Lec, skrien, vingro un sporto vesels!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 04 Oktobris 2022 14:18

Sveiciens vingrotājiem Logo „Lec, skrien, vingro un sporto vesels!” izglītības iestādes „Sienāzītis” logos jau laikus vēstīja par tauvojošām sporta aktivitātēm. Un tā, 28. septembra rīts atnāca ar mundru garastāvokli un sportisku garu ikvienam sienāzītim.

Pēc veselīgām brokastīm visi devās uz Lāča dārzu, kur sporta skolotājs Kaspars iepazīstināja ar uzdevumiem, kas sagaidīja mazos un lielos sportistus. Te kāds no bērniem ieraudzīja ko interesantu, darbojoties uz saliņas. „Tas taču lācis!” iesaucās Rūķīšu grupas bērni un visi skriešus devās pie lielā pārsteiguma.

Lācis uzmundrināja jaunos sportistus, pacienāja ar spēka maizi un medutiņu, un tad kopā ar bērniem, pirms lielā ziemas miega devās sportiskajā ceļojumā. Bērni piedalījās piecās dažādās sporta aktivitātēs.5-6 gadīgo bērnu  grupām bija iespēja pamēģināt ar Blazer Pod reakcijas spēli. Bērni ar lielu azartu un interesi piedalījās visās aktivitātēs, lācim jautājot, kas patika visvairāk atbildes skanēja: „Krokodils un zebras, „”Uzmanīgais klinšu kāpējs”, „Aklās vistiņas,” ”Glābšanas riņķis,” bet lācim, protams, rotaļa „Sēņotāji un lācis.”

Noslēgumā sekoja balvas no gardajām un bagātajām rudens veltēm. Ik vaigu rotāja prieks un reizē nogurums pēc tik siltas, skaistas, interesantām aktivitātēm piepildītas  sporta dienas.

Lec_ skrien_ vingro un sporto vesels.jpgLec_ skrien_ vingro un sporto vesels2.jpgLec_ skrien_ vingro un sporto vesels3.jpgLec_ skrien_ vingro un sporto vesels4.jpgLec_ skrien_ vingro un sporto vesels5.jpgLec_ skrien_ vingro un sporto vesels6.jpgLec_ skrien_ vingro un sporto vesels7.jpgLec_ skrien_ vingro un sporto vesels8.jpgLec_ skrien_ vingro un sporto vesels9.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei