Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļa meklē daiļlasītāju

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 20 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2022

Meklē daiļlasītāju Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļa meklē daiļlasītāju.

Vēlama juridiskā izglītība (arī studiju procesā).

Pieteikties personīgi 29397765; 28641415


Aicinām Balvu novada iedzīvotājus piedalīties aptaujā!

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 17 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 17 Oktobris 2022

Aptauja par Balvu muižas apbūviAicinām Balvu novada iedzīvotājus līdz 28. oktobrim izteikt viedokli par Balvu muižas apbūves un tai pieguļošo teritoriju apstādījumu un publisko ārtelpu attīstības tematisko plānojumu.

Aptauju drukātā veidā iespējams aizpildīt Balvu novada pašvaldības iestādēs - administrācijā, Balvu Novada muzejā, Balvu Centrālajā bibliotēkā, Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā.

APTAUJU ELEKTRONISKI IESPĒJAMS AIZPILDĪT ŠEIT .

Balvu novada domes komitejas sēdes 2022.gada 19.oktobrī un 20. oktobrī

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 14 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 17 Oktobris 2022

oktobris 2022Tautsaimniecības un vides komitejas priekšsēdētājs Jānis Trupovnieks sasauc Tautsaimniecības un vides komitejas sēdi 2022.gada 19.oktobrī (trešdien) plkst. 09.00.

Sēde notiks klātienē Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV – 4501 (3.stāvā, Sēžu zālē), (jautājumu ziņotāji, kas ir uz vietas iestādē piedalās klātienē un speciālisti piedalās attālināti).

Lasīt tālāk...


Diskutē par aktuāliem jautājumiem Baltinavas pagastā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 13 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 13 Oktobris 2022

Tikšanās Baltinavā12. oktobrī Baltinavas Kultūras namā norisinājās Balvu novada domes vadības, deputātu un speciālistu tikšanās ar Baltinavas pagasta iedzīvotājiem. Ar iedzīvotājiem tikās Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine, izpilddirektore Daina Tutiņa, izpilddirektora vietnieks administratīvajos un finanšu jautājumos Tamāra Locāne, izpilddirektora vietnieks attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos Jānis Bubnovs, deputāte Sandra Kindzule, deputāte, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Aija Mežale, deputāte, Sociālo un veselības aprūpes jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ruta Cibule, kā arī deputāts Jānis Trupovnieks. Imants Slišāns šajā tikšanās reizē piedalījās gan kā deputāts, gan kā Baltinavas pagasta iedzīvotājs.

Lasīt tālāk...


Izsludina atklātu konkursu uz kapitālsabiedrības SIA “AP Kaudzītes” valdes locekļa amatu

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 12 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Oktobris 2022

KaudzītesValdes locekļa pienākums ir vadīt un pārstāvēt kapitālsabiedrību atbilstoši kapitālsabiedrības statūtiem, pilnvarojuma līgumam un normatīvo aktu prasībām.

VALDES LOCEKĻA AMATA KANDIDĀTA PIETEIKUMS

VALDES LOCEKĻA AMATA KANDIDĀTA APLIECINĀJUMS

Lasīt tālāk...


Mobilie veselības aprūpes pakalpojumi Balvos oktobrī

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 12 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Oktobris 2022

Mobilie veselības pakalpojumi


Drīzumā ID karte būs obligāts dokuments

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 11 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Oktobris 2022

ID karteNo 2023.gada 1.maija personas apliecība (eID karte) būs obligāts personu apliecinošs dokuments Latvijas pilsonim vai nepilsonim, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu.

Līdz ar to, jau no 2021.gada 1.janvāra Latvijas pilsonim vai nepilsonim, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu, pasi izsniegs, ja viņam būs derīga personas apliecība (eID karte), vai pasi izsniegs vienlaikus ar personas apliecību (eID karti).

Lasīt tālāk...


No 24. oktobra autobusu maršrutā Rīga–Žīguri būs papildu pietura

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 10 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 10 Oktobris 2022

autobussAtsaucoties iedzīvotāju ierosinājumam, no šī gada 24. oktobra reģionālā sabiedriskā autobusa maršruta Rīga–Žīguri kustību sarakstam tiks pievienota jauna pietura “Mežvidi”.

Turpmāk pieturā “Mežvidi” pasažieri varēs izkāpt un iekāpt autobusa maršruta nr. 7911 Rīga–Žīguri divu reisu ietvaros: reisā plkst. 14.50 no Rīgas, kas kursē katru dienu, kā arī reisā plkst. 7.00 no Rīgas, kas kursē no pirmdienas līdz sestdienai. Pietura “Mežvidi” atrodas uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi)” (P35).

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei