Informācija par saldumu paciņām mazajiem novada iedzīvotājiem!

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 27 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2022

Saldumu paciņas mazajiem novada iedzīvotājiem Balvu novadā deklarētie mazuļi, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādes un kuri nav saņēmuši saldumu paciņas, līdz 16.janvārim tās var saņemt Balvu novada Izglītības pārvaldē (Bērzpils ielā 1A, Balvos).

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties pa tālruni: 26592569 (Lija).


Iedzīvotāju un apmeklētāju ievērībai!

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 19 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2022

Darba laiks svētkosInformācija par Balvu novada administrācijas darba laiku no 19. līdz 30. decembrim.


Labdarības akcijā „Dzirksteli Ukrainai!” saziedoti 2538,31 euro

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 28 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2022

Pateicība uzņēmējiem labdarības akcijas atbalstā

Uzņēmums „Škladi”, sadarbībā ar Ziedot.lv, organizēja labdarības akciju „Dzirksteli Ukrainai!”, kas bija veltīta Ukrainai un tās iedzīvotājiem. Labdarības akcijā iegūtie ziedojumi 2538,21 euro tika novirzīti ģeneratoru iegādei Bahmuta kara lauka hospitālim, kas atrodas 93. brigādes pakļautībā. Bahmuta kara lauka hospitālī atrodas smagi ievainotie karavīri, kuri karo frontes līnijās.

Lasīt tālāk...


Aicinām aizpildīt aptauju par azbestu saturošo atkritumu apjomu Latvijas pašvaldībās

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 27 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2022

Aptauja par azbestuVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, lai izstrādātu atbalsta pasākumu mājsaimniecībām (prioritāri sociāli mazaizsargātām un trūcīgām/maznodrošinātām personām), veic izvērtējumu par azbestu saturošu šīfera jumta seguma apjomu Latvijas pašvaldībās.Valsts atbalsta pasākumi paredzēti izmaksu segšanai azbestu saturošo atkritumu apsaimniekošanas darbiem: jumta segumu demontāžai, šīfera plākšņu savākšanai, transportēšanai uz atkritumu poligonu, drošai apglabāšanai. Izmaksas būs attiecināmas arī uz izveidotiem azbestu saturošu atkritumu uzkrājumiem (šīfera plāksnēm, kas jau ir demontētas no jumtiem, bet nav nogādātas uz atkritumu poligonu).

Lūdzam iedzīvotājus līdz 2023. gada 13. janvārim aizpildīt aptaujas anketu: https://forms.gle/JZB6NLHRCR7LRxkA8

Mierpilnus, gaišus un ģimeniskus svētkus ikvienā ģimenē un mājā!

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 23 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2022

Apsveikums ZiemassvētkosZiemassvētki ir īpašs laiks - tas ir brīdis sev, savai ģimenei un tuvajiem cilvēkiem.

Laiks, kad izstarot mieru, pateicību un sapratni. Lūgt piedošanu un piedot citiem.

MIERPILNUS, GAIŠUS UN ĢIMENISKUS ZIEMASSVĒTKUS IKVIENĀ ĢIMENĒ UN MĀJĀ!


Balvu novada dome un pašvaldība


Bērzpils Saieta namu turpmāk vadīs Iveta Raciborska

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 22 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2022

Iveta Raciborska22.decembra domes sēdē deputāti vienbalsīgi atbalstīja lēmumu iecelt Ivetu Raciborsku par Bērzpils Saieta nama vadītāju ar 2023.gada 16.janvāri.

Iveta ir uzņēmusies veikt šos pienākumus, jo līdzšinējā pieredze, esot pašdarbības kolektīvos, darbojoties Bēržu draudzē gan ar projektu vadīšanu, gan organizējot pasākumus un koncertus, gan pildot Bērzpils pamatskolas saimnieka pienākumus, kas saistīti ar dokumentu lietām, palīdzēs jaunajā amatā.

Lasīt tālāk...


Iedzīvotāju ievērībai!

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 16 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2022

Jumtu tīrīšanaNākamnedēļ Latvijā sāksies atkusnis un gaidāmi nokrišņi, pārsvarā lietus, iesākumā tas būs sasalstošs, liecina jaunākās laika prognozes. Nokrišņu un atkušņa dēļ ievērojami pieaugs sniega svars uz jumtiem. No jumtiem krītošs sniegs un ledus gabali var apdraudēt gan gājējus, gan automašīnas un tas nevar tikt pieļauts.

Saskaņā ar Balvu novada domes saistošajiem noteikumiem  Nr. 19/2022 "Par teritoriju kopšanu, ēku un būvju uzturēšanu Balvu novadā" sniegs, ledus un lāstekas ir regulāri jānotīra, par šo prasību neievērošanu paredzēta arī administratīvā atbildība. 

Lasīt tālāk...


Domes sēdē lemj par Balvu novada pašvaldības aģentūras “SAN-TEX” reorganizāciju un apstiprina amatā Bērzpils pagasta Saieta nama vadītāju

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 22 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2022

decembris 202222.decembrī notika pēdējā šī gada kārtējā Balvu novada domes sēde, kurā deputāti darba kārtībā izskatīja 58 jautājumus.

Reorganizēs Balvu novada pašvaldības aģentūru “SAN-TEX”

Balvu novada pašvaldības aģentūra “SAN –TEX” (turpmāk – Aģentūra) ir Balvu novada pašvaldības domes izveidota iestāde, kuras darbības mērķis ir īstenot vienotu Balvu novada pašvaldības politiku Balvu pilsētas labiekārtošanā, sanitārajā tīrībā, ūdensapgādē, komunālo notekūdeņu savākšanā, novadīšanā un attīrīšanā, nekustamā īpašuma pārvaldīšanā un apsaimniekošanā, lai nodrošinātu sabiedrības vajadzību apmierināšanu šo pakalpojumu saņemšanā Balvu pilsētā. Aģentūrai ir piešķirtas īpašas tiesības sniegt ūdensapgādes un komunālo notekūdeņu savākšanas pakalpojumus Balvu pilsētā.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei