Balvu novada domes sēdē ieceļ divu iestāžu jaunās vadītājas

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 26 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 14 Jūnijs 2022 09:18

Jaunie iestāžu vadītāji26. maijā Balvu novada domes sēdē, uzklausot Kubulu Kultūras nama vadītāja amata pretendenti un Balvu Bērnu un jauniešu centra vadītāja amata pretendenti, deputāti nolēma iecelt jaunos iestāžu vadītājus.

Sākot ar 2022. gada 1. jūniju, Kubulu Kultūras namu vadīs Laura Zujāne. Kā pati atzina, tad kultūra jau kopš bērnības viņai ir bijusi tuva.

“Kubulu Kultūras nams ir manas bērnības sapņu zeme. Šī celtne man vienmēr ir bijusi mīļa, vienmēr esmu sekojusi līdzi visam tur notiekošajam. Kā vadītāja es redzu kultūras namam perspektīvu, jo kultūra jau neaprobežojas tikai ar vienu auditoriju vai vienu kultūras žanru. Vēlos piedāvāt inovācijas, pasākumu daudzveidību, balstoties uz esošajām tradīcijām un vērtībām, kā arī norisēs piedaloties mūsu pašdarbības kolektīviem. Mana prioritāte ir cilvēku līdzdalība, jaunieši, ģimenes ar bērniem, seniori. Kopā mēs varam paveikt daudz!” pārliecināta ir L. Zujāne.

Savukārt, sākot ar 2022. gada 27. maiju, Balvu novada Bērnu un jauniešu centra vadītāja amatā iecēla Agnesi Puļču (uz Balvu novada Bērnu un jauniešu centra vadītājas Madaras Jeromānes prombūtnes laiku). Agnese Puļča iestādē strādā jau astoņus ar pusi gadus, pēdējā pusgada laikā apvienojot jaunatnes lietu speciālistes pienākumus ar centra vadītājas pienākumu izpildi.

Vēlam veiksmi un izdošanos!

Informācija: Agrita Luža

Foto: Iluta Jaunžeikare

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei