Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads

Starptautiskais amatnieku tirdziņš Balvos

Aicinām 23.augustā apmeklēt Starptautisko amatnieku tirdziņu laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra, kur varēsiet iegādāties gan dažādus gardumus vēdera priekam, gan košas un praktiskas lietas sev vai mājai!

 

Izremontēts Bāriņtiesas darbinieces kabinets Kubulu pagastā

Kopš šodienas Balvu novada Bāriņtiesas darbinieces kabinetā Kubulu pagastā vērojamas pozitīvas pārmaiņas- tas kļuvis skaistāks, sakoptāks un modernāks, jo nupat kabinetā ir veikts kosmētiskais remonts un iegādātas jaunas mēbeles.
Bāriņtiesas vadītāja Rudīte Krūmiņa un Kubulu pagasta pārvaldes vadītājs Artūrs Luksts zināja teikt, ka šajā kabinetā remonti nav bijuši ilgus gadus. „Prieks, ka, pateicoties Balvu novada Domes priekšsēdētāja sapratnei un atsaucībai, beidzot kabinets ir sakārtots, kur gan Bāriņtiesas darbiniece Gaļina Daščenko, gan apmeklētāji jutīsies daudz ērtāk un patīkamāk,” teica R.Krūmiņa.
Balvu novada pašvaldības izpilddirektore atzīst, ka ir gandarīta par katru paveikto remontu kādā no pašvaldības iestādēm, jo tieši no maziem sīkumiem kopā veidojas lielas lietas.

 

Pēdējās izmaiņas (Trešdiena, 20 augusts 2014 17:01)

 

Balvos tiksies Latvijas muižu ļaudis

Ik gadu Latvijas piļu un muižas asociācijas biedri un interesenti tiekas īpašā "Muižnieku turnīrā", kurš katru reizi notiek citā vietā. Šogad par turnīra norises vietu ir izvēlēta Balvu muiža, jo aizvadītā gada sacensībās Cesvainē, Balvu muižas kolektīvs, iegūstot otro vietu, ieguva arī tiesības šīs sacensības rīkot Balvos. Tradicionāli gan šo pasākumu pie sevis rīko turnīra uzvarētājs, tomēr Cesvainē pirmo vietu ieguva paši cesvainieši, līdz ar to šogad 21.augustā Balvu muižas apkārtnē pulcēsies vairāk nekā 150 dalībnieki, lai sportiskā un jautrā gaisotnē pavadītu dienu.
Muižnieku turnīrs sāksies ar atklāšanas ceremoniju plkst. 11.00, kam sekos galmu prezentācijas. Savukārt ap plkst.12.30 sāksies dažādas sportiskas un jautras aktivitātes Balvu muižas teritorijā, parkā un Lāča dārzā. Šogad turnīra dalībnieki sacentīsies zābaka mešanā, siera rituļa velšanā, „muižkunga” glābšanā un citās interesantās stafetēs.
Paralēli sportiskajām aktivitātēm dienas gaitā būs iespēja baudīt „Muižnieku turnīra” gaisotni āra kafejnīcā, piedalīties ekskursijās pa Balvu pilsētu, vizināties ar zirgiem, laivām, kā arī ar plostu „Vilnītis” izbraukt pa Balvu ezeru. Turnīrs noslēgsies ar apbalvošanu un balli turnīra dalībniekiem.
 

Pēdējās izmaiņas (Trešdiena, 20 augusts 2014 09:13)

 

Par rūpniecisko (pašpatēriņa) zveju Pērkonu ezerā 2015.gadā

Balvu novada pašvaldība informē, ka līdz 2014.gada 20.augustam iespējams pieteikties rūpnieciskajai (pašpatēriņa) zvejai Pērkonu ezerā 2015.gadā.

Ja rūpnieciskās zvejas iesniegumu skaits pārsniegs neiznomāto un brīvi pieejamo rūpnieciskās zvejas tiesību iespējas, tiks rīkota rūpnieciskās zvejas tiesību nomas izsole.

Pieteikties var Balvu novada pašvaldībā, Bērzpils ielā 1A, Balvos, 34. kabinetā katru darba dienu no plkst.8.30 līdz 17.00. Informācija pa tālruni 64520932.

 

Iesnieguma veidlapa

 

Norisinājies Latvijas Minifutbola čempionāta MĪTAVA OPEN 2014 Balvu atlases posms

Balvu novada svētku laikā, 16.augustā, norisinājās Latvijas Minifutbola čempionāts MĪTAVA OPEN 2014 Balvu atlases posms, kurā piedalījās 16 komandas.
Kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja SPORTIMA-SFS (Rīga), 2.vietu ZVERI/ARIOLS (Ludza) un 3.vietu JFK “SASKAŅA” (Rīga).

Pēdējās izmaiņas (Trešdiena, 20 augusts 2014 09:12)

Lasīt tālāk...

 

Tiek pagarināts konkurss „Balvu novada suvenīrs”

No 1.augusta Balvu novada pašvaldība izsludināja konkursu „Balvu novada suvenīrs 2014”.
Vērtējot iesniegtos piedāvājumus, komisija nolēma konkursu pagarināt līdz šī gada 3.novembrim plkst.17.00.
Izveido savu suvenīru vienā no četrām cenu kategorijām, aizpildi anketu un nogādā to Balvu novada pašvaldībā, Bērzpils iela 1a, Balvi.
Labākā suvenīra autoram, ko noteiks vērtēšanas komisija, būs iespēja noslēgt līgumu ar Balvu novada pašvaldību par suvenīru iegādi reprezentācijas vajadzībām.
Labāko darbu autori tiks apbalvoti 18.novembra Valsts svētku pasākuma laikā.
Esi radošs – piedalies!

Nolikums
 

 

Atzīmēti jau piektie Balvu novada svētki

„Balvu novads ir mazs stikliņš lielajā Latvijas kartes mozaīkā, tomēr mēs esam īpaši un bagāti ar saviem lieliskajiem cilvēkiem, darba darītājiem, māksliniekiem,” ar šādiem Balvu novada Domes priekšsēdētāja Andra Kazinovska vārdiem, svētbrīdi un brīnišķīgu Tautas pūtēju orķestra „Balvi” garīgās mūzikas koncertu Balvu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā aizvadītājā sestdienā iesākās Balvu novada svētki.
Balvu pilsētas parkā līdz pat vakaram notika amatnieku tirgus, kur savu preci piedāvāja gan rokdarbnieki, gan pārtikas ražotāji, gan koka izstrādājumu ražotāji un citi. Paralēli tirgus lustēm parkā notika vairāki koncerti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Lasīt tālāk...

 

Pasniegs Atzinības rakstus

Balvu novada svētkos, 16.augustā, Balvu novada Domes Atzinības raksts tiks pasniegts:

Pēdējās izmaiņas (Ceturtdiena, 14 augusts 2014 14:34)

Lasīt tālāk...