Atbalsts Ukrainai


Baltinavas kultūras namu turpmāk vadīs Lidija Ločmele

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 21 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Lidija Ločemele kopā ar Sandru Kapteini21. jūnija domes sēdē par Baltinavas kultūras nama vadītāju tika iecelta Lidija Ločmele, kura par sevi saka, ka ir briežciemiete ar piecu gadu pieredzi kultūras jomā. Ilgus darba gadus veltījusi izglītības jomai, bet pēdējos gadus strādājusi kā pedagogu karjeras konsultante.

Lidija atzīst, ka darba pienākumi ir pazīstami un zināmi, jo, kā visiem zināms, tad Baltinava un Briežuciems ir kaimiņu pagasti, un to iedzīvotāji, izvēloties savām vēlmēm un interesēm atbilstošo, piedalās  gan viena, gan otra pagasta kultūras aktivitātēs. Briežciemieši dzied Baltinavas jauktajā korī, sieviešu ansamblī, dejo Baltinavas senioru deju kopā “Gaspaža”, spēlē Baltinavas amatierteātrī “Palādas”. Savukārt baltinavieši iesaistās Briežuciema dramatiskajā pulciņā “Sipiņi” un dejo tautas deju kopā “Pāris”.

Lasīt tālāk...


Piešķir Atzinības rakstus, apstiprina Balvu novada pašvaldības 2021.gada publisko pārskatu

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 16 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

junijs 2022Šodien, 21.jūnijā notika kārtējā Balvu novada domes sēde, kurā deputāti izskatīja 63 darba kārtības jautājumus. 

Deputāti nolēma piešķirt Balvu novada domes Atzinības rakstu:

1.Bērzpils pagasta iedzīvotājai ANNAI GUSTEI par ieguldījumu Bērzpils pagasta sakrālā mantojuma saglabāšanā un uzturēšanā;

2.Individuālā darba veicējai DACEI ŠULTAI par pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti un novada vārda popularizēšanu;

3.Rokdarbniecei, biedrības “Mežģis” dalībniecei MARIJAI BLEIVEI par pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti un novada vārda popularizēšanu;

Lasīt tālāk...


Ja nepieciešama palīdzība plūdu gadījumā, aicinām zvanīt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam vai Balvu novada pašvaldības policijai

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 14 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

pludi karteValsts austrumos 14. jūnijā, otrdien, izsludināts sarkanais brīdinājums - gaidāms ilgstošs lietus ar ekstremāli lielu nokrišņu daudzumu.

Balvu novada pašvaldība atgādina, ja nepieciešama palīdzība plūdu gadījumā, zvaniet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam pa tālruni 112 vai Balvu novada pašvaldības policijai 29445114 (no plkst.08.00-22.00).


no 26.jūnija līdz 1.jūlijam nenotiks aktivitātes ESF projektā "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā" Nr.9.2.4.2/16/I/050

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 20 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Nenotiks projekta aktivitātesInformējam, ka no 26.jūnija līdz 1.jūlijam nenotiks ESF projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā" Nr.9.2.4.2/16/I/050 šādas aktivitātes:

26.jūnijā NENOTIKS:

  • Aerobikas nodarbība Briežuciema pagastā

27.jūnijā NENOTIKS:

  • Veselīga un aktīva dzīvesveida prasmju apguve un pielietošana senioriem - vingrošanas nodarbība Balvu muižā
  • Aerobikas nodarbība Balvu muižā

28.jūnijā NENOTIKS:

  • Aerobikas nodarbība Bērzkalnes pagastā

Lasīt tālāk...


Lai mums nevienam nevajadzētu piedzīvot savu Sibīrijas stāstu

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 14 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

14. jūnijsArī pirms 81 gada, 1941. gada 14. jūnijā, vasara bija savā pilnbriedā. Arī tad cilvēki devās savās ikdienas gaitās, ģimenēs auga bērni, cilvēki dzīvoja, plānoja, nenojaušot, ka 14. jūnijs būs diena, kad ļaunums, kuram vienmēr ir augsta cena, nāks un atņems visu. Patiesi – ļaunumam vienmēr ir augsta cena, tas neredzams klejo ielās un laukos, te uzglūn laimei, te blakus tai iet. Tas sameklē mirkli, kad sasiet cilvēkam rokas un nodarīt pāri.

Šodien, kad visā Latvijā notiek Komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākumi, spēcīgi līst lietus. Represētie, kuri ir ieradušies pie pieminekļiem, zina sacīt, ka debesis raud, izlejot asaras par pagātnes un šodienas netaisnībām.

Lasīt tālāk...


Valsts ieņēmumu dienests izsludina konkursu uz sistēmanalītiķa darbinieka amatu

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 14 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Vakance VIDValsts ieņēmumu dienests (reģ.Nr.90000069281) izsludina konkursu uz Informātikas pārvaldes Pamatdarbības atbalsta informācijas sistēmu daļas Muitas informācijas sistēmu nodaļas sistēmanalītiķa  darbinieka amatu (vakance uz noteiktu laiku). 

Informātikas pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmuma dienesta (turpmāk – VID) atbalsta funkcijas īstenošana informācijas sistēmu (turpmāk – IS) resursu pārvaldības jomā.

Lasīt tālāk...


Balvu novada svētku ietvaros aicinām pieteikties ielu kafejnīcās

Kategorija: Bez kategorijas
Otrdiena, 07 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 08 Jūnijs 2022

Ielu kafejnīcas Balvu novada svētku ietvaros

Atļauja ielu tirdzniecībai saņemšanai

Atļauju ielu tirdzniecībai var iesniegt:

- iemetot pastkastītē Balvu novada pašvaldības administrācijas ēkā, Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu novadā, 1.stāvā, vai personīgi iesniedzot 2.stāvā, 28.kabinetā;
- nosūtot elektroniski uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (ar drošu elektronisko parakstu) vai Balvu novada pašvaldības e-adresi;
- nosūtot pa pastu uz adresi Bērzpils iela 1A, Balvi, Balvu novads, LV-4501.


Piedalies bezmaksas e-seminārā par grozījumiem dzīvokļa īpašuma likumā!

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 07 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Plakāts semināram par dzīvokļu apsaimniekošanas likumuIzglītības iestāde “Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs” piedāvā ikvienam daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājam izglītojošu bezmaksas e-semināru “Par jaunām iespējām dzīvokļu īpašniekiem. 03.05.2022. grozījumi Dzīvokļa īpašuma likumā”.

Saskaņā ar 03.05.2022. grozījumiem Dzīvokļa īpašumā likumā, dzīvokļu īpašnieki mājas kopsapulcē turpmāk varēs piedalīties attālināti un/vai savu balsojumu nodot pirms sapulces.

  • Likums atļauj arī pārdomāt un savu balsojumu līdz sapulcei atsaukt.
  • Tāpat dzīvokļu īpašnieku aptaujās turpmāk ikviens dzīvokļa īpašnieks varēs piedalīties attālināti, balsojot Būvniecības informācijas sistēmā (BIS).
  • Likuma grozījumi paredz, ka elektronisko balsošanu nodrošinās Būvniecības informācijas sistēma, kurai varēs pieslēgties ikviens dzīvokļa īpašnieks.
  • Ikviena pieņemtā lēmuma rezultāti turpmāk būs skatāmi BISā.

Lasīt tālāk...


11 aktuālas biznesa idejas atbalstītas Balvu novada pašvaldības grantu konkursā

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 06 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Biznesa ideju konkurss 2022_rezultātiBalvu novada pašvaldība un Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs augsti vērtē iesniegto biznesa ideju pieteicēju ieguldīto laiku, piedaloties Balvu novada pašvaldības biznesa ideju konkursā “Tava biznesa ideja Balvu novadā” un izstrādājot pieteikumu biznesa idejai. Balvu novada pašvaldība konkursā saņēma 25 pieteikumus par kopējo summu 113645,88 eiro. Pieejamais finansējums 2022. gadā ir 50 000 eiro, maksimālais finansējums vienai biznesa idejai ir 5 000 eiro.  

Lasīt tālāk...


Solis uz priekšu tehnoloģiju efektīvā izmantošanā – interaktīva lietotne par iesaisti atkritumu apsaimniekošanas sistēmā

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 06 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Laipa plusAr 2022.gada 6.jūnija Balvu novada iedzīvotājiem pieejama interaktīva lietotne “Laipa Plus”, kurā uz kartes attēlota informācija par noslēgtajiem atkritumu apsaimniekošanas līgumiem SIA “ZAAO” atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanas teritorijā. Pieejamā informācija dod iespēju pārliecināties par atkritumu apsaimniekošanas likuma un saistošo noteikumu ievērošanu sev tuvējā apkārtnē.

ZAAO valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis: “Mums kā pašvaldību atkritumu apsaimniekotājam ir būtiski ne tikai nodrošināt un attīstīt iedzīvotāju vajadzībām atbilstošus pakalpojumus, bet spert soli tuvāk efektīvā tehnoloģiju izmantošanā un dalīties ar atbildīgajiem speciālistiem pašvaldībā ar informāciju par aktuālo situāciju ar noslēgtajiem atkritumu apsaimniekošanas līgumiem. Tas dod iespēju daudz efektīvāk un straujāk virzīties uz sakārtotu un ilgtspējīgu vidi.

Lasīt tālāk...


No 6.jūnija tiks veiktas izmaiņas maršrutā Balvi–Tilža–Vectilža

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 31 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 14 Jūnijs 2022

autobussAtsaucoties SIA "BalviFlora" lūgumam nodrošināt iespēju iedzīvotājiem nokļūt darbavietā Balvos un pēc tam tikt atpakaļ mājās, no 2022. gada 6. jūnija tiks veiktas izmaiņas maršrutā Nr.6488 Balvi–Tilža–Vectilža.

Turpmāk maršruta Nr.6488 Balvi–Tilža–Vectilža autobuss darba dienās un svētdienās no pieturas Tilža izbrauks agrāk – plkst.6.35 (līdz šim izbrauca plkst.7.20), bet no Balvu autoostas šajās pašās dienās tas izbrauks vēlāk – plkst.17.10 (līdz šim no pirmdienas līdz ceturtdienai izbrauca plkst.16.30).


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Titulbilde

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei