Mūsu mazie aktīvisti!

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Otrdiena, 30 Jūnijs 2015
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 30 Jūnijs 2015 16:48

Pirms Līgo svētkiem Balvu Bērnu un jauniešu centrā noslēdzās šīs vasaras aktīvākais, atraktīvākais un interesantākais pasākums bērniem. Veselas divas nedēļas 20 Balvu novadā dzīvojošiem bērniem bija iespēja piedalīties vasaras nometnē E.K.O. Šajā laikā bērni ne tikai spēlēja spēles, dejoja, vingroja, spēlēja teātri, zīmēja un gāja pārgājienos, bet arī piedalījās sakopšanas talkās, stādīja mežu kopā ar Latvijas valsts mežu speciālistiem, iepazina kokus un krūmus, izgatavoja putnu būrīšus un darīja daudzus citus noderīgus darbiņus.

Viens no interesantākajiem notikumiem bija tikšanās ar Cūkmenu! Šīs tikšanās laikā bērni tik ļoti iedvesmojās, ka pat noslēguma pasākumā uzvedumā bija sagatavojuši etīdi ar Cūkmena tēlu!
Nometnes laikā bērni devās arī tālākās ekskursijās – apmeklēja GNP Līgatnes dabas takas un Vienkoču parku. Līgatnes dabas takās bērni apciemoja lāčus, mežacūkas, sumbrus un citus meža iemītniekus, kā arī iepazina dabu un kokus. Vienkoču parkā bērniem bija iespēja aplūkot koka skulptūras, ēku maketiņus, vienkoču laivas un citus mākslinieku darbus, iepazīties ar amatniecības darbiem Kokamatniecības muzejā, kā arī redzēt Latvijā pirmo smilšu maisu māju. Katru nometnes dienu bērni mājup devās lai gan pārguruši, bet ļoti priecīgi – redzējuši un iemācījušies ko jaunu, kā arī paveikuši daudz labas un noderīgas lietas! Prieks un lepnums par mūsu mazajiem, čaklajiem nometnes dalībniekiem!
Ja dodies garām Balvu Bērnu un jauniešu centram – pieej tuvāk un paskaties, cik skaists izdevies rozā dinozauriņš! Arī to izgatavoja mūsu bērni kopā ar audzinātājiem!

Projekts realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda un Balvu novada pašvaldības atbalstu

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei