Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads Uzņēmējdarbība

Biedrība LĪDERE izsludina pieteikšanos uz 2014./2015. gada (16.) mentoringa programmu uzņēmējiem

Izsludinām pieteikšanos uz Mentoringa programmu uzņēmējiem (MPU), kuras laikā jaunie uzņēmēji varēs saņemt mentora – pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu.

Programmas mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.

Mentorings uzņēmējdarbībā ir sistemātiski veidotas attiecības, kas balstītas uz ilglaicīgu un brīvprātīgu atbalstu starp veiksmīgu uzņēmēju ar pieredzi, kurš dalās savās zināšanās, pieredzē un uzskatos un otru uzņēmēju, kurš ir gatavs un vēlas gūt pieredzi no šīs apmaiņas un bagātināt savu kompetenci.

Lasīt tālāk...

 

Forums "Atbalsts uzņēmējiem" Balvos

22.maijā Balvos, Ziemeļlatgales Biznesa centrā, notika forums „Atbalsts uzņēmējiem”, kuru organizē Ekonomikas ministrija (EM) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), Latvijas Garantiju aģentūru (LGA), Latvijas Attīstības finanšu institūciju ALTUM, Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru un Balvu novada pašvaldību.
Pasākuma mērķis bija esošajiem un topošajiem uzņēmējiem sniegt informāciju par aktuālajiem atbalsta instrumentiem, atbalsta programmām un Eiropas Savienības fondu finansējumu uzņēmējdarbībai 2014.-2020. gadā.
Foruma atklāšanā klātesošos uzrunāja Balvu novada Domes priekšsēdētāja vietnieks Normunds Dimitrijevs, kurš priecājās, ka forumu apmeklē tik daudz aktīvu uzņēmēju, gan arī tie, kuri varbūt tikai plāno uzsākt savu biznesu. N.Dimitrijevs uzsvēra, Balvu novadam ir svarīgs katrs uzņēmējs, jo kaut vai viena vai divas darbavietas, tomēr tas ir pienesums kopējai tautsaimniecībai un novadam. Priecē tas, ka nāk jauni uzņēmēji ar savām idejām. Domes priekšsēdētāja vietnieks pateicās foruma organizatoriem un novēlēja, lai foruma apmeklētāji iegūst jaunas idejas un atrod iespējamos finanšu risinājumus, kā šīs idejas realizēt.”

Pēdējās izmaiņas (Piektdiena, 23 maijs 2014 09:57)

Lasīt tālāk...

 

Forums "Atbalsts uzņēmējiem" Balvos

2014. gada 22. maijā Ziemeļlatgales Biznesa centrā (Balvi, Vidzemes iela 2B) tiek organizēts Forums "Atbalsts uzņēmējiem".

Organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas Garantiju aģentūru, Latvijas Attīstības finanšu institūciju ALTUM, Kurzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru un Balvu novada pašvaldību.

Pasākuma mērķis ir esošajiem un topošajiem uzņēmējiem sniegt informāciju par aktuālajiem atbalsta instrumentiem, atbalsta programmām un Eiropas Savienības fondu finansējumu uzņēmējdarbībai 2014.-2020. gadā.

Piedalīties aicinām jaunos uzņēmējus, uzņēmējus ar pieredzi un citus interesentus, kas plāno uzsākt vai vēlas attīstīt uzņēmējdarbību.

Lasīt tālāk...

 

NVA rīko vakanču gadatirgu un aicina pieteikties darba devējus

Novērtējot pozitīvo pieredzi vakanču gadatirgu organizēšanā 2013.gadā, arī šī gada pavasarī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) visos valsts reģionos rīkos vakanču gadatirgus. Tā būs lieliska iespēja un vieta, kur satikties darba devējiem ar darba meklētājiem, lai vienotos par iespējamo sadarbību. Darba devēji apmeklētājus varēs informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veikt pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem uz brīvajām darba vietām un atrast piemērotus darbiniekus. Tāpat darba devējs apmeklētājus varēs iepazīstināt ar savu uzņēmumu, uzņēmēju prezentācijām vakanču gadatirgos būs paredzēta atsevišķa telpa.

Vakanču gadatirgū interesenti varēs uzzināt arī par Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) sniegtajiem pakalpojumiem: par apmācību un nodarbinātības iespējām, par pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī saņemt karjeras konsultācijas un informāciju, kā meklēt darbu plašākajā CV un brīvo darba vietu datu bāzē Latvijā – NVA CV/Vakanču portālā. Bet Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti informēs par izglītības un darba iespējām, kā arī dzīves apstākļiem Eiropas valstīs.

Lasīt tālāk...

 

Uzņēmēji, amatnieki aicināti prezentēt savu produkciju!

Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju Latvijā (VARAM) ir uzsācis programmas LV07 „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projektu Nr.4.3-24/NFI/INP-001 „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde”.

Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas pašvaldību un reģionu kapacitāti un sniegt atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumos.

Lasīt tālāk...

 

Uzņēmēji aicināti ievietot informāciju bukletā

Balvu novada pašvaldība sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju veido bukletu par investīcijas iespējām Balvu novadā, kurā plānots izteikt investīciju piedāvājumus potenciālajiem investoriem.
Aicinām uzņēmējus, kuri vēlas piesaistīt ārvalstu investorus un publicēt informāciju par sevi šādā izdevumā, pieteikties līdz 2014.gada 7. aprīlim plkst.10.00, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , zvanot 26461435.

 

Pārtikas mājražotājus un mazos ražotājus aicina pieteikties SĀBRU tirgum

Pārtikas mājražotāji un mazie ražotāji tiek aicināti uz kopīgu tirgošanos SĀBRU tirgū - tā ir laba platforma pastāvīgai Jūsu ražotās produkcijas realizēšanai.
SĀBRU tirgus norisināsies konsekventi vienā un tajā pašā vietā un laikā, vienu reizi nedēļā, un tiks organizēts pie lieliem veikaliem, tirdzniecības centriem un vietās ar lielu cilvēku plūsmu. SĀBRU tirgus galvenokārt tiks organizēts Latgales reģionā.
SĀBRU tirgus vienmēr saglabās kompaktu formātu - vienā reizē nepārsniedzot 6-7 tirdzniecības vietas/teltis, tādā veidā neradot nevajadzīgu konkurenci starp tirgus dalībniekiem.
Lai nodrošinātu vienotu un nemainīgu SĀBRU tirgus vizuālo koncepciju, teltis, priekšautus, galdus un galdautus tirgus dalībniekiem nodrošināsim mēs.
Detalizētāka informācija un pieteikšanās pa tālruni + 371 26660018 vai draugiem.lv/sabrutirgus
 

 

5. Uzņēmēju partneriāts Pleskavā

Pleskavas apgabala Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Eiroreģionu „Pleskava – Livonija” un Pleskavas apgabala Garantiju un biznesa attīstības fondu 2014. gada 10.aprīlī Pleskavā (Krievija) organizē piekto pierobežas teritorijas uzņēmēju tikšanos – partneriātu. Partneriāta formāts – individuālas sarunas starp partneriem (Latvijas, Igaunijas un Krievijas uzņēmējiem) par sadarbības iespējām biznesa attīstībai. Plānots, ka partneriātā piedalīsies arī uzņēmēji no Dokšices rajona Baltkrievijā.
Aicinām uzņēmējus un uzņēmējdarbību veicinošās institūcijas, kas ir ieinteresētas veidot sadarbību ar Igaunijas un Krievijas uzņēmumiem, piedalīties partneriātā.
Dalības maksa – 20 EUR/pers.

Lasīt tālāk...

 

Lauku labumu tirdziņš 2014. gadā

 

Latgales uzņēmēji dibina biznesa kontaktus Polijā

No 26. novembra līdz 29. novembrim Latgales Uzņēmējdarbības centrs (LUC), kas ir Latgales Plānošanas reģiona struktūrvienība, organizēja Latgales reģiona mazo un vidējo uzņēmēju braucienu uz Polijas pilsētu Krakovu, kur mūsu ražotājiem tika organizētas tikšanās ar Polijas uzņēmējiem kontaktu nodibināšanai un sadarbības veicināšanai. Tāpat mūsu uzņēmējiem tika piedāvāta iespēja apmeklēt vairākus ražotāju uzņēmumus Krakovā un tās apkaimē. Šis bija pirmais šāda veida brauciens, nākošgad plānoti līdzīgi braucieni arī uz citām valstīm.

Polijā Latgales reģiona delegāciju uzņēma Mazpolijas reģiona administrācijas vadība, ar kuru šī gada vasarā abu valstu prezidentu klātbūtnē Latgales plānošanas reģions parakstīja starpreģionu sadarbības līgumu.

Vizītē devās 11 reģiona uzņēmēji no Preiļu, Līvānu, Krāslavas un Aglonas novadiem un Daugavpils pilsētas, kuri pārstāv dažādas nozares – pārtikas rūpniecība, mēbeļu ražošana, minerālmēlojuma ražošana, gaļas pārstrāde u.c.

Latgales Uzņēmējdarbības centra vadītājs Vladislavs Stankevičs norāda, ka brauciens ir bijis veiksmīgs, uzņēmēji ne tikai iepazinās ar poļu kolēģu darbu, bet vairākiem no viņiem ir izdevies vienoties ar poļu uzņēmējiem par turpmāku sadarbību, kas nākotnē, cerams, nesīs augļus abām pusēm.

Lasīt tālāk...