Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
English (United Kingdom)   Latvian   Russian (CIS)
Izglītība

TIPS vasara

Teju, teju jau vasara galā un klāt jau septembris...
Mazs ieskats uz TIPS notikumiem vasarā.
Jūlijā skolas kolektīvs piedalījās Tilžas pagasta svētkos, kur skolu pārtāvēja svētku gājienā. Gājienu TIPS pārstāvēja viskuplākā skaitā, TIPS pazīšanās zīme bija krāsainās lentītes -sarkana, dzeltena,zaļa, zila, kas simbolizē TIPS skolas krāsas.

Lasīt tālāk...

 

TIPS skolēni piedalās "Sporta un atpūtas nometnē" Rīgā

No 22. jūlija līdz 28. jūlijam TIPS skolēni piedalījās Bērnu bāreņu rīkotajā „Sporta un atpūtas nometnē 2014” Katrs rīts iesākās ar rīta rosmi. Bērniem tika sniegtas dažādas iespējas pierādīt sevi, attīstīt savas iemaņas un prasmes, kā arī atpūsties. Katras dienas aktivitāšu programma tika veidota tā, lai pēc aktīvas darbības, būtu iespēja relaksēties un atjaunot spēkus. Vakaros nometnes dalībnieki pulcējās uz pārrunām, kur ēdod saldējumus, pārrunāja, kas dienā izdevies. Bērniem bija iespēja izbaudīt visdažādākās emocijas peintbola spēlē, braucienos ar kartingiem, slidošanā, atrakciju parkā „Tarzāns”, LIDO atrakciju parkā un vakara sporta aktivitātēs. Mierīgāka gaisotne tika sniegta izbraucienā ar kuģīti, braucienos ar panorāmas ratu, spēlējot boulingu un novusu. Lai aktivitātes radītu interesantākas un bērni varētu parādīt savas prasmes, tika rīkoti turnīri boulingā, sacensības braukšanā ar kartingiem, slidošanā un vakara sporta aktivitātēs, kur bērni sacentās tautas bumbā, florbolā un dažādās stafetēs. Kā relaksējošas un veselību veicinošas aktivitātes, bērniem tika sniegta iespēja apmeklēt baseinu trīs reizes nedēļā, Līvu akvaparku, jogas vakarus speciālista vadībā un izbaudīt izjādi ar zirgiem. Nometne tika noslēgta ar atvadu pasākumu, kurā katrs dalībnieks tika pie dāvanām, kā arī ar medaļām tika apbalvoti turnīru un sacensību uzvarētāji. Netika aizmirsts par nometnes norises laika čaklākajiem, brašākajiem un izturīgākajiem bērniem. Noslēguma pasākumā bērni varēja parādīt savas radošās spējās, sniedzot dažādus priekšnesumus, un izdejoties diskotēkā, kuru vadīja profesionāli diskžokeji. Gaisā tika palaisti baloni ar bērnu ierakstītām vēlēšanām. Īpaši patīkamas emocijas sagādāja nometnes gaitā filmētā videomateriāla skatīšanās – katrs varēja atskatīties uz nedēļā piedzīvoto, ieraudzīt sevi.

Lasīt tālāk...

 

Tilžas internātpamatskolā uzņem audzēkņus

2014./2015.m.g.

UZŅEM AUDZĒKŅUS PROFESIONĀLAJĀ TĀLĀKIZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀ:
• Zēniem: galdnieks (mācību ilgums 1 gads, 2. līmenis)
Prasības uz iepriekš iegūto izglītību : pamatizglītība.

Uzņem audzēknus šādās izglītības programmās:
• Pamatizglītības programma;
• Pirmsskolas izglītības programma;
• Speciālās izglītības programma bērniem ar mācīšanās traucējumiem;
• Speciālās izglītības programma bērniem ar garīgo atpalicību (A un B līmenis).

 

TIPS izlaidums " Ar tauriņa pieskārienu..."

Ar jasmīnu un peoniju ziediem ir izskanējis Tilžas internātpamatskolas 9.klases un profesionālās izglītības- galdnieks izlaidums.
Šajā mācību gadā skolu absolvēja 6 audzēkņi.
“ Absolventiem tāds savāds tauriņa spārnu vieglums ir iemeties gan rokās, gan kājās, kad gribas lidot, dejot un doties tālu pasaulē klejot, jo ir sācies pats labākais no visiem laikiem – brīvlaiks – laiks, kas brīvs no konsultācijām, ieskaitēm, brīvs no eksāmeniem, skolotājiem, brīvs no satraukumiem un bailēm, un visa skolas kārtība ir vien kā raibums uz tauriņa spārna.”

Lasīt tālāk...

 

TIPS skolā viesojās baltkrievu ciemiņi

Divu dienu vizītē Tilžas internātpamatskolā viesojās Baltkrievijas Dokšicas rajona 12 izglītības darba vadītāji. Vizītes mērķis bija darba pieredzes apmaiņas iegūšana. Ciemiņi gāja ekskursijā pa skolu un internātu, kur apskatīja klašu un internāta telpas. Vēl Tilžā baltkrievu ciemiņi apskatīja Tilžas pirmsskolas izglītības iestādi.

Lasīt tālāk...

 

TIPS skolēnu ekskursija

Maija beigās Tilžas internātpamatskolas skolēniem divas dienas bija iespēja aizbraukt uz Rīgas Zooloģisko dārzu, pabūt pie jūras Saulkrastos un nobaudīt atpūtas kompleksā " Minhauzena Unda" garšīgās pusdienas. Ekskursijā braukt izpelnījās skolēni ar labām sekmēm mācībās, 9.klases skolēni un maija jubilāri.

Lasīt tālāk...

 

TIPS Skolas svētki

"Maijs pasauli iekrāso spilgtās un līksmās krāsās. Ikvienu iepriecina skaistie ziedi, zaļās koku rotas un skanīgās putnu dziesmas. Pavisam drīz daudzkrāsaino pavasari nomainīs saulainā vasara, un tas nozīmē tikai to, ka 2013./2014. mācību gads ir beidzies! Ikvienam cilvēkam ir savs dzīvesstāsts, kas ierakstīts viņa sirdspukstos, smaidos. Mūsu skolas sirdspuksti, smaidi esam mēs, lielie un mazie, kas ik dienu satiekas skolā. Veicot ikdienas darbus mēs neapzinamies, ka ikviens veidojam skolas tēlu."
Skolas SVĒTKI ir tie svētki, kad mēs varam apkopot padarīto un viens otram pateikt PALDIES un tā no SIRDS!

Lasīt tālāk...

 

TIPS pārgājieni

Maijs -Tilžas internātpamatskolā ir pārgajienu laiks. Izmantojot siltās maija dienas, skolēni ar klašu audzinātājiem dodās tuvos un tālos pārgājienos. 2.kl. skolēni un audzinātājs R. Timoškāns devās uz Numernes valni, kur uzkāpa skatu tornī, no kurienes varēja vērot plašo apkārtni, vēlāk devās pa Numernes meža takām un izpētīja, kur atrodās partizāņu cīņu un piemiņas vietas.
Lai skolēni iepazītos ar Tilžas apkārtni 3. 4. un 5. klašu kolektīvi kopā ar audzinātājiem M. Strupku un G. Kokoreviču apmeklēja Tilžas baznīcas, kas ir kultūrvēsturiskie pieminekļi.

Lasīt tālāk...

 

TIPS sporta aktivitātes

Pēdējās mācību nedēļas skolā aizritēja sportiskā garā.
Skolēni savu izturību pārbaudīja Pavasara krosā.
1.-4.kl. zēni

1.VIETA-3.KL. RALFS GREMZDA
2.VIETA-3. kl. Artūrs Simoņenko
3.vieta-1.klases Ričards Semjonovs

1.-4.kl. meitenes
1.vieta-4.kl. IVITA OZOLIŅA
2.vieta-1.kl. Amanda Čipa

Lasīt tālāk...

 

TIPS 1.klases izlaidums

22.maija pēcpusdienā 1. klases skolēni pulcējās skaisti izrotātajā klasē uz savu izlaidumu:
„Dar, man, tēvis, pastaliņas,
Pērc man staltu cepurīt…”
Audzinātāja Skaidrīte analizēja, kā klases kolektīvam veicies šajā mācību gadā. Atzīmēja to, ka skolēni ne tikai labi mācījušies, bet aktīvi piedalījušies gan klases, gan skolas sabiedriskajā dzīvē. Audzinātājas katram skolēnam dāvināja klases foto un dāvaniņas par atmiņu no 1. klasītes.

Lasīt tālāk...

 
Vairāk rakstu...