Sveiciens Zinību dienā!

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 31 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 31 Augusts 2022

Zinību diena

Klāt 1. septembris! Ar rudens vēsmām sākas jauns mācību gads. Zinību diena ir svētki pirms  satraucoša un ļoti atbildīga jauna darba cēliena. Tas ir sākums jaunām iecerēm, mērķiem un izaicinājumiem.

Lai mērķtiecības, pašpārliecinātības un cītīga darba piepildīts gads skolēniem!

Lai vecāku atbalsts un iedrošināšana iedvesmo sasniegt jaunas virsotnes!

Pedagogiem - lai netrūkst pacietības un prieka, atbalstot  mūsu skolēnus, atklājot un attīstot viņu talantus!

Sveicam ar jaunā 2022./2023. mācību gada sākumu!


7. septembrī “Biznesa sarunu brokastis” Balvu novada uzņēmējiem

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 30 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 30 Augusts 2022

Biznesa brokastis 2022Ikviens Balvu novada uzņēmējs un lauksaimnieks aicināts piedalīties Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra rīkotajās “Biznesa sarunu brokastīs”, kas norisināsies 7. septembrī no plkst.11 līdz 13 “Kureti Cafe” Balvos.

“Biznesa sarunu brokastu” mērķis ir veicināt novada uzņēmēju tīklošanos, domapmaiņu un informēšanu par notiekošajiem procesiem novadā. Tā būs iespēja ne tikai uzzināt par pieejamiem finansējumiem uzņēmējdarbības attīstībai vai uzsākšanai, bet arī  iepazīt uzņēmīgus dažādu nozaru speciālistus, runāt un diskutēt par uzņēmējiem nozīmīgām tēmām.

Pasākumā klātesošos uzrunās Balvu novada pašvaldības  Domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, būs iespēja uzzināt aktualitātes par pieejamo finansējumu Latgales uzņēmējiem un lauksaimniekiem, iepazīsim novada uzņēmēju pieredzi  saules paneļu uzstādīšanā un prezentāciju no jaunās alus ražotnes “Rols ols”, kā arī citas aktuālas tēmas.

Lasīt tālāk...


“Autotransporta direkcija” aicina kopā ar bērniem pārrunāt ceļu uz skolu

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 30 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 30 Augusts 2022

Bērnu drošībaTuvojoties jaunajam mācību gadam, “Autotransporta direkcija” aicina skolēnu vecākus ieviest ikgadēju tradīciju savās ģimenēs – augusta beigās vai septembra pirmajās dienās kopīgi ar bērniem mērot ceļu uz un no skolas, pārliecinoties par sabiedriskā transporta pieejamību un pārbaudot alternatīvās pārvietošanās iespējas, kā arī pārrunāt potenciālās riska situācijas un rīcību tajās.

Lasīt tālāk...


Iedzīvotāju ievērībai!

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 29 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Augusts 2022

Ielu apgaismojums Balvu pilsētāAS "Sadales tīkls" informē, ka 2022. gada 1. septembrī laika posmā no plkst. 17.00 līdz 19.00 tiks pārtraukta elektrības piegāde ielu apgaismojumam Vidzemes ielā 2C, Balvos, un Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra pakalpojumā "Grupu dzīvoklis" Liepu ielā 2, Balvos.


Domes sēdē nolemj ņemt ilgtermiņa aizņēmumu, apstiprina projekta finansējumu un lemj par citiem jautājumiem

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 25 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 25 Augusts 2022

augusts 202225.augustā notika kārtējā Balvu novada domes sēde, kurā deputāti darba kārtībā izskatīja 74 jautājumus.

Izdarīja grozījumus saistošajos noteikumos


Izdarīja grozījumus Balvu novada pašvaldības noteikumos Nr.2/2021 “Balvu novada pašvaldībai piederošu vai piekrītošu neapbūvētu zemesgabalu vai to daļu nomas tiesību izsoles noteikumi” (apstiprināti ar 2021.gada 26.augusta lēmumu (sēdes protokols Nr.9, 66.§)). Izteica noteikumu 39. un 40.punktu jaunā redakcijā: “39. Komisija 5 (piecu) darba dienu laikā pēc Izsoles, apstiprina izsoles protokolu, kurā norādīts nomas tiesību izsoles uzvarētājs. 40. Mantas novērtēšanas un izsoļu komisija nosūta nomas tiesību izsoles protokola izrakstu par uzvarētāju Nekustamā īpašuma nodaļai līguma slēgšanai.”.

Lasīt tālāk...


URDAS vides izglītības piedāvājumā vairāki jaunumi

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 25 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 25 Augusts 2022

UrdaDabas un tehnoloģiju parkā “URDA” (URDA), atkritumu apsaimniekotāja SIA “ZAAO” (ZAAO) vides izglītības realizēšanas vietā, 19.augustā pulcējās ZAAO darbības reģiona skolu pedagogi, lai uzzinātu URDAS piedāvājumu jaunajam mācību gadam dažādām interesentu grupām.

Semināra dalībnieki atzina, ka piedāvājums vides izglītības integrēšanai mācību saturā ir saistošs un daudzpusīgs.

Lasīt tālāk...


Balvu pilsētā pakāpeniski sāk samazināt ielu apgaismojumu ar nolūku taupīt budžeta līdzekļus

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 25 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 25 Augusts 2022

Ielu apgaismojums Balvu pilsētāBalvu pilsētā pakāpeniski sāk samazināt ielu apgaismojumu ar nolūku taupīt budžeta līdzekļus, jo elektroenerģijas cenas pēdējo mēnešu laikā palielinājušās vairākas reizes.

No 25. augusta tiek izslēgts gandrīz katrs otrais ielas gaismeklis,  samazinot elektroenerģijas patēriņu apgaismojumam pilsētā.

Balvu pilsētas pārvaldes vadītāja uzsver – ielas nepaliks tumsā. Ielu apgaismojums ir cieši saistīts ar iedzīvotāju drošību.

Lasīt tālāk...


Apstiprina iestāžu vadītājas

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 25 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 25 Augusts 2022

Apstiprina iestāžu vadītājasBalvu novada domes 2022. gada 25. augusta sēdē tika izskatīti jautājumi par divu iestāžu – Lazdukalna pagasta pārvaldes un Žīguru Kultūras nama vadītāju iecelšanu.

Balvu novada domes deputāti vienbalsīgi nolēma  Žīguru kultūras nama vadītāja amatā iecelt Mariju Bukovsku, kura amata pienākumus sāks pildīt ar 2022.gada 1.septembri.

Savukārt par Lazdukalna pagasta pārvaldes vadītāju nolēma iecelt Arnitu Pugaču. Pašreiz A. Pugača Lazdukalna pagasta pārvaldē ir vadītāja pienākumu izpildītāja, taču ar 2022. gada 1. septembri būs Lazdukalna pagasta pārvaldes vadītāja.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei