Viļakas Valsts ģimnāzija

Informācija par Viļakas Valsts ģimnāziju

Kategorija: Viļakas Valsts ģimnāzija
Piektdiena, 24 Septembris 2021
Pēdējās izmaiņas: 06 Janvāris 2023

Viļakas Valsts ģimnāzija.

Direktore: Sarmīte Šaicāne
Telefons:

64507135

26265777

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Adrese: Pils 11, Viļaka, Viļakas pilsēta, Balvu novads, LV-4583

Lasīt tālāk...


Ziemassvētku gaidīšanas laiks Viļakas Valsts ģimnāzijā

Kategorija: Viļakas Valsts ģimnāzija
Piektdiena, 06 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 06 Janvāris 2023

img 20230101 wa0009 10120

Adventes laikā katru pirmdienu ģimnāzijas saime pulcējās aktu zālē, lai iedegtu sveces Adventes vainagā. Pirmajā nedēļā sveci iededza skolas vadība, uzrunājot visus klātesošos par ticību gaišām domām un mierpilnu laiku. Otrajā nedēļā ģimnāzijā viesojās Viļakas pārvaldes vadītājs O.Kesks, trešajā nedēļā sveci iededza skolas padomes vecāku pārstāve L.Kokoreviča, bet ceturtajā nedēļā mīlestības sveci dedza luterāņu draudzes mācītājs M.Vaickovskis.

Mācību gada 1.semestri skolas kolektīvs noslēdza ar skaistiem svētku pasākumiem: 1. – 6.klasei notika uzvedums “Zaķu Ziemassvētki” un 7. – 12.klases jaunieši uzvedumā “Veriet plaši nama durvis, Ziemassvētki klāt” atcerējās latviskās svētku tradīcijas, rituālus un paražas.

Lasīt tālāk...


Atgriežamies skolā!

Kategorija: Viļakas Valsts ģimnāzija
Ceturtdiena, 08 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 06 Janvāris 2023

Atgriežamies skolā2. septembra pēcpusdienā Viļakas kultūras nama telpas  bija īpaši pārtapušas neierastā vidē. Viļakas Valsts ģimnāzijas skolēnus sagaidīja Viszinis ar savu komandu! Ballīte varēja sākties! Dalībnieki, izsoļojot goda apli, izrādīja ieejas galveno aksesuāru- cepuri!

Ar neparasti lielu aizrautību ievilināja savās maģiskajās burvestībās triku meistars Vadims no Rīgas.

Lasīt tālāk...


LU studenti skolotāju kurpēs Viļakas Valsts ģimnāzijā

Kategorija: Viļakas Valsts ģimnāzija
Trešdiena, 13 Aprīlis 2022
Pēdējās izmaiņas: 13 Aprīlis 2022

Latvijas Universitātes studenti Viļakas Valsts ģimnāzijā

10.-11.aprīlī mūsu skolā viesojās brīnišķīga Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (LU PPMF) komanda – 3 pasniedzēji un 10 studenti.

Ierodoties Viļakas pusē, ciemiņi iepazina pilsētu, Viļakas Romas katoļu baznīcu un priesteri Guntaru Skutelu, mūsu skolotājas Evitas Zarembas-Krīgeres leļļu izstādi, saimniecību “Kotiņi” un Rekovas dzirnavas un dienas izskaņā - Viļakas ezera promenādi.

Lasīt tālāk...