Atbalsts Ukrainai


Šodien - Latgales partizānu pulkam 103

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Otrdiena, 05 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 28 Jūlijs 2022

Partizānu pulkam 103

Šodien, 5.jūlijā no plkst.10.00-17.00 nāc uz Balvu Novada muzeju apskatīties ekspozīciju "Ziemeļlatgale Latvijas neatkarībai" un virtuālo izstādi "Staņislava stāsts" konferenču zālē vēsturnieces Rutas Akmentiņas pavadībā.

Apmeklējums bez maksas.

Pieminot Latgales partizānu pulka 103 gada dienu, Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un Balvu novada domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Aija Mežale nolika ziedus pie pieminekļa  Latgales partizānu pulka kritušajiem karavīriem.

Lasīt tālāk...


Pirmā būvsapulce būvobjektā Upītē

Kategorija: Balvu novada projekti
Ceturtdiena, 07 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 05 Augusts 2022

Pirmā būvsapulce būvobjektā Upītē6.jūlijā Nemateriālās kultūras mantojuma centrā “Upīte” notika pirmā būvsapulce, kurā piedalījās Balvu novada pašvaldības vadība: Balvu novada domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine, Balvu novada pašvaldības izpilddirektore Daina Tutiņa, Balvu novada pašvaldības izpilddirektores vietnieks Jānis Bubnovs, Balvu novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas vadītājs Aleksandrs Sņegovs, kā arī būvnieka, būvuzrauga un autoruzrauga pārstāvji.

Lasīt tālāk...


Ceļā uz jauno Balvu novada simboliku

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 05 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Balsošana par ģerboni

Balvu novada iedzīvotāj, pašvaldība ceļā uz Balvu novada ģerboņa izstrādi ir izgājusi vienu posmu, kura rezultātā, konsultējoties ar Valsts heraldikas komisijas mākslinieci, ir piedāvāti divi varianti – vai nu atstājam bijušā Balvu novada ģerboni kā vēsturisku liecību, vai, atsaucoties uz Administratīvi teritoriālo reformu un četru bijušo novadu vienojošu risinājumu – mainām krāsas bijušā Balvu novada ģerbonī – uz zila lauka sudraba krāsas vilka galvu.

Lasīt tālāk...


LLKC Balvu konsultāciju birojā šobrīd notiek pretendentu pieteikšanās apmācībām

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 04 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Jūlijs 2022

LLKC logo

LLKC Balvu konsultāciju birojs organizē apmācības atbalsta pretendentiem LAD atbalsta saņemšanai pasākuma “Agrovide un klimats” aktivitātē “Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos” (BDUZ)

Īstenojot BDUZ aktivitāti tiks veicināta bioloģiski daudzveidīgo zālāju saglabāšana, savvaļas augu, dzīvnieku, putnu populācija un ainavas uzturēšana apsaimniekotajās lauksaimniecībā izmantojamās zemes platībās.

Lasīt tālāk...


Ar 1.jūliju Balvos ir iespēja nodot tekstila atkritumus

Kategorija: Bez kategorijas
Pirmdiena, 27 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Jūlijs 2022

Tekstila atkritumu nodošana

Latvijā gada laikā tiek izmesti vairāk nekā 26 tūkstoši tonnu tekstila. Lai mazinātu radīto atkritumu apjomu, kas nonāk poligonos, sākot ar 2022. gada 1.jūliju SIA “Pilsētvides serviss” uzsāk dalīti vākta tekstila atkritumu pieņemšanu uzņēmuma SIA “Pilsētvides Serviss” Eko laukumā, Ezera ielā 3, Balvos.

Lasīt tālāk...


16. jūlijā Lauku labumu tirdziņš Balvu pilsētas parkā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 16 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Lauku labumu tirdziņš 16. jūlijā Balvos16. jūlijā no plkst. 9:00 Balvu pilsētas parkā norisināsies lauku labumu jeb zaļais tirdziņš Balvu novada svētku ietvaros. Līdz ar to  tirdziņš otrajā mēneša sestdienā šoreiz nenotiks.

Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu svētku noskaņās, lai iegādātos dažādus lauku labumus un mājražotāju gardumus, sezonas augļus un dārzeņus, stādus, amatnieku un mākslinieku darinājumus!

Aicināti piedalīties vietējie amatnieki, mājražotāji, zemnieki un citi vietējie uzņēmēji ar savu ražoto produkciju vai sniegtajiem pakalpojumiem!

Lasīt tālāk...


Sākas “Novada Garšas” vasaras pasākumi, kuros piedalās arī Balvu novada uzņēmēji

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 30 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Novada garšas pasākumiAr smeķīgu pasākumu Kurzemē – Jūrkalnes Uguns pļavā – pasākums “Novada Garša”, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC), pēc divu gadu pārtraukuma atkal aicina uz klātienes tikšanos visos Latvijas novados!

 “Novada Garšas” komanda savus atbalstītājus un ikvienu, kuram tuvs vietējā mazā ražotāja gatavotais produkts, aicina trijās jūlija sestdienās un vienā augusta svētdienā satikt, iepazīt un baudīt katra novada ražotāju gardumus, un  ne tikai.

Lasīt tālāk...


Mobilie veselības aprūpes pakalpojumi Balvos jūlijā

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 29 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Mobilie veselības pakalpojumi


Aicinām apmeklēt ikgadējo pasākumu “Lauku diena” Viļānos

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 29 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Lauku dienas Viļānos14. jūlijā, Agroresursu un ekonomikas institūts un Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs (LLZC) sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību organizē ikgadējo Lauku dienu, uz kuru aicina visus lauku uzņēmējus un zemniekus, kuri vēlas saņemt nozīmīgu informāciju savu saimniecību attīstībai. Lauku dienas norises vieta: LLZC demonstrējuma lauki pie autoceļa A12 (Jēkabpils – Rēzekne – Ludza – Krievijas robeža (Terehova)), ceļa posmā aptuveni 3 km no Viļāniem virzienā uz Rēzekni.

Lasīt tālāk...


Pilsētu un pagastu pārvalžu vadītāji diskutē par aktuālajiem jautājumiem

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 27 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Pārvaldnieku tikšanās Rugājos un Lazdukalnā27. jūnijā Balvu novada pilsētu un pagastu pārvalžu vadītāji, piedaloties Balvu novada pašvaldības un domes vadībai, kā arī administrācijas speciālistiem, uz tikšanos pulcējās Rugāju un Lazdukalna pagastos.

Tikšanās laikā tika izrunāti aktuālie jautājumi nekustamo īpašumu, ceļu apsaimniekošanas un uzturēšanas jomās, kā arī diskutēts par projektu finansējumu piesaisti pilsētu un pagastu vajadzību nodrošināšanai vai uzlabošanai, drošības jautājumiem un prioritāri veicamajiem darbiem tuvākajā nākotnē.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Titulbilde

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei