Aicinām uz tikšanos Baltinavas pagasta iedzīvotājus

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 07 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 07 Oktobris 2022

Tikšanās BaltinavāAicinām uz tikšanos ar Balvu novada pašvaldības vadību, deputātiem un speciālistiem - 12. oktobrī plkst. 18.00 Baltinavas Kultūras namā.


Balvu novada pašvaldība saņem Atzinības rakstu

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Atzinības rakstu par sasniegumiem Interreg programmu 2014.- 2020.gadam starptautisko projektu īstenošanā un to rezultātu popularizēšanā,

29. septembrī Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine un Balvu novada administrācijas Attīstības plānošanas nodaļas vadītājs Aleksandrs Sņegovs piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā Eiropas Savienības Strukturālo un investīciju fondu Interreg programmu 2014.–2020.g. perioda noslēguma pasākumā Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, kur svinīgi saņēma Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Artūra Toma Pleša parakstītu Atzinības rakstu par sasniegumiem Interreg programmu 2014.- 2020.gadam starptautisko projektu īstenošanā un to rezultātu popularizēšanā.

Lasīt tālāk...


Pārgājiens “Rudens krāsu trakums Baltinavā”

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Pārgājiens Baltinava informatīva afiša

15.oktobrī aicinām doties izzinošā ekskursijā - pārgājienā pa Baltinavas ciemu kopā ar gidi Anitu Ločmeli.

No putna lidojuma līdz pagraba tumsai, pa vēstures pēdām, pāri šķēršļiem brīnišķīgas dabas ieskauti dosimies pārgājienā, baudot rudens krāsas tuvējā apkārtnē!  Maršrutā apmeklēsim Baltinavas vēsturiskās ēkas, aplūkosim vietu, kur atradās pirmā Baltinavas baznīca, dosimies pāri "Zaprūdam",  ciemosimies koka meistara Raimonda Leicāna darbnīcā.

Pieteikšanās līdz 13.10.2022., aizpildot anketu www.ej.uz/pārgājiens_baltinava. Papildus informācija, zvanot 28395837

Lasīt tālāk...


Tikšanās laikā pārrunā aktualitātes pašvaldībā un novadā

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Pašvaldības iestāžu vadītāju tikšanās 4.oktobrī

Kā katru mēnesi, arī 4.oktobrī, Balvu novada iestāžu vadītāji tikās, lai kopā ar Balvu novada domes  un pašvaldības vadību pārrunātu aktualitātes pašvaldībā un novadā. Šoreiz tikšanās notika tiešsaistes platformā “Zoom”.

Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs pateicās ikvienam sanāksmes dalībniekam par dalību vēlēšanās, un arī vēlētāju aktivitāte Balvu novadā bija laba. Vēlēšanu rezultāti mums kā pašvaldībai pašlaik norāda, ka nekādi lieli revolucionāri notikumi nav gaidāmi, kā tas bija pēc iepriekšējām vēlēšanām, kad bijām ievēlējuši daudz revolucionāru spēku, kā rezultātā saņēmām novada reformu un daudzas citas lietas, piemēram, pašvaldības budžeta finansējuma samazināšanu. Šobrīd Saeimā ir ievēlēti vairāki cilvēki no pašvaldībām, līdz ar to ir cerība, ka pašvaldību jautājumi, tas pats pašvaldību finansējuma modelis, tiks atkal aktualizēts. Gaidām, kā veidosies valdība, kāda būs jaunā VARAM ministra nostāja attiecībā pret pašvaldībām.

Lasīt tālāk...


Valsts ieņēmumu dienests izsludina darba vakances

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

VakanceValsts ieņēmumu dienests izsludina konkursu uz Nodokļu pārvaldes Fizisko personu deklarāciju uzskaites daļas Pirmās nodaļas un Otrās nodaļas galvenā nodokļu inspektora ierēdņa amatu (4 vakances uz nenoteiktu laiku). 

Nodokļu pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmumu dienesta pamatdarbības un atbalsta funkcijas īstenošana nodokļu administrēšanas jomā.

Ja Tev ir:

  • pirmā līmeņa profesionālā augstākā (koledžas) izglītība;
  • prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
  • atbilstība likuma “Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta pirmās daļas un Valsts civildienesta likuma 7.panta* prasībām, kā arī pēdējo trīs gadu laikā neesi pārcelts (ar pamatojumu, lai nodrošinātu sabiedrības uzticību civildienestam) citā amatā;
  • nevainojama reputācija.

Lasīt tālāk...


5.oktobrī “Biznesa sarunu brokastis” Balvu novada uzņēmējiem

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 29 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

Biznesa brokastis 2022Ikviens Balvu novada uzņēmējs un lauksaimnieks aicināts piedalīties Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra rīkotajās otrajās “Biznesa sarunu brokastīs”, kas norisināsies 5. oktobrī no plkst.11 līdz 13 Rekovas dzirnavās Šķilbēnu pagasta Rekovā.

“Biznesa sarunu brokastu” mērķis ir veicināt novada uzņēmēju tīklošanos, domapmaiņu un informēšanu par notiekošajiem procesiem novadā. Tā būs iespēja ne tikai uzzināt par pieejamiem finansējumiem uzņēmējdarbības attīstībai vai uzsākšanai, bet arī  iepazīt uzņēmīgus dažādu nozaru speciālistus, runāt un diskutēt par uzņēmējiem nozīmīgām tēmām.

Pasākumā klātesošos uzrunās Balvu novada pašvaldības  Domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine, būs iespēja uzzināt aktualitātes no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Rēzeknes biznesa inkubatora un Latvijas Lauku konsultāciju centra Balvu biroja, kā arī dzirdēt Rekovas dzirnavu atdzimšanas stāstu un prezentāciju no jaunās alus ražotnes “Rols ols”, kā arī citas aktuālas tēmas.

Lasīt tālāk...


A/S “Balvu Enerģija” paziņojums par tarifa projektu

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 29 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

AS Balvu Enerģija logo

Akciju sabiedrība “Balvu Enerģija”, reģistrācijas Nr. LV 40003148480, juridiskā adrese: Balvu nov., Balvi, Bērzpils iela 30, LV-4501, 2022.gada 22.septembrī  Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza Siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar “Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku” SPRK Nr. 1/7 no 14.04.2010.

Lasīt tālāk...


Informatīvs paziņojums Lazdukalna pagasta Grīvu salas zemes īpašniekiem

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 28 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 03 Oktobris 2022

Valsts vides dienests_logo

Informatīvais paziņojums par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējuma veikšanu.

Valsts vides dienesta Atļauju pārvalde informē par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējuma veikšanu paredzētā LIFE projekta “LIFE20 NAT/LV/000273 LIFE MarshMeadows ietvaros, nedarbojošos (norakstītu) meliorācijas grāvju demontāža (aizbēršana), nelielu seklūdens dīķu izveide” īstenošanai Balvu novada Lazdukalna pagastā, Grīvu salā.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei