Kubulu pagasta iedzīvotājai Jevdokijai Puhovai 100

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 07 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 07 Septembris 2022 16:39

Kubulu pagasta iedzīvotājai Jevdokijai Puhovai 100

“Dievs īpaši mīl tos cilvēkus, kuram ļauj nodzīvot tik brīnišķīgus un skaistus gadus! Mīļi sveicam un lepojamies, ka mums novadā ir iedzīvotāja, kura šodien svin 100 gadu jubileju. Lai arī turpmāk ir tuvinieku mīlestība un no Dieviņa dota stipra, stipra veselība!” tā, sveicot Kubulu pagasta iedzīvotāju  Jevdokiju Puhovu skaistajā dzīves jubilejā, vēlēja Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine, sūtot arī sveicienus no domes priekšsēdētāja Sergeja Maksimova. Laba vēlējumiem pievienojās arī Kubulu pagasta pārvaldes klientu apkalpošanas speciāliste Irēna Tralla un svētību turpmākajiem dzīves gadiem vēlēja Tēvs Aleksejs Vinogradovs.

Jubilāre dzimusi un visu mūžu nodzīvojusi Kubulu pagastā. Nāk no 8 bērnu ģimenes, kurā ir vecākā māsa, un kā vecākajai māsai ir bijis jārūpējas par jaunākajiem ģimenes locekļiem un saimniecību, tāpēc skolā gājusi tikai divas klases. Jevdokija visu mūžu strādājusi tepat Kubulu pagastā un par veselību nesūdzas, tikai divas reizes esot bijusi slimnīcā, un viena no tām -, kad dzemdējusi dēlu.

Jevdokija izaudzinājusi dēlu un meitu, un šobrīd jubilāri priecē seši mazbērni un trīs mazmazbērni. Tuvinieki, radi un draugi jubilāri raksturo kā ļoti draudzīgu un sabiedrisku.

Balvu novada domes un pašvaldības vārdā vēlam jubilārei stipru veselību un izturību!

Teksts un foto: Iluta Jaunžeikare

BNP00205.jpgBNP00210.jpgBNP00219.jpgBNP00235.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei