Bērzkalnes pirmskolas izglītības iestāde

Kategorija: Bērzkalnes PII
Otrdiena, 03 Novembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 17 Janvāris 2023

tmb20190129131816

Vadītāja: Inta Korlaša
Tālruņi: 64522579; 26626480
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Adrese: Ūdru iela 1, Bērzkalnes pagasts, Balvu novads, LV – 4590
Iestādes darba laiks: no plkst. 7.30 – 18.30

Nolikums
Pašnovērtējuma ziņojums 2020./2021.m.g.
Pašnovērtējuma ziņojums 2021./2022.m.g.
Izglītojamo mācību sasniegumu novērtēšanas kārtība
Kārtība izglītības procesa organizēšanai, ierobežojot Covid-19 infekcijas izplatību izglītības iestādē

Lasīt tālāk...


Sniega dienas aktivitātes “Sniega pika” Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Ceturtdiena, 26 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 26 Janvāris 2023

Sniega diena Bērzkalnes PII24.janvāra otrdiena Bērzkalnes PII tika aizvadīta sportiskās aktivitātēs “Sniega pika”. Kopā ar bērniem iestādes teritorijā aktīvi darbojās pats Sniegavīrs (skolotāja D.Bratuškina). Noklausoties audzēknes Beātes dziedāto dziesmu “Pārsliņas”, darbošanās varēja sākties – lielākie bērni no sniega pikām kopīgi veidoja gadalaika nosaukumu ZIEMA, bet mazākie veidoja taciņu uz nākamo aktivitāti. Līdztekus sportiskām aktivitātēm tika akcentēta arī bērnu uzmanība uz ziemas sporta veidiem.

Lielu prieku un līksmi bērnos izraisīja kamaniņu sports, kad lielākie bērni izvizināja mazuļus, kuriem savukārt uzdevums bija iemest sniega piku groziņā.

Ap bērnudārzu sniegā bija saskatāmas dažādas atstātās pēdas, te nu bija minējumi, kam tās pieder. Mēģinājām arī ar pēdu palīdzību sniegā izlekt pašu zaķi, šī gada simbolu.

Lasīt tālāk...


Projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/050 aktivitātes Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Pirmdiena, 16 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 16 Janvāris 2023

LogoBērzkalnes pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi šajā mācību gadā aktīvi izmanto ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/050 piedāvātās aktivitātes.

Ir notikušas jau 2 nodarbības sirds un asinsvadu slimību riska mazināšanai ar fizioterapeitu O.Kliju, 2 meistarklases “Vingro-esi vesels!” kopā ar treneri I.Baluli un 5 peldētprasmes nodarbības Balvu peldbaseinā kopā ar treneri A.Voiku.

Lasīt tālāk...


“Zvaigznīšu gaismā pretī Ziemassvētkiem”

Kategorija: Bērzkalnes PII
Otrdiena, 27 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 27 Decembris 2022

Zvaigznīšu prieks pretī Ziemassvētkiem Laikā, kad visapkārt iemirdzas svētku rotas, arī Bērzkalnes PII pirmsskolēni savā eglītē āra teritorijā iededza pašas spožākās zvaigznes, kuras tika darinātas kopā ar saviem mīļajiem, kuplā pulciņā tiekoties 22.decembra rītā svētku pasākumā “Zvaigznīšu gaismā pretī Ziemassvētkiem”.

Šogad par svētku noskaņu rūpējās Zaķis (skolotāja I.Akmene), kurš palīdzēja meklēt Ziemassvētku skaņas, Kaza (skolotāja D.Bratuškina), kura kopā ar bērniem cepa brīnumpiparkūkas, kuras pēc tam dancoja iestādes teritorijā, Vilks (skolotāja G.Grāmatiņa), kurš bija nosalis un, kuram bērni uzadīja siltas zeķes un to sasildīja ar rotaļu un, protams, Ziemassvētku vecītis, kurš šajā gadā bija apmaldījies iestādes mājīgajās telpās tur meklējot bērnus! Sadzirdot bērnus pagalmā - ciemiņam nācās pie tiem doties, izkāpjot pa logu!

Lasīt tālāk...


“Pie mums Latvijā” Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Pirmdiena, 21 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Novembris 2022

Pie mums Latvijā Bērzkalnes PIIGodinot Latviju 104.dzimšanas dienā, 17.novembra rīts Bērzkalnes PII tika aizvadīts izglītojoši izklaidējošā pasākumā “Pie mums Latvijā”.

Draudzīgā atmosfērā kopā pulcējās iestādes bērni, viņu vecāki, darbinieki, kā arī uzaicinātie viesi, mūsu tuvākie kaimiņi – Bērzkalnes pagasta pārvaldes, bibliotēkas un kultūras darbinieki.

Izskanot Latvijas himnai, sirsnīgus un aizkustinošus vēlējuma vārdus svētkos teica pagasta pārvaldes vadītāja S.Saleniece. Atraktīvi pasākumu vadīja skolotāja G.Grāmatiņa, kur dažādi izglītojoši jautājumi par Latviju, tās simboliem un vērtībām mijās ar muzikālām aktivitātēm – bērnu skandētiem dzejoļiem, dziesmām un kopīgām dejām un skaņu orķestri.

Lasīt tālāk...


Putras diena Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Trešdiena, 12 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Oktobris 2022

Putras diena Bērzkalnes PIIRudenīgi dzestrajā  10.oktobra rītā Bērzkalnes pirmsskolas izglītības iestādē tika atzīmēta Starptautiskā putras diena. Šajā rītā brokastis tika baudītas nedaudz savādāk – ārā tika kurināts ugunskurs un lielā katlā vārīta mannas biezputra. Arī bērni ņēma dalību tās gatavošanas procesā, gan nosaucot nepieciešamās sastāvdaļas, gan pievienojot tās katlā.

Kamēr putra vārījās, visi pasākuma dalībnieki skatījās teatrālu priekšnesumu lielo pelēnu (skolotājas D.Bratuškina un I.Akmene) izpildījumā “Mammu, kur lielā karote?”. Bērni kopā ar pelēniem sportoja, dziedāja, gāja kustību rotaļās, šķiroja pupas no graudiem un spēlēja ritma kociņus.

Lasīt tālāk...


Smaržīgā un garšīgā Miķeļdiena Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Pirmdiena, 03 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 03 Oktobris 2022

dqjr8905 cd785

Miķeļi jeb Miķeļdiena ir latviešu rudens saulgrieži, tie ir svētki, kurus svinam rudenī – septembra beigās. Miķelis latvju dainās saukts par labu un bagātu vīru, arī par maizes tēvu un saistīts ar rudens ražas ienākšanos. 

Miķeļi iekrīt dabas un lauku veltēm visbagātākajā gadalaikā, un tie ir ražas svētki. Pēc Miķeļiem dienas kļūs īsākas, naktis – garākas.

Šogad Miķeļdiena mūsu iestādē tika svinēta divas dienas! Pašā Miķeļdienā vairāk tika pievērsta uzmanība bērnu pašizpausmes mākslas pilnveidošanai ar aktiermeistarības elementiem grupu skolotāju un bērnu kopdarbā, iestudējot un rādot mazas, bērniem izprotamas ludziņas - jaunākās grupas bērni rādīja populāro “Pasaku par rāceni”, bet sagatavošanas grupa - “Pīlīti Pēkšķīti”. Pasākumā tika dziedātas dziesmas, spēlētas rotaļas, minētas mīklas un izskaņā tika izgaršoti rudens veselīgie augļi un dārzeņi, kas bija pasniegti kā krāšņa kompozīcija gandrīz visās varavīksnes krāsās.

Lasīt tālāk...


Bērzkalnes PII ielecis rudenī!

Kategorija: Bērzkalnes PII
Piektdiena, 02 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 02 Septembris 2022

Bērzkalnes PIISajūtot rudens atnākšanu, Bērzkalnes PII bērni to sagaidīja ielecot, iedziedot, izgaršojot Zinību dienas svētku pasākumā “Ielecam rudenī!”. Bērni tikās ar Dusmīgo putnu, kurš gatavojas doties uz siltajām zemēm, bet, lai to izdarītu, lūdza bērnu palīdzību – iemācīt izturību, gūt zināšanas, būt aktraktīvam un veiklam. Tika dejots, dziedāts, spēlētas spēles un bērni iesaistīti sporta aktivitātēs. Svinīgajā brīdī īpaši suminājām tos mazos censoņus, kuriem šogad PII ir pēdējais mācību gads. Viņiem tika vēlēta izturība, zinātkāre un liela pacietība!

Lasīt tālāk...


“Rudens mūsu dārzā”

Kategorija: Bērzkalnes PII
Trešdiena, 29 Septembris 2021
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2021

Miķeldiena Bērzkalnes PII.

Bērzkalnes PII Miķeļdienu ieskandināja 28.septembrī iestādes teritorijā, iesaistot bērnus teatrālā pasākumā “Rudens mūsu dārzā”. Ar grupu audzinātāju darinātiem krāsainiem, interesantiem tērpiem, svētkus atzīmēja ikkatrs bērnudārznieks, pārtopot par ežiem, pelītēm, zaķēniem, ķirbi, sīpolu, ābolīšiem un rudensrūķiem.

Svētku laikā tika jautri dejots, dziedāts, iets rotaļās. Par šo svinamo dienu tika izzināti latviešu tautas ticējumi, bērni rādīja un mācīja viens otram muzikālus priekšnesumus, veica sportiskas aktivitātes, stāstīja par atrastajiem dārzeņiem un augļiem, to izmantojumu ikdienas uzturā.

Pēc šīm aktivitātēm bērni devās iekštelpās ļauties rudens radošajiem mākslas darbiem, kuros, izmantojot dabas dotos materiālus, ļāvās fantāzijas lidojumam, veidojot rudens glezniņas, ar kurām šajā rudenī iepriecināt savus mīļos –  iestādes darbiniekus, sevi un savu ģimeni. Tapušie mākslas darbi rotās iestādes rotaļlaukuma nojumi.

Šī diena mums visiem kopā bija siltas saules pielieta un tikpat krāsaina kā rudens dabā! Paldies visiem par ieguldīto darbu svētku tapšanā!

Lai krāsaini radošs rudens cēliens!

Bērni dižojas ar krāšņajiem tērpiem.

Bērni dižojas ar košajiem un interesantajiem tērpiem.

Miķeļdiena Bērzkalnes PII.

Bērzkalnes PII bērni ar dziesmām, dzejoļiem un rotaļām atzīmē Miķeļdienu.

Informācija, foto: Bērzkalnes PII mūzikas skolotāja Inguna Blauma


Prieks dāvināt Bērzkalnes PII!

Kategorija: Bērzkalnes PII
Otrdiena, 29 Decembris 2020
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2020

Bērzkalnes PII bērni un darbinieki šī gada nogali pavadīja priecīgā noskaņojumā. Savā iestādē esam dāvājuši brīdi prieka un pozitīvu emociju Ziemassvētku pasākumā „Dāvana eglītei”, kas notika ārā pie iestādes teritorijā augošās egles.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei