Barikādēm 32

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 16 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 16 Janvāris 2023 13:41

Apsveikums Barikāžu dalībniekiemBalvu novada domes un pašvaldības vārdā vissirsnīgākais paldies tiem, kuri toreiz, riskējot  ar dzīvību, cēla un apsargāja barikādes, lai saglabātu mūsu valsts dzimstošo brīvību.  Paldies par izrādīto drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu!

 

Informācija Barikāžu dalībniekiem

Pamatojoties uz Balvu novada domes 2021.gada 23.septembra saistošo noteikumu Nr.9/2021  “Par atceres dienu un svētku pabalstiem Balvu novadā” Balvu novada teritorijā deklarēto 1991.gada barikāžu dalībniekiem tiek izmaksāts pabalsts 30,00 euro apmērā. Tas tiek piešķirts 18. novembrī ar mērķi sniegt atbalstu un godināt 1991. gada barikāžu dalībniekus Latvijas Republikas proklamēšanas dienā.

Pabalstu var saņemt personas ar 1991.gada barikāžu dalībnieka apliecību pēc deklarētās dzīvesvietas (pagasta pārvaldē, Viļakas pilsētas pārvaldes kasē vai Balvu novada Sociālajā pārvaldē (Raiņa iela 52, Balvi). Līdzi jāņem personu apliecinošu dokumentu.

Iedzīvotāji, kuri vēl nav saņēmuši Barikāžu dalībnieka apliecības, var to izdarīt 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrībā Rīgā, Krāmu ielā 3, iepriekš sazinoties.

Apliecības var iegūt personas, kuras ir reģistrējušās kā barikāžu dalībnieki un saņēmušas kādu no apbalvojuma veidiem ‒ 1991. gada barikāžu dalībnieka Piemiņas zīmi vai Pateicības rakstu.

Precīzāka  informācija pa tālruni 67213525 vai http://barikades.lv/statusa-aplieciba/.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei