Biedrība "Balvu rajona partnerība" aicina iedzīvotājus uz tikšanos!

Kategorija: Jaunumi
Pirmdiena, 15 Jūnijs 2015
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 15 Jūnijs 2015 15:43

Biedrība „Balvu rajona partnerība” ir uzsākusi darbu pie jaunās attīstības stratēģijas izveides, kuras ietvaros tiks apgūts jaunais Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Sabiedrības virzītas vietējās attīstības pieejas LEADER programmai piešķirtais finansējums 2015.-2020.gadam. Jaunajā attīstības stratēģijā tiks noteiktas tās prioritātes un jomas, kurās sākot no nākošā gada tiks izsludināti projektu konkursi. Lai noteiktās jomas un prioritātes atbilstu iedzīvotāju un mūsu teritorijas vajadzībām, aicinām iedzīvotājus, uzņēmējus, mājražotājus, biedrību pārstāvjus, pašvaldību pārstāvjus, jauniešu pārstāvjus un citus interesentus piedalīties attīstības stratēģijas veidošanas procesos!

• Piedalies informatīvajās tikšanās reizēs, kurās tiks izrunātas konkrētu teritoriju vajadzības, problēmas un iespējamie risinājumi turpmākai mūsu novadu un pagastu attīstībai.
• Piedalies arī darba grupās, ja esi jaunietis, vai pārstāvi jauniešu intereses, ja darbojies nevalstiskajā sektorā, kā arī ja esi uzņēmējs, mājražotājs, mājamatnieks vai plāno uzsākt saimniecisko darbību! Darba grupās tiks noteiktas tiešu jūsu vajadzības un iespējas īstenot Leadr projektus!
Jautājumu un neskaidrību gadījumā, sazinieties ar administratīvo vadītāju Svetlanu Tomsoni – t.26691977, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


 

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei