasībām, SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Balvu nodaļa rīko
informatīvo semināru „Darba aizsardzība lauksaimniecības uzņēmumos”.
Seminārā piedalīsies Valsts darba inspekcijas Sadarbības un attīstības nodaļas vadītāja Linda Matisāne un darba aizsardzības nodaļas vadītāja Sandra Zariņa.

Lasīt tālāk...

 

Vietējās pierobežas satiksmes atļaujas

Jau gadu Balvu novada iedzīvotājiem ir iespēja atvieglotā kārtībā saņemt vietējo pierobežas satiksmes atļauju (vīzu) braucieniem uz Krievijas Federāciju. Lai saņemtu šo atļauju, iedzīvotājam ir jābūt iekļautam sarakstā, ko sagatavo Balvu novada pašvaldība un iesniedz to LR pilnvarotajam robežas pārstāvim uz Latvijas Republikas – Krievijas Federācijas valsts robežas.
Pašvaldība informē, ka tām personām, kuras jau ir saņēmušās minēto vīzu un kurām šai vīzai jau beidzas termiņš, ir nepieciešams atkārtoti iesniegt novada pašvaldībā iesniegumu ar lūgumu iekļaut sarakstā, lai saņemtu vietējo pierobežas satiksmes atļauju. Šāds iesniegums jāraksta arī tām personām, kuras ir iekļautas sarakstā vīzas saņemšanai, bet visa gada laikā vīzu nav saņēmušas.

Lasīt tālāk...

 

Aizvadīts III Starptautiskais tautu deju festivāls „Eima, eima!”

No 4. līdz 6.jūlijam Balvos jau trešo reizi notika Starptautiskais tautu deju festivāls „Eima, eima!”, kurā piedalījās deju kolektīvi no Balvu, Baltinavas, Viļakas, Rugāju novadiem, viesi no Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Krievijas, Rīgas VEF TDA „Dardedze” un senioru deju kopa ,,Krustpilietis” no Jēkabpils.
Ikvienam dejas cienītājam bija iespēja baudīt festivāla meistarklasi pie flamenko pasniedzējas Tonjes Lieberg no Oslo (Norvēģijas) un koncertus Rugāju novada estrādē, Vīksnas pagastā, Balvu pansionātā, Viļakas pilsētas estrādē un lielkoncertu „Es nedēļu izdejoju!” Balvu pilsētas estrādē.

Pēdējās izmaiņas (Otrdiena, 08 jūlijs 2014 11:12)

Lasīt tālāk...

 

Balvu novada Domes sēde

2014.gada 10.jūlijā plkst.10:00. notiks Balvu novada Domes sēde (Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 (3.stāvā, Sēžu zālē)).

Darba kārtībā:

Lasīt tālāk...

 

Rubeņu ciema iedzīvotājiem savs mini futbola laukums

Šodien Bērzkalnes pagasta Rubeņu ciemā pulcējās apkaimes aktīvākie bērni, jaunieši un citi pagasta iedzīvotāji, Balvu novada pašvaldības izpilddirektore Inta Kaļva un pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Roginskis, lai atklātu jaunizveidoto mini futbola sporta laukumu.
Sporta laukums izveidots pateicoties Rubeņu ciema jauniešu iniciatīvai. Pagasta pārvaldes vadītājs ņēma vērā to ieteikumus un sāka laukuma atjaunošanas un labiekārtošanas darbus. Pašu spēkiem tika sagādāts materiāls, izgatavoti vārti. Ar pašvaldības izpilddirektores palīdzību tika iegūts basketbola grozs un vairogs. Savukārt Latvijas autoceļu uzturētājs palīdzēja ar laukuma izlīdzināšanas darbiem. Futbola vārtiem joprojām nav tīkla, bet šis jautājums tiks risināts.

Lasīt tālāk...