Balvu novada pašvaldības domes vadība pateicas valsts augstāko apbalvojumu saņēmējiem

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 26 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 26 maijs 2022 15:22

Balvu novada pašvaldības domes vadība pateicas valsts augstāko apbalvojumu saņēmējiemŠī gada 3. maijā Latvijas valsts prezidents pasniedza augstākos valsts apbalvojumus cilvēkiem, kuri ar savu darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību. Apbalvojumus saņēma arī četri Balvu novada iedzīvotāji, kurus šodien, 26. maijā, Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs aicināja uz svinīgu tikšanos, lai pateiktos apbalvojumu saņēmējiem arī domes un pašvaldības vārdā.

“Šodien esam šeit sapulcējušies, lai redzētu mūsu varoņus. Jūs esat veikuši nozīmīgu ceļa posmu, ieguldījuši ļoti daudz darba, lai nonāktu līdz šim apbalvojumam. Jūsu ieguldījums, veicot savu darbu ikdienā, ir prasījis daudz drosmes, pacietības un es ar lepnumu varu teikt, ka mums ir kam līdzināties. Jūs esat piemērs mūsu jauniešiem, ikvienam līdzcilvēkam!” uzrunājot klātesošos, teica S. Maksimovs.

Par nesavtīgo ieguldījumu lauksaimniecības attīstībā un lauku vides kopšanā, par Atzinības krusta komandieri tika iecelts Guntars Bartkevičs, Baltinavas pagasta lauksaimnieks, zemnieku saimniecību “Amatnieki” un “Riekstiņi” vadītājs. Atzīstot, ka lauksaimnieks – tā nav profesija, bet dzīves veids, G. Bartkevičs pateicās par saņemto atzinību: ”Liels paldies par šo novērtējumu gan valstiskā, gan pašvaldības līmenī. Kad uzzināju, ka saņemšu šo apbalvojumu, uzreiz tajā neiedziļinājos, taču, tuvojoties šim notikumam, sapratu, cik patiesībā tas ir liels gods un atbildība. Saņemt šo apbalvojumu ir prieks un pārsteigums reizē.”

Par Atzinības krusta kavalieri iecelts arī Ulriks Pozņaks, Balvu novada sporta skolu skolotājs un sporta treneris. “Ir patiess gandarījums būt ne tikai prezidenta pilī, bet arī šodien tikties ar Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāju. Esmu pateicīgs gan Balvu novada pašvaldībai, gan Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolai par atsauksmēm un mana darba raksturojumu, kas tika sniegts Ordeņu kapitulam, jo, tās lasot, sajutu neizmērojamu novērtējumu!” vēlot visiem labu veselību, veiksmi darbos un spēju saglabāt latgalisko labestību, vēlēja U. Pozņaks.

Par Atzinības krusta komandieri tika iecelta arī ģimenes ārste, Balvu pilsētas “Līgas Kozlovskas ģimenes ārsta prakses” vadītāja, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente Līga Kozlovska, savukārt par Atzinības krusta virsnieku iecelta Balvu slimnīcas Covid-19 nodaļas ārste, pneimonoloģe, alergoloģe, kardioloģe Sarmīte Pužule.

Informācija: Agrita Luža

Foto: Iluta Jaunžeikare

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei