“Mēs esam, lai palīdzētu cilvēkiem!” – tiekas pašvaldības iestāžu vadītāji

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 06 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 06 Decembris 2022

Iestāžu vadītāju tikšanās6.decembrī ikmēneša pašvaldības iestāžu vadītāju tikšanās ar Balvu novada domes un pašvaldības vadību notika klātienē  Balvu Novada muzejā. Ekonomējot resursus un laiku, pašvaldība darba sanāksmes organizē attālināti, bet vismaz reizi pusgadā darbinieki cenšas satikties arī klātienē.

Atklājot šo tikšanās reizi un pasakoties ikvienam iestādes vadītājam par darbu šogad, Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs atgādināja: “Mēs esam, lai palīdzētu cilvēkiem!” Aicinot to neaizmirst ikdienas darbā, pārskatot arī normatīvos aktus, kurus izstrādā katra iestāde, dome un valsts, un, ja kaut kas ir tā, ka mēs nepalīdzam cilvēkiem, skatāmies, kur jāmaina normatīvi akti.

Lasīt tālāk...


Balvu Sporta skolas peldbaseina apmeklētāju ievērībai!

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 05 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 05 Decembris 2022

Slēgts peldbaseins


Atzīmējot Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti, tiekas Balvu novada iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 02 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 02 Decembris 2022

Atzīmējot Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti, tiekas Balvu novada iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām

2.decembrī, atzīmējot Starptautiskās dienas cilvēkiem ar invaliditāti 30.gada dienu, Balvu novada pašvaldība uz tikšanos aicināja Balvu novada iedzīvotājus ar īpašām vajadzībām.

Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs šajā tikšanās reizē, uzrunājot klātesošos, runāja par vides pieejamību Balvu novadā, par telpām, un vietu, kur satikties Balvu Teritoriālās invalīdu biedrības biedriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Kopā ar pašvaldību vēl daudz darāmā un lieli plāni jāīsteno, par kuriem jāsapņo un kopīgi jādarbojas, lai tie kļūtu par īstenību. Tā kā biedrība sapņo par savu māju, tad, kā simbolisku vēstījumu un vēlējumu, lai tāda taptu, domes priekšsēdētājs biedrības vadītājai Marijai Duļbinskai uzdāvināja metālkalēja Igora Trešutina darināto metāla durvju rokturi, sakot: “Rokturis ir, tātad būs arī māja!”

Lasīt tālāk...


Valsts nodrošinātā juridiskā palīdzība noteiktām iedzīvotāju grupām ir pieejama bez maksas

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 02 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 02 Decembris 2022

jpa palidziba copy 5df03

Fiziskām personām, kuras ir iesaistītas juridiskā strīdā un tām trūkst līdzekļu jurista pakalpojumu saņemšanai, Juridiskās palīdzības administrācijā var vērsties valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības saņemšanai. Administrācija norīko juridiskās palīdzības sniedzēju un apmaksā sniegto juridisko palīdzību noteiktajā apjomā.

Juridiskās palīdzības sniedzējs ir persona, ar kuru administrācija, atbilstot noteiktiem profesionālajiem kritērijiem, noslēdz juridiskās palīdzības līgumu un kas tiek norīkots juridiskās palīdzības saņēmējam juridisko konsultāciju sniegšanai, procesuālo dokumentu sagatavošanai un palīdzības sniegšanai tiesā.

Lasīt tālāk...


Nedēļas nogales norišu plāns Balvu novadā

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 02 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 02 Decembris 2022

317869631 621865646402284 5602867353872247371 n 268d1

Klāt decembris un nedēļas nogale. Aicinām ieskatīties norišu plānā!

  • Piektdien Ziemassvētku egles iedegšana Viļakā pie pilsētas pārvaldes.
  • Meistarklase Vectilžas sporta un atpūtas centrā "Ziemassvētku āra dekoru veidošana un asins desu izgatavošana", meistarklase "Un svētki ienāk istabā" Krišjāņu tautas namā.
  • Aleksandra Kaša vēsturiskā romāna "Uobeļova" atvēršanas svētki Baltinavas Kultūras Namā.
  • Namaterialuos kultūras montuojuma svātki "Gūdi" Šķilbēnu pagasta kultūras centrā "Rekova". Pēc tam lustīgas dejas ballē, kuru spēlēs Artūrs Jauntēvs ar grupu.
  • Ģimenes filma "Ziemassvētki džungļos" Balvu Kultūras un atpūtas centrā..

Par citām iespējām, kurp doties un ko darīt, ieskaties  https://visit.balvi.lv !


Ņems ilgtermiņa aizņēmumu projekta “Balvu muižas apbūves kompleksa pārbūve 2.kārta” īstenošanai

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 01 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 01 Decembris 2022

arkartas domes sede1.decembrī notika Balvu novada domes ārkārtas sēde. Deputāti darba kārtībā izskatīja vienu jautājumu.

Ņems ilgtermiņa aizņēmumu uz 20 gadiem

Nolēma ņemt ilgtermiņa aizņēmumu 2022.gadā līdz  1 000 000  euro uz 20 gadiem no Valsts kases ar noteikto gada procentu likmi aizņēmumam prioritārā investīciju projekta “Balvu muižas apbūves kompleksa pārbūve 2.kārta” īstenošanai. Aizņēmuma pamatsummas atmaksu veiks no 2023.gada marta. Aizņēmumu atmaksu garantēs ar Balvu novada pašvaldības budžetu.

Lasīt tālāk...


10.decembrī Lauku labumu tirdziņš Ziemassvētku noskaņās Balvos

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 29 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Novembris 2022

Lauku labumu tirdziņš Balvos10.decembrī Balvos, laukumā pie kultūras nama no plkst. 9:00 notiks tradicionālais lauku labumu jeb zaļais tirdziņš Ziemassvētku noskaņās. Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu, lai  laicīgi sarūpētu svētku dāvanas un iegādātos dažādus lauku labumus, mājražotāju gardumus, sezonas dārzeņus un augļus, amatniecības izstrādājumus no tuvākiem un tālākiem zemniekiem, mājražotājiem, amatu meistariem!

Lasīt tālāk...


Balvu novada uzņēmējus aicina piedalīties “Biznesa sarunu brokastīs”

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 28 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 28 Novembris 2022

biznesa sarunu brokastis 07 12 2022 33c0f

Ikviens Balvu novada uzņēmējs un lauksaimnieks aicināts piedalīties Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra rīkotajās “Biznesa sarunu brokastīs”, kas norisināsies 7. decembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00 Balvu Centrālajā bibliotēkā, Balvos.

Šoreiz Biznesa sarunu brokastis uzsāksim ar izstādes “Mūsējie” atklāšanu, kur  Balvu novada amatnieki, mākslinieki un pārtikas mājražotāji prezentēs savu produkciju. Izstāde ir radusies pēc Balvu Centrālās bibliotēkas iniciatīvas un īsi pirms Ziemassvētkiem notiks jau otro gadu pēc kārtas. Pārsteidzošas lietas un produkti top mūsu novadā, un par to, kā tās ir radušās, mums izstāstīs paši autori! Nepalaid garām šo brīnišķīgo iespēju!

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei