Balvu novada pašvaldība saņem Atzinības rakstu

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 04 Oktobris 2022 16:52

Atzinības rakstu par sasniegumiem Interreg programmu 2014.- 2020.gadam starptautisko projektu īstenošanā un to rezultātu popularizēšanā,

29. septembrī Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine un Balvu novada administrācijas Attīstības plānošanas nodaļas vadītājs Aleksandrs Sņegovs piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā Eiropas Savienības Strukturālo un investīciju fondu Interreg programmu 2014.–2020.g. perioda noslēguma pasākumā Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, kur svinīgi saņēma Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Artūra Toma Pleša parakstītu Atzinības rakstu par sasniegumiem Interreg programmu 2014.- 2020.gadam starptautisko projektu īstenošanā un to rezultātu popularizēšanā.

Katras Interreg programmas vadošā iestāde (t.sk. no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Francijas un Vācijas) nominēja vienu programmas partneri no Latvijas atzinības un balvas saņemšanai par veiksmīgo darbu programmas projektu īstenošanā un programmas vērtību popularizēšanā.

Tāpat tika godinātas trīs institūcijas, kas saņēma lielāko balsu skaitu ievērojamāko projektu rezultātu video konkursa ietvaros. Interreg projekti sniedz nozīmīgu ieguldījumus tūrisma, vides, kultūras, uzņēmējdarbības, inovāciju, izglītības, sociālajā un institūciju starptautiskās kapacitātes stiprināšanas jomās.

Vairāk par šo pasākumu var izlasīt Latgales plānošanas reģiona mājas lapā.

Teksts: Iluta Jaunžeikare

Foto: Kristiāns Bokta

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei