Atbalsts ukraiņiem    Balviem 95


Iepazīstot viesmīlības nozares uzņēmējus Balvu novadā

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 09 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Tikšanās Rūķīšos2022. gada 3. augustā  Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar Latgales uzņēmējdarbības centru organizēja informācijas apmaiņas dienu, kurā viesmīlības nozares uzņēmumu pārstāvji tikās ar Balvu novada pašvaldības vadītāju, speciālistiem un uzņēmējdarbību atbalstošo institūciju pārstāvjiem.

Tikšanās mērķis - apzināt Balvu novada viesmīlības nozares uzņēmumus, to pakalpojumu dažādību, diskutēt par mārketinga un digitalizācijas rīku izmantošanas iespējām, savstarpējo sadarbības nozīmi efektīvākai attīstībai un tūristu ilgākai uzturēšanās piesaistei novadā, kā arī piedāvāt Balvu novada pašvaldības un valsts uzņēmējdarbību atbalstošo institūciju atbalstu.

Lasīt tālāk...


Iedzīvotāju ievērībai- Balvu pilsētā uzstādītas ātruma ierobežojuma zīmes!

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 08 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

pazinojums no pilsetas parvaldes ce428Balvu pilsētā uzstādītas 30 km/h ātruma ierobežojuma zīmes:

  • Ezera ielas posmā no Dārza ielas krustojuma līdz Jāņa Logina ielas krustojumam, ceļam abos virzienos (kadastra apzīmējums 38010020178).

Aicinām autovadītājus būt vērīgiem!


Balvu novadā tiek atjaunoti valsts autoceļu posmi

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 03 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Selektīvā virsmas apstrāde ceļa posmam P35 Gulbene-Balvi-Viļaka-Krievijas rob. (no Balvu pilsētas robežas līdz pagriezienam uz Stompaku purva apmetni)

Šogad VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) ir veikuši un veic vairākus ceļa posmu atjaunošanas darbus uz vietējās un reģionālās nozīmes valsts ceļiem.

Šobrīd tiek atjaunots ceļa posms P35 Gulbene-Balvi-Viļaka-Krievijas rob. (no Litenes krustojuma līdz Balvu pilsētas robežai un no Balvu pilsētas robežas līdz pagriezienam uz Stompaku purva apmetni), veicot selektīvo virsmas apstrādi.

Lasīt tālāk...


Lazdukalna pagasta pārvaldes vadītājas pienākumus pildīs Arnita Pugača

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 02 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Lazdukalna pagasta pārvaldes ēka

No 2.augusta Lazdukalna pagasta pārvaldes vadītājas pienākumus pildīs Arnita Pugača, pamatojoties uz 2022.gada 28. jūlija Balvu novada domes lēmumu (Nr.15., 78.§) “Par Lazdukalna pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu veikšanu”, kurā noteikts uzdot Rugāju pagasta pārvaldes vadītājai Arnitai Pugačai veikt Lazdukalna pagasta pārvaldes vadītāja pienākumus ar 2022.gada 2.augustu līdz laikam, kad darbā tiek pieņemts Lazdukalna pagasta pārvaldes vadītājs, un noteikt A.Pugačai par Lazdukalna pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu veikšanu piemaksu 30% apmērā no noteiktās mēnešalgas.

Lasīt tālāk...


Informācija par pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei

Kategorija: Sociālās pārvaldes aktualitātes
Otrdiena, 02 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 02 Augusts 2022

Dāvanu kartes mācību līdzekļu iegādeiBalvu novada Sociālā pārvalde informē, pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei piešķir vienu reizi kalendāra gadā, izsniedzot izglītības iestādē Zinību dienā dāvanu karti 15,00 euro apmērā. 

Pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei ir tiesības saņemt izglītojamajam, kurš savu dzīvesvietu ir deklarējis Balvu novada administratīvajā teritorijā:

  • mācās Balvu novada vispārizglītojošajā izglītības iestādē;
  • līdz 24 gadu vecumam apgūst arodizglītību vai profesionālo vidējo izglītību Balvu novada izglītības iestādē vai cita novada izglītības iestādē, programmā, kura netiek nodrošināta Balvu novada izglītības iestādēs.

Lasīt tālāk...


Balvu novada Vēlēšanu komisijas paziņojums par iecirkņu komisiju izveidošanu 2022.gada 1.oktobra 14.Saeimas vēlēšanām

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 01 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Vēlēšanu komisijaSaskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas 2022.gada 5.maija Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukciju, noteikt iecirkņa komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņu: no 2022.gada 2.augusta  līdz  2022.gada 18.augustam. 

Vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa kandidāta pieteikuma veidlapa atrodama CVK mājaslapā www.cvk.lv – tiesību akti – veidlapas – 14_pielikums.docx (live.com)

Vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļu kandidātu pieteikumus iesniegt:

  • Balvu novada pašvaldībā (Bērzpils iela 1A, Balvi, Balvu novads, LV-4501, 1.stāvā pastkastītē “Iesniegumi novada pašvaldībai”);
  • Viļakas pilsētas pārvaldē (Abrenes ielā 26, Viļaka, Balvu novads, LV-4583);
  • Rugāju pagasta pārvaldē (Kurmenes ielā 48, Rugāji, Rugāju pagasts, Balvu novads, LV-4570);
  • Baltinavas pagasta pārvaldē (Kārsavas ielā 16, Baltinava, Balvu novads, LV-4594);
  • Balvu novada Vēlēšanu komisijā (Bērzpils iela 1A, Balvi, Balvu novads, LV-4501, 1.stāvā pastkastītē “Iesniegumi novada pašvaldībai” vai Brīvības iela 46A, Balvi, Balvu novads, LV-4501, 1.stāvs pastkastītē “Balvu novada Vēlēšanu komisijai”).

Lasīt tālāk...


Balvu novada pašvaldība aicina vietējos uzņēmumus piedalīties izsludinātajos iepirkumos un iepirkumu procedūrās

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 28 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

pazinojums no pasvaldibas 78feeBalvu novada pašvaldība aicina vietējos uzņēmumus piedalīties izsludinātajos iepirkumos un iepirkumu procedūrās, iesniedzot piedāvājumus Elektronisko iepirkumu sistēmā, piemēram, piegādājot malku Balvu novada pašvaldības iestādēm visā Balvu novada teritorijā (piedāvājumu ir iespējams iesniegt katrai iepirkuma priekšmeta daļai atsevišķi).


(Saite uz malkas iepirkumu: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/85584 ;
saite uz pircēja profilu: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/1345)


Lemj par Balvu novada ģerboni, valsts autoceļu posmu pārņemšanu un projektu īstenošanu

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 28 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Balvu novada ģerbonis

28.jūlijā notika kārtējā Balvu novada domes sēde, kurā deputāti kopumā izskatīja 79 darba kārtības jautājumus. 

Lemj par Balvu novada ģerboni

Deputāti lēma virzīt Balvu novada ģerboni - Melna vilka galva un austoša sudraba saule purpura sarkanā fonā (pievienotajā attēlā) atjaunošanai un reģistrēšanai Ģerboņu reģistrā.

Apstiprina un groza skolu nolikumus

Domes sēdē apstiprināja Balvu Sporta skolas, Viduču pamatskolas, Stacijas pamatskolas nolikumu un veica grozījumus Bērzpils pamatskolas nolikumā.

Lasīt tālāk...


27. un 28. augustā Balvu novadā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas”

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 22 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

mkd 1 2cd9827. un 28. augustā Balvu novadā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas”. Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju un lielo apmeklētāju interesi, arī šovasar rīkojam Mājas kafejnīcu dienas Balvu novadā! 27. un 28. augustā Balvu novada saimnieces un saimnieki būs parūpējušies par  īpašu vasaras svētku noskaņu un gardiem ēdieniem, atverot savu saimniecību durvis, pagalmus, terases, dārzus un ierīkojot tajos improvizētas mājas kafejnīcas ar kultūras programmām, produkcijas tirdziņiem un cita veida aktivitātēm.
Ēdieni, našķi un dzērieni tapuši gan pēc pašu saimnieku radītajām īpašajām  receptēm, gan arī izmantojot senas un pārbaudītas ēdienu gatavošanas  receptes.

Lasīt tālāk...


Tikšanās laikā pagastu un pilsētas pārvaldnieki kopā ar domes un pašvaldības vadību pārrunā aktuālos jautājumus novadā

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 27 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Pilsētu un pagastu pārvaldnieki Šķilbēnu pagasta Upītes ciemā

Lai pārrunātu jautājumus, kas skar ceļu infrastruktūru un to uzturēšanu, ceļu pārņemšanu no valsts, skolēnu pārvadājumus un skolēnu autobusu tehnisko stāvokli, kā arī citus aktuālus jautājumus, 26.jūlijā Balvu novada Šķilbēnu pagastā tikās pagastu un pilsētas pārvaldnieki ar Balvu novada domes un pašvaldības vadību, kā arī Balvu novada domes Tautsaimniecības un vides komitejas priekšsēdētāju Jāni Trupovnieku.

Lasīt tālāk...


Rugāju pagasta pārvaldē un Baltinavas muzejā realizēs projektus ēku energoefektivitātes paaugstināšanai

Kategorija: Balvu novada projekti
Otrdiena, 26 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 05 Augusts 2022

dsc 5611 f76e4Pirmdien, 25. jūlijā, Balvu novadā notika Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieces Sandras Kapteines, izpilddirektores Dainas Tutiņas, izpilddirektora vietnieka attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos Jāņa Bubnova un projektu vadītājas Irēnas Začevas tikšanās ar SIA “LVS Building”, būvprojektu autoru SIA “VEK” un būvuzraugiem SIA "SISTĒMEKSPERTS" par Balvu novada projektu realizāciju:
1) Baltinavas muzeja ēkas energoefektivitātes paaugstināšana;
2) Rugāju pagasta pārvaldes ēkas energoefektivitātes paaugstināšana.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei