Iedzīvotāju ievērībai!

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 25 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 25 Oktobris 2022

Par lapu dedzināšanu Iedzīvotāji, īpaši privātmāju un mazdārziņu īpašnieki, cenšas sakopt savu pagalmu un apkārtējo teritoriju, taču Balvu novada pašvaldība aicina nededzināt savāktās pērna gada lapas, sauso zāli un piemājas dārzā ieklīdušos atkritumus. Jāņem vērā, ka pilsētu un ciemu teritorijas ir blīvi apbūvētas un, ja katrs savāktos atkritumus drīkstētu dedzināt, visa apkārtējā teritorijas būtu dūmos. Nepatīkama smaka nav vienīgā blakne atkritumu dedzināšanai, dedzināšana lielos apmēros kaitē apkārtējai videi, cilvēkiem un dabai.

Lasīt tālāk...


2022. gada 30. oktobrī notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu atpakaļ

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 24 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 24 Oktobris 2022

Pāreja uz ziemas laiku 2022Tā kā Eiropas Savienības līmenī vienots redzējums par jauniem nosacījumiem attiecībā uz laika maiņu divas reizes gadā nav vēl panākts, joprojām ir spēkā iepriekš apstiprinātā kārtība – vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas līdz oktobra pēdējai svētdienai. 

2022. gada 30. oktobrī plkst.04:00 notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu atpakaļ. Savukārt, 2023. gada 26. martā, atkal notiks pāreja uz vasaras laiku, kas būs spēkā līdz 29. oktobrim.


Ārkārtas domes sēdē paredz finansējumu 2023.gada pašvaldības budžetā projekta pabeigšanai

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 20 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2022

arkartas domes sede20. oktobrī notika Balvu novada domes ārkārtas sēde, kurā deputāti izskatīja deviņus jautājumus.

Piešķir ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu

Deputāti nolēma Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Sergejam Maksimovam piešķirt ikgadējo  apmaksāto atvaļinājumu - vienu kalendāro nedēļu no 2022.gada 25.oktobra līdz 31.oktobrim (ieskaitot).

Lasīt tālāk...


Īslaicīgi tiks pārtraukta VUGD posteņa darbība Tilžā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 20 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2022

Kritiskā nodarbināto trūkuma dēļ Valsts VUGD īslaicīgi aptur posteņa Tilžā darbībuugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) īslaicīgi un periodiski uz nepieciešamo laiku apturēs mazāk noslogoto posteņu darbību, ja tas būs nepieciešams pārējo daļu un posteņu darbības nodrošināšanai. VUGD turpinās reaģēt uz izsaukumiem tādā pašā apmērā kā līdz šim un uz notikumu dosies tuvākās pieejamās struktūrvienības.

Latgales reģionā pieņemts lēmums īslaicīgi slēgt Tilžas un Zilupes posteņus, tāpēc jau nākamnedēļ uz laiku tiks apturēta Tilžas posteņa darbība. Šajā laikā Tilžas posteņa darbinieki tiks nozīmēti pildīt savus pienākumus citos posteņos.

Lasīt tālāk...


Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļa meklē daiļlasītāju

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 20 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2022

Meklē daiļlasītāju Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļa meklē daiļlasītāju.

Vēlama juridiskā izglītība (arī studiju procesā).

Pieteikties personīgi 29397765; 28641415


Aicinām Balvu novada iedzīvotājus piedalīties aptaujā!

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 17 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 17 Oktobris 2022

Aptauja par Balvu muižas apbūviAicinām Balvu novada iedzīvotājus līdz 28. oktobrim izteikt viedokli par Balvu muižas apbūves un tai pieguļošo teritoriju apstādījumu un publisko ārtelpu attīstības tematisko plānojumu.

Aptauju drukātā veidā iespējams aizpildīt Balvu novada pašvaldības iestādēs - administrācijā, Balvu Novada muzejā, Balvu Centrālajā bibliotēkā, Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā.

APTAUJU ELEKTRONISKI IESPĒJAMS AIZPILDĪT ŠEIT .

Balvu novada domes komitejas sēdes 2022.gada 19.oktobrī un 20. oktobrī

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 14 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 17 Oktobris 2022

oktobris 2022Tautsaimniecības un vides komitejas priekšsēdētājs Jānis Trupovnieks sasauc Tautsaimniecības un vides komitejas sēdi 2022.gada 19.oktobrī (trešdien) plkst. 09.00.

Sēde notiks klātienē Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV – 4501 (3.stāvā, Sēžu zālē), (jautājumu ziņotāji, kas ir uz vietas iestādē piedalās klātienē un speciālisti piedalās attālināti).

Lasīt tālāk...


Diskutē par aktuāliem jautājumiem Baltinavas pagastā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 13 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 13 Oktobris 2022

Tikšanās Baltinavā12. oktobrī Baltinavas Kultūras namā norisinājās Balvu novada domes vadības, deputātu un speciālistu tikšanās ar Baltinavas pagasta iedzīvotājiem. Ar iedzīvotājiem tikās Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine, izpilddirektore Daina Tutiņa, izpilddirektora vietnieks administratīvajos un finanšu jautājumos Tamāra Locāne, izpilddirektora vietnieks attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos Jānis Bubnovs, deputāte Sandra Kindzule, deputāte, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Aija Mežale, deputāte, Sociālo un veselības aprūpes jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ruta Cibule, kā arī deputāts Jānis Trupovnieks. Imants Slišāns šajā tikšanās reizē piedalījās gan kā deputāts, gan kā Baltinavas pagasta iedzīvotājs.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei