A/S „8 CBR” Balvu iecirkņa vadītājs Uldis Mellenbergs pateicas visiem atbalstītājiem konkursā „Būvindustrijas gada balva”: „Sirsnīgi pateicos Balvu novada pašvaldībai un personīgi Intai Kaļvas kundzei, kura mani izvirzīja Latvijas Būvinženieru savienības un žurnāla “ Būvinženieris “ konkursam ”Būvindustrijas gada balva“. Pateicos visiem Balvu novada iedzīvotājiem, maniem darba kolēģiem un visiem, kuri balsoja par mani interneta aptaujā. Zinu, ka par mani balsojuši arī blakus novados. Paldies!
Svinīgajā balvu pasniegšanas ceremonijā jutos gandarīts par mana darba novērtējumu, par iespēju atrasties, tiešām īstu grandu, ļoti cienījamu, sirmu, bet vēl joprojām aktīvu būvinženieru sabiedrībā. Kamēr jutīšos pieprasīts, turpināšu savu darbu gan Balvu novadā, gan visur citur, kur būs nepieciešams mans kā ceļu būves inženiera darbs.”
Jāatgādina, ka prestižajā konkursā „Būvindustrijas gada balva” kategorijā „Mūža ieguldījums būvindustrijā” Uldis Mellenbergs saņēma lielāko balsu skaitu interneta balsojumā.