Balvu novada administrācija aicina darbā KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Piektdiena, 12 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 18 Augusts 2022 10:16

VakanceBalvu novada administrācija aicina darbā klientu apkalpošanas speciālistu.

Galvenie darba pienākumi:

Prasības pretendentiem(-ēm):

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

Mēs piedāvājam:

Darba vietas adrese:

Bērzpils iela 1A, Balvi, Balvu nov., LV-4501.

Dokumenti amata pretendentiem jāiesniedz līdz 2022.gada 24.augusta plkst.15.00. Dokumentus var iesniegt:

- personīgi Balvu novada pašvaldībā Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu nov., 1.stāvā, ievietojot pastkastē slēgtu aploksni uz kuras norādīts: „Pieteikums uz klientu apkalpošanas speciālista amatu”, iesniedzēja vārds, uzvārds un adrese vai sūtot pa pastu, adresētu Balvu novada pašvaldībai Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu nov., LV-4501, uz aploksnes norāda „Pieteikums uz klientu apkalpošanas speciālista amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi, vai sūtot elektroniski uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) ar norādi „Pieteikums uz klientu apkalpošanas speciālista amatu”.

Tālrunis uzziņām: 28352399

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Balvu novada pašvaldība.”