Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
English (United Kingdom)   Latvian   Russian (CIS)
Izglītība

TIPS izlaidums " Ar tauriņa pieskārienu..."

Ar jasmīnu un peoniju ziediem ir izskanējis Tilžas internātpamatskolas 9.klases un profesionālās izglītības- galdnieks izlaidums.
Šajā mācību gadā skolu absolvēja 6 audzēkņi.
“ Absolventiem tāds savāds tauriņa spārnu vieglums ir iemeties gan rokās, gan kājās, kad gribas lidot, dejot un doties tālu pasaulē klejot, jo ir sācies pats labākais no visiem laikiem – brīvlaiks – laiks, kas brīvs no konsultācijām, ieskaitēm, brīvs no eksāmeniem, skolotājiem, brīvs no satraukumiem un bailēm, un visa skolas kārtība ir vien kā raibums uz tauriņa spārna.”

Lasīt tālāk...

 

TIPS skolā viesojās baltkrievu ciemiņi

Divu dienu vizītē Tilžas internātpamatskolā viesojās Baltkrievijas Dokšicas rajona 12 izglītības darba vadītāji. Vizītes mērķis bija darba pieredzes apmaiņas iegūšana. Ciemiņi gāja ekskursijā pa skolu un internātu, kur apskatīja klašu un internāta telpas. Vēl Tilžā baltkrievu ciemiņi apskatīja Tilžas pirmsskolas izglītības iestādi.

Lasīt tālāk...

 

TIPS skolēnu ekskursija

Maija beigās Tilžas internātpamatskolas skolēniem divas dienas bija iespēja aizbraukt uz Rīgas Zooloģisko dārzu, pabūt pie jūras Saulkrastos un nobaudīt atpūtas kompleksā " Minhauzena Unda" garšīgās pusdienas. Ekskursijā braukt izpelnījās skolēni ar labām sekmēm mācībās, 9.klases skolēni un maija jubilāri.

Lasīt tālāk...

 

TIPS Skolas svētki

"Maijs pasauli iekrāso spilgtās un līksmās krāsās. Ikvienu iepriecina skaistie ziedi, zaļās koku rotas un skanīgās putnu dziesmas. Pavisam drīz daudzkrāsaino pavasari nomainīs saulainā vasara, un tas nozīmē tikai to, ka 2013./2014. mācību gads ir beidzies! Ikvienam cilvēkam ir savs dzīvesstāsts, kas ierakstīts viņa sirdspukstos, smaidos. Mūsu skolas sirdspuksti, smaidi esam mēs, lielie un mazie, kas ik dienu satiekas skolā. Veicot ikdienas darbus mēs neapzinamies, ka ikviens veidojam skolas tēlu."
Skolas SVĒTKI ir tie svētki, kad mēs varam apkopot padarīto un viens otram pateikt PALDIES un tā no SIRDS!

Lasīt tālāk...

 

TIPS pārgājieni

Maijs -Tilžas internātpamatskolā ir pārgajienu laiks. Izmantojot siltās maija dienas, skolēni ar klašu audzinātājiem dodās tuvos un tālos pārgājienos. 2.kl. skolēni un audzinātājs R. Timoškāns devās uz Numernes valni, kur uzkāpa skatu tornī, no kurienes varēja vērot plašo apkārtni, vēlāk devās pa Numernes meža takām un izpētīja, kur atrodās partizāņu cīņu un piemiņas vietas.
Lai skolēni iepazītos ar Tilžas apkārtni 3. 4. un 5. klašu kolektīvi kopā ar audzinātājiem M. Strupku un G. Kokoreviču apmeklēja Tilžas baznīcas, kas ir kultūrvēsturiskie pieminekļi.

Lasīt tālāk...

 

TIPS sporta aktivitātes

Pēdējās mācību nedēļas skolā aizritēja sportiskā garā.
Skolēni savu izturību pārbaudīja Pavasara krosā.
1.-4.kl. zēni

1.VIETA-3.KL. RALFS GREMZDA
2.VIETA-3. kl. Artūrs Simoņenko
3.vieta-1.klases Ričards Semjonovs

1.-4.kl. meitenes
1.vieta-4.kl. IVITA OZOLIŅA
2.vieta-1.kl. Amanda Čipa

Lasīt tālāk...

 

TIPS 1.klases izlaidums

22.maija pēcpusdienā 1. klases skolēni pulcējās skaisti izrotātajā klasē uz savu izlaidumu:
„Dar, man, tēvis, pastaliņas,
Pērc man staltu cepurīt…”
Audzinātāja Skaidrīte analizēja, kā klases kolektīvam veicies šajā mācību gadā. Atzīmēja to, ka skolēni ne tikai labi mācījušies, bet aktīvi piedalījušies gan klases, gan skolas sabiedriskajā dzīvē. Audzinātājas katram skolēnam dāvināja klases foto un dāvaniņas par atmiņu no 1. klasītes.

Lasīt tālāk...

 

TIPS pirātu pēcpusdiena

Mācību gada nogalē kādā pēcpusdienā TIPS 1.klasīte ar audzinātāju Eviju devās ciemos pie abām pirmsskolas grupiņām, lai labāk sadraudzētos un kopīgiem spēkiem pārvarētu dažādus šķēršļus.
Skolēniem jeb jaunajiem Aizjūras Kapteiņa komandas pirātiem bija jāpierāda, cik atjautīgi, veikli, uzmanīgi un precīzi viņi spēj būt, tiekot galā ar dažādiem pārbaudījumiem.
Lai tiktu pie dārgumiem jaunajiem pirātiem bija jāšķērso klints, jāskrien ar ātrgājēju zābakiem, jānoturas laivā, vajadzēja precīzi trāpīt mērķī, kā arī bija jāietur īsta pirātu maltīte.

Lasīt tālāk...

 

TIPS Bērnu žūrijas ekskursija

Kādā saulainā maija dienā Tilžas internātpamatskolas Bērnu žūrijas eksperti un skolas bibliotekāre R. Ločmele devās mācību ekskursijā uz Gulbenes novadu. Ekskursanti pabija Gulbenes novada bibliotēkā, kur bērnu nodaļā tika iepazīstināti ar jaunajām bērnu žūrijas grāmatām, vēlāk arī izstaigājot visu bibliotēku. Nākošais pieturas punkts bija pie pirtnieces Valdas, kur bērni tika laipni sagaidīti ar cienastu, izšūpināti šūpolēs, ievesti pirtiņā, kur tika rādīts un stāstīts par pirts rituāliem. Pirtnieces Valdas mazbērni bija sarūpējuši skolēniem patīkamu pārsteigumu, proti, katram bērnam tika uzdāvināta kāda rotaļļieta. Savukārt, skolēni pirtniecei dāvaniņā bija pagatavojuši ūdens ķipīti un pirts cimdiņu. Tālāk skolēni devās uz saimniecību " Brūklenāji", kur aplūkoja eksotiskos putnus kā strausus, pāvu, dalmāciešu vistiņas, paši varēja pabarot savvaļas zirdziņus, bērniem šeit ļoti patika, jo bija ko redzēt!

Lasīt tālāk...

 

TIPS piestāj PoPiela

Maija mēnesī Tilžas internātpamatskolā notika " Modīgā PoPiela" ,uz kuru bija ieradušies šādi mākslinieki: " Dāmu pops" -1.kl., (ieguva sākumskolas klašu grupā 1.vietu) "Gangnam style" -2.kl., (ieguva sākumskolas klašu grupā 2.vietu), 4.kl. E. Kokoreviča un J. Pinkens uzstājās ar dziesmu " Gaišmatainā meitene" (ieguva sākumskolas klašu grupā 3.vietu). 6.klasi pārstāvēja Jason Derulo -S. Mitrovskis (ieguva pamatskolas klašu grupā 2.vietu), 8.kl. S. Štelmahere un J. Lukstiņš izpildīja dziesmu par banānu (ieguva pamatskolas klašu grupā 3.vietu) un 1.vietu ieguva 9.kl. skolēni L. Briede, S. Ņeverovskis, I. Anifonovs ar Lady Gaga dziesmu. Paldies arī 7., 3.un 5.klašu kolektīviem, 6.kl. K. Simoņenko par piedalīšanos! Paldies 6.klases kolektīvam un audzinātājām V. Prancānei un E. Irbītei par PoPielas organizēšanu!Pasākuma noslēgumā dalībniekus ar Diplomiem un davanām apbalvoja žūrija: ārpusdarba organizatore M. Timoškāne, 1.kl. audzinātāja E. Krakope, lietvede M. Vilciņa.

Lasīt tālāk...

 
Vairāk rakstu...