Viļakas pirmsskolas izglītības iestāde "Namiņš"

Novembris Viļakas pirmsskolas izglītības iestādē „Namiņš”

Kategorija: Viļakas pirmsskolas izglītības iestāde "Namiņš"
Trešdiena, 30 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 30 Novembris 2022

Novembris PII Namiņš 2022Līdz ar novembri dabā un ļaužu sētās iestājas miera periods pēc lieliem rudens darbiem laukos un tīrumos. Klusiem miglas soļiem tas iestaigā veļu takas, kad mūsu senču gari līdz pat Mārtiņiem apciemo savas dzimtas sētas, lūkodami kā dzīvo tuvinieki, kā kopj dzimtās mājas, un gribas ticēt, ka dod arī savu svētību nākamā gada cēlienam. Mārtiņi iezīmē arī gadalaiku maiņu – pāreju no rudens uz ziemu.

Ar Mārtiņiem iesākas budēļos iešana, ko dēvē gan par Mārtiņa bērniem, gan Mārtiņa vecīšiem,  un tie simbolizē mūžībā aizgājušo senču klātbūtni. Mārtiņdienas tradīcijas māca uztvert šo laiku priecīgām izdarībām, ģērbties maskās it kā saplūstot ar senču gariem. Arī mūsu iestādē grupas „Bitītes” bērni pārtapa dažādos tēlos, spēlēdami un dziedādami izstaigāja visas telpas, aizslaukot no „Namiņa” iemītnieku sirdīm un prāta nebūšanu putekļus, ar bērniem ejot rotaļās, vēlot visiem labu veselību un darba sparu, prieku un veiksmi turpmākās ikdienas gaitās.

Lasīt tālāk...


Informācija par Viļakas pirmsskolas izglītības iestādi "Namiņš"

Kategorija: Viļakas pirmsskolas izglītības iestāde "Namiņš"
Piektdiena, 24 Septembris 2021
Pēdējās izmaiņas: 13 Janvāris 2023

Namiņš.

Logo

Vadītāja: Lilita Šnepere
Tālrunis:

64563291; 26366179

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Adrese: Liepnas ielā 18, Viļaka, Balvu novads, LV-4583
Iestādes darba laiks: 7:30-18:30

Lasīt tālāk...