Aicina darbā klientu apkalpošanas speciālistu Rugājos (0,5 amata likme) un lietvedi Rugāju pagasta pārvaldē (0,5 amata likme)

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 12 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

VakanceBalvu novada pašvaldība amatu apvienošanas kārtībā aicina darbā Valsts un pašvaldības vienotā klientu centra (turpmāk – VPVKAC) klientu apkalpošanas speciālistu Rugājos uz 0,5 amata likmi un lietvedi Rugāju pagasta pārvaldē uz 0,5 amata likmi. 

Prasības pretendentiem (-ēm):
- vispārējā vidējā izglītība vai profesionālā vidējā izglītība, kas papildināta ar speciālajām zināšanām dokumentu pārvaldības jomā;
- vēlama pieredze lietvedībā un dokumentu izstrādē;
- prasme sagatavot un rediģēt dažādus dokumentu tekstus, rakstīt informatīvus materiālus, vēstules;
- prasmes strādāt ar pamatprogrammām Word, Excel, PowerPoint;
- teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
- teicamas prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku, apkopot, sistematizēt un analizēt datus,
- teicamas valsts valodas zināšanas;
- augsta atbildības sajūta, uz rezultātu orientēta pieeja darbam;
- prasme patstāvīgi organizēt un plānot sava darba izpildi noteiktā termiņā, un sniegt operatīvu informāciju par darba rezultātiem.

Lasīt tālāk...


Iedzīvotāju ievērībai - Balvu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajās kapu teritorijās notiek kapavietu aktēšana

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 12 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Kapavietu aktēšanaKapavietu aktēšana, kurā ietilpst nekopto kapavietu apsekošana, brīdinājuma zīmju uzstādīšana un aktu par nekoptu kapavietu sagatavošana, Balvu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajās kapu teritorijās notiek reizi gadā. Šādu darbību mērķis ir apzināt nekoptās kapavietas un uzrunāt tuviniekus.

Ja kapu apsekošanas laikā tiek konstatēts, ka esošā kapavieta netiek kopta un uzturēta, tiek uzstādīta specializēta brīdinājuma zīme - mietiņš ar dzeltenā krāsā nokrāsotu augšējo daļu, kurā norādīts aktēšanas gads*. Kapavietām, kuras tiek koptas un uzturētas, šāda atzīme dabā netiek izdarīta.

Lasīt tālāk...


Lauksaimniecībā izmantotā iepakojuma bezmaksas nodošanas iespējas ZAAO darbības reģionā

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 12 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Informācija no SIA ZAAOSIA “ZAAO” (ZAAO) piedāvā klientiem pieteikt lauksaimniecībā izmantotā iepakojuma bezmaksas savākšanu no saimniecības adreses.

Klients var arī pats nogādāt lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu neierobežotā daudzumā uz reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru “Daibe” (RAAC Daibe) vai ierobežotā daudzumā līdz 5 m3 vienā reizē uz kādu no EKO laukumiem (EKO laukumos pieņem HDPE kannas un big-bag maisus).

Lasīt tālāk...


Balvu novada Kubulu pagastā, kādā mājas cūku novietnē, konstatēts saslimšanas gadījums ar Āfrikas cūku mēri

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 11 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

BiodrošībaPārtikas un veterinārais dienests (PVD) novietnē veic slimības apkarošanas un ierobežošanas pasākumus, tostarp cūku likvidēšanu, kā arī epidemioloģisko izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kā slimība iekļuva novietnē.

Līdzīgi kā citos gadījumos, ap slimības skarto saimniecību noteikta karantīna - aizsardzības zona trīs kilometru rādiusā un uzraudzības zona desmit kilometru rādiusā. Šajā teritorijā esošajās novietnēs tiks pastiprināti kontrolēta cūku reģistrācijas un biodrošības prasību ievērošana.

Lasīt tālāk...


27. un 28. augustā Balvu novadā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas”

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 11 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Mājas kafejnīcu dienas 2022

Aicinām uz breineigu garšu un sajūtu piedzīvojumu Ziemeļlatgalē -  “Mājas kafejnīcu dienām 2022” Balvu novadā! 27. un 28. augustā Balvu novada saimnieces un saimnieki būs parūpējušies par  īpašu vasaras svētku noskaņu un gardiem ēdieniem, atverot savu saimniecību durvis, pagalmus, terases, dārzus un ierīkojot tajos improvizētas mājas kafejnīcas ar kultūras programmām, produkcijas tirdziņiem un cita veida aktivitātēm.

Ēdieni, našķi un dzērieni tapuši gan pēc pašu saimnieku un saimnieču radītajām īpašajām  receptēm, gan arī izmantojot senas un pārbaudītas ēdienu gatavošanas  receptes. Katrā mājas kafejnīcā būs padomāts arī par īpašu noskaņu, aktivitātēm un  izklaidi – meistardarbnīcas pie amatniekiem, aktīva atpūta, pikniks uz ezera, vakarēšana latgaliskā atmosfērā, kā arī pašu ražotās produkcijas tirdziņi.

Lasīt tālāk...


Nolēma ņemt ilgtermiņa aizņēmumu projekta “Balvu muižas apbūves kompleksa pārbūve 2.kārta” īstenošanai

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 11 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

arkartas domes sede

11.augustā notika ārkārtas Balvu novada domes sēde. Darba kārtībā deputāti izskatīja četrus jautājumus.

Ņems ilgtermiņa aizņēmumu

Deputāti nolēma ņemt ilgtermiņa aizņēmumu 2022.gadā  līdz 700 000  euro  uz 20 gadiem no Valsts kases ar noteikto gada procentu likmi aizņēmumam prioritārā investīciju projekta “Balvu muižas apbūves kompleksa pārbūve 2.kārta” īstenošanai. Aizņēmuma pamatsummas atmaksu veiks no 2023.gada marta līdz 2042.gada decembrim (ieskaitot). Aizņēmumu atmaksu garantēs ar Balvu novada pašvaldības budžetu.

Lasīt tālāk...


2022. gadā tiks organizēta vēsturiski radioaktīvo priekšmetu nodošanas kampaņa

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 10 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

InfoValsts vides dienesta VVD Radiācijas drošības centrs RDC informē, ka 2022. gadā tiks organizēta vēsturiski radioaktīvo priekšmetu nodošanas kampaņa.

Kampaņas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību vēsturiski radioaktīvajiem priekšmetiem, kuri, iespējams, atrodas iedzīvotāju īpašumos, vēsturiskajās rūpnieciskajās zonās (piemēram, pulksteņi un kompasi ar rādija krāsu, vēsturiskie militārie priekšmeti - mērskalas, slēdži, aviācijas mērinstrumenti, kuģu pulksteņi, tanku vadības paneļi ar rādija krāsu, dūmu detektori ar plutoniju, rūpnieciskie radioaktīvie avoti). Kampaņas ietvaros iedzīvotājiem būs iespēja bez maksasnodot šos vēsturiski radioaktīvos priekšmetus drošai apsaimniekošanai radioaktīvo atkritumu glabātavā “Radons”. Vienlaikus VVD RDC organizēs sabiedrības informēšanu par šāda veida priekšmetiem, iespējamiem riskiem, saskaroties ar šiem priekšmetiem, un kā pareizi rīkoties, ja šādi priekšmeti nonāk iedzīvotāju rīcībā.

Lasīt tālāk...


Iepazīstot viesmīlības nozares uzņēmējus Balvu novadā

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 09 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2022

Tikšanās Rūķīšos2022. gada 3. augustā  Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar Latgales uzņēmējdarbības centru organizēja informācijas apmaiņas dienu, kurā viesmīlības nozares uzņēmumu pārstāvji tikās ar Balvu novada pašvaldības vadītāju, speciālistiem un uzņēmējdarbību atbalstošo institūciju pārstāvjiem.

Tikšanās mērķis - apzināt Balvu novada viesmīlības nozares uzņēmumus, to pakalpojumu dažādību, diskutēt par mārketinga un digitalizācijas rīku izmantošanas iespējām, savstarpējo sadarbības nozīmi efektīvākai attīstībai un tūristu ilgākai uzturēšanās piesaistei novadā, kā arī piedāvāt Balvu novada pašvaldības un valsts uzņēmējdarbību atbalstošo institūciju atbalstu.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei