Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
English (United Kingdom)   Latvian   Russian (CIS)
Izglītība

Balvu pirmskolas izglītības iestāde "Pīlādzītis"

Adrese: Balvos, Daugavpils ielā 59, LV-4501
Telefons: 64522023, mob.-28377243
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
   Vadītāja: Antra Eizāne

Balvu PII “Pīlādzītis” nodota ekspluatācijā 1979.g. oktobrī. Darbojas 11 grupas.”Pīlādzīti’” apmeklē 215 bērni, strādā 26 pedagogi, 21 tehniskais darbinieks.
Iestāde īsteno pirmsskolas vispārizglītojošo izglītības programmu;
Kods : 01011111
Licences nr.3572

 

Lasīt tālāk...

 

Rūķi sargā „Pīlādzēnus”

Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis” teritorijā uzradušies meža rūķi. Viņi sildās pie degoša ugunskura un sargā mazo „pīlādzēnu” mieru. Katru rītu un vakaru viņi sagaida savus mazos draugus, lai dienas cēlienā ietu ar viņiem kopīgās rotaļās un dziesmās. Rūķiem te nav garlaicīgi, jo bērni izstāsta viņiem savas blēņas, nedarbus, kā arī atklāj noslēpumu, ko vēlētos saņemt svētkos no Ziemassvētku rūķīša.

Lasīt tālāk...

 

Rūķi "Pīlādzītī"

10.decembra rīta pusē Balvu pirmsskolas izglītības iestādi „Pīlādzītis” apmeklēja četri jautri rūķi, kurus jau pa logu varēja pamanīt, jo tie draiskojās, gāja rotaļās un jautri dziedāja.

Lasīt tālāk...

 

Dzied sveces

„Balts gaišums mirdz no svecītēm,
Dzied koris seno dziesmu svētu,
Un bērni nāk ar svecītēm,
Lai Ziemassvētkus nosvinētu.”

Lasīt tālāk...

 

Veronikas fonda dāvanas

Pirmajā Adventes nedēļā 2.decembrī Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis” bērni no Veronikas fonda saņēma brīnišķīgas dāvanas („Bērnudārza mācību soma”), kurā ietilpa dažādas kancelejas preces, kas nepieciešamas ikdienas darbam.

 

Pīlādzītim – 35

22.novembrī pirmsskolas izglītības iestāde “Pīlādzītis” svinēja savu 35 gadu jubileju. Pasākumā pulcējās un Pīlādzīti jubilejā sveica bijušie darbinieki, audzēkņi, tuvāku un tālāku iestāžu pārstāvji un sadarbības partneri. Ar priekšnesumiem priecēja esošie un bijušie pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi.
35 gadu laikā Pīlādzīti absolvējuši 1700 zinošu un nebēdnīgu bērnu. Kā uzsvēra Balvu novada Domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Boldāns, tad šo gadu laikā iestādi ir beiguši daudz bērni, kuri tagad jau ir nopietnā vecumā, dzīvē daudz ko sasnieguši un ar kuriem mēs varam lepoties.” Tāpat J. Boldāns novērtēja arī kolektīva lielo ieguldījumu šo gadu laikā: “jūsu darbs ir grūts darbs. Jūs esat tie, kuri bērnus ievada tālākajā dzīvē. Tieši jūs rūpējaties, lai katrs būtu apčubināts, mīlēts un saprasts. Novēlu visam Pīlādzīša kolektīvam izturību, veselību, mīlestību! Lai kolektīvā vienmēr būtu saticība!”

Pēdējās izmaiņas (Otrdiena, 25 novembris 2014 12:49)

Lasīt tālāk...

 

Pedagoģiskā padomes sēde Nr.1

Balvu pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis” pedagoģiskā padomes sēde notika jau jaunās vadītājas Antras Eizānes vadībā. Kad kolektīvs tika iepazīstināts ar jaunā mācību gada darba virzieniem, uzdevumiem, ar svarīgākajām aktualitātēm izglītībā, notika apbalvošana, sveica
skolotājas ,kuras sevišķi aktīvi piedalījās dažādos konkursos. Kā arī katru gadu rudens pedagoģiskajā padomes sēdē tiek apbalvotas to grupu skolotājas, kuras uzvarējušas konkursā „Esmu visstiprākais”. Šogad 1.vietu ieguva 9.grupas skolotājas Iveta Larka un Inese Hmara, 2.vietu – Aija Jaundžeikare un Jeļena Miglāne, 3.vietu- Inga Mičule un Linda Kriviša.

Lasīt tālāk...

 

Ciemos pie robežsargiem

Šogad Valsts Robežsardze svinēs 95.gadu jubileju, tāpēc Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis” 8.sagatavošanas grupas bērni ar skolotājām Irēnu Viļčuku, Tatjanu Magoni devās ekskursijā uz Viļakas Robežsargu pārvaldi, lai uzzinātu ko vairāk par šo profesiju, jo visi „pīlādzēni „šogad piedalās zīmējumu konkursā „Robežsardzei-95”.Ierodoties galamērķī, ekskursantus tur sagaidīja kapteine M.Upīte, kura iepazīstināja ar robežsargu vēsturi; pagātni un tagadni. Tad visi devās apskatīt dežūrdaļu, informācijas centru, sporta zālē izmēģināja dažādus trenažierus, pētīja darbinieku gūtos apbalvojumus dažādās sacensībās un konkursos .Uzzināja, ko nozīmē vārds „Kinologs”. Kapteinis-kinologs O.Sergejevs pastāstīja un parādīja, kā apmāca suņus darbam uz robežas. Kapteinis A.Aleksejevs iepazīstināja ar transporta līdzekļiem, kuri tiek pielietoti ikdienas darbā. Nobeigumā ekskursantus uzaicināja uz konferenču zāli, kur skolotājām tika uzdāvināti atstarotāji, bet bērni robežsargu pārvaldei uzdāvināja pašu vārītu pīlādžogu ievārījumu, novēlot viņiem drosmīgi aizstāvēt mūsu robežu un būt vienmēr stipriem un veseliem.

Lasīt tālāk...

 

„Pīlādzītis” viesojas Priekuļu un Gulbenes novados

30.septembra agrā rītā Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis” vadītāja ar skolotājām devās pieredzes braucienā uz Priekuļu novada Veselavas pirmsskolas izglītības iestādi „Vālodzes”.
Mērķis bija iepazīties ar šo speciālo izglītības iestādi ,kura sākusi darboties 1994.gadā. Tur tiek īstenotas trīs programmas; speciālo pirmsskolas izglītības programmu bērniem ar fiziskās attīstības traucējumiem (programmas kods 01015311), speciālo pirmsskolas izglītības programmu bērniem ar valodas attīstības traucējumiem (programmas kods 01015511), speciālo pirmsskolas izglītības programmu bērniem ar jauktiem attīstības traucējumiem (programmas kods 01015511).Interesanti bija uzzināt šīs iestādes darba specifiku. Vadītāja Iveta Liepiņa izrādīja iestādi, tās apkārtni, kura tiešām atrodas gleznainā vietā. Viņu teritorija aptver 2.5 ha, tai skaitā arī mežs, kur izveidota Meža taka.”Pīlādzīša „skolotājas ar lielāko prieku izbaudīja šo iespēju, lai sastaptos ar Zaķu skolas, Pūces skolas iemītniekiem, apskatītu un pastaigātos pa jauko Sajūtas taku. Tā kā vieta ir kalnaina un plaša, tad bērniem ir kur izskrieties. Pašu rokām darinātas nojumītes un citāda veida inventārs, kas nepieciešams bērnu aktivitātēm.

Lasīt tālāk...

 

Deputāte pie „pīlādzēniem”

29.septembrī Balvu Kultūras un Atpūtas centrā notika Balvu novada deputātu kandidātu uz 12. Saeimas vēlēšanām un iedzīvotāju tikšanās , kurā piedalījās arī Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis” vadītāja Antra Eizāne, kur sarunu un debašu laikā aicināja Balvu novada deputātus apsekot pirmsskolas izglītības iestādes ,lai redzētu patieso stāvokli, kāds tas ir iestādēs. Uz šo aicinājumu atsaucās deputāte Līga Kozlovska, kura 1.oktobrī viesojās Balvu pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis”. Viņa uzklausīja vadītāju Antru Eizāni par veiktajiem remontiem iestādē, pateicības vārdus esošajai Balvu novada Domei par piešķirtajiem līdzekļiem iestādes siltināšanas darbiem, bruģa celiņu izveidei, apgaismojumam, kā arī par nepieciešamo palīdzību, kas vajadzīga iestādes iekšējo telpu remontam; virtuves renovācijai, grupu mēbeļu nomaiņai ,divu kāpņu telpu remontam un citām vajadzībām. Pēc nopietnām sarunām deputāte iepazinās ar visu iestādi, izejot telpas un grupas. Viņa pārliecinājās par to, ka tieši virtuvei nepieciešama steidzama renovācija, jo strādājot šādos apstākļos, tiek apdraudēta virtuves darbinieku veselība. Arī mēbeles grupās sen vairs neatbilst estētiskajām un higiēniskajām prasībām. Izņēmums ir tikai dažas grupas, kur nomainīti bērnu galdi un krēsli, taču pārsvarā mēbeles novecojušas un savu laiku nokalpojušas; aplīmētas, apkrāsotas, kas neatbilst ekoloģiskajām prasībām.

Lasīt tālāk...

 
Vairāk rakstu...