Krišjāņu pirmsskolas grupa Lāčplēša dienā

Kategorija: Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiāle
Pirmdiena, 16 Novembris 2020
Pēdējās izmaiņas: 16 Novembris 2020


Tēvu diena Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiāles pirmsskolas grupā

Kategorija: Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiāle
Trešdiena, 23 Septembris 2020
Pēdējās izmaiņas: 23 Septembris 2020

img 002 c207f

Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiāles pirmsskolas grupas bērni ielūdza savus mīļtētiņus uz Tēvu dienas pasākumu, kas notika 11.septembrī skolas ēkas pagalmā.

Tēvus gaidīja dažādi pārbaudījumi, kurus bija izdomājuši bērni, skolotājas S.Pauliņa, V.Ločmele un grāmatu pele Lora, kuras lomā iejutās Krišjāņu pagasta bibliotekāre S.Sinele. Vispirms pele Lora aicināja tēvus palasīt grāmatu saviem mīluļiem. Pasākuma gaitā tēvi kopā ar bērniem makšķerēja zivis, šķiroja pupas un taisīja lidmašīnas, kuras vajadzēja meistarīgi piezemēt noteiktā laukumā. Notika arī līdzsvara pārbaudījums – gājiens ar koka kājām, ar to visi veiksmīgi tika galā. Zīmējot sava bērna portretu, tika pārbaudīts tēvu radošums.

Lasīt tālāk...


1.septembris Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiālē

Kategorija: Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiāle
Trešdiena, 02 Septembris 2020
Pēdējās izmaiņas: 02 Septembris 2020

img 002 7ffd9

Skaistā 1.septembra pēcpusdienā 11 Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiāles pirmsskolas grupas izglītojamie kopā ar vecākiem, skolotājām V.Ločmeli, S.Pauliņu un tehniskajiem darbiniekiem pulcējās iestādes pagalmā, lai nosvinētu Zinību dienu.

Lasīt tālāk...


Krišjāņu bibliotēka sarūpē pārsteiguma ballīti

Kategorija: Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiāle
Otrdiena, 19 Novembris 2019
Pēdējās izmaiņas: 19 Novembris 2019

galvenais-attels

12.novembrī Krišjāņu pirmsskolas grupas bērnus sagaidīja pārsteigums! Pie viņiem ciemos bija atnācis Klauns Lenijs (lomā iejutās Krišjāņu bibliotēkas vadītāja Sanita), lai kopā palasītu Līnas Ivanovas grāmatiņu “Zeķu Zaķa dzimšanas diena.”

Bērni uzmanīgi klausījās, kā Lenijs lasīja grāmatu. Pēc tam bērni rotāja papīra tortes un izveidoja zeķes kā dāvanu Zeķu Zaķim dzimšanas dienā! Kā jau kārtīgās ballītēs pienākas, tad tika iets rotaļās, tika vingrots, dejots un galvenais-pūsti baloni! Un klauns apsolīja, ka nāks ciemos decembrī, lai kopā ar bērniem atkal lasītu un radoši darbotos!

Krišjāņu pagasta bibliotēkas vadītāja Sanita Sinele

Lasīt tālāk...


Piparkūku gatavošana viesu namā “Noras”

Kategorija: Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiāle
Trešdiena, 09 Janvāris 2019
Pēdējās izmaiņas: 09 Janvāris 2019

kopbilde

2018. gada 20. decembrī Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiāles pirmsskolas izglītības grupa tika aicināta uz viesu namu “Noras” piedalīties kopīgā piparkūku cepšanā.

Bērni rullēja un greznoja savas piparkūkas, un, kad tās bija izcepušās, baudīja ar siltu tēju. Bērni vēlējās iepriecināt savus mīļos un pagatavoja piparkūkas arī viņiem.

Neiztika bez saldiem pārsteigumiem un mīļām dāvaniņām. Bērniem tika dāvinātas ragaviņas ziemas priekiem un pasaku grāmata atpūtas brīžiem.

Krišjāņu filiāles pirmsskolas izglītības grupas skolotāja ar bērniem saka lielu paldies “Noras” vadītājiem un viņu palīgiem par sirsnīgu sagaidīšanu un uzņemšanu.

Lasīt tālāk...


Zinību diena Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiālē

Kategorija: Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiāle
Piektdiena, 07 Septembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 07 Septembris 2018

tmb20180907155217

Nedaudz citāds 3.septembris šogad bija Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiālē, jo turpmāk šeit mācīsies tikai pirmsskolas vecuma bērni.

Lasīt tālāk...


Ziemassvētku pārsteigums Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiālē

Kategorija: Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiāle
Ceturtdiena, 28 Decembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 28 Decembris 2017

tmb20171228155034

22.decembrī Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiālē notika Ziemassvētku pasākums, kura laikā skolēni iepriecināja vecākus, vecvecākus un pedagogus rādot uzvedumu “Dāvanas Ziemassvētku vecītim”.

Lasīt tālāk...


Pasākumi Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiālē 2017.gada septembra sākumā

Kategorija: Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiāle
Ceturtdiena, 21 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 21 Septembris 2017

11.septembrī Krišjāņu skolā pirmā stāvā gaitenis piepildījās ar dažādu rudens ziedu aromātiem. Katrs skolēns atnesa sevis sagatavotu ziedu kompozīciju. Katrai kompozīcijai bija dots nosaukums: “Nāk rudens apgleznot Latviju!”, “Baltajā paēnā”, “Dārza jaukumi”, “Vientuļais ceļojums”, “Pīlādžu apskāvienā” un citi. Ziedu kompozīcijas rotājās visu nedēļu.

Lasīt tālāk...


Ziemassvētki Krišjāņu skolā

Kategorija: Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiāle
Ceturtdiena, 29 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2016

Semestra noslēgumā, 21.decembrī, Krišjāņu skolā pulcējās skolas, pirmsskolas vecuma bērni un viņu vecāki uz pasākumu, kurā struktūrvienības vadītāja atskatījās uz semestra laikā paveikto, tika apbalvoti centīgākie, aktīvākie. Vecāki tika iepriecināti ar skolēnu sagatavotajiem priekšnesumiem.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei