Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
English (United Kingdom)   Latvian   Russian (CIS)
Aptauja
Izglītība

TIPS pasākums „Māju sajūta”

Dzīvesprasmes pasākumu ietvaros Tilžas internātpamatskolas 6.-9. klases piedalījās pasākumā „Māju sajūta”,ko organizēja 9.klase un audzinātāja A. Tomaševiča. Šoreiz dzīvesprasmes skolēni apguva, gatavojot ceptus kartupeļus, tā radot īstu māju sajūtu. Katra klase cepa kartupeļus un papildus taisīja arī ko īpašu. 9.klases kolektīvs gatavoja kokteiļus, 8.klases kolektīvs gatavoja salātus, 6. un 7. klases cepa omleti. Kad darbs bija paveikts, tika klāts galds un slavēti jaunie pavāri. Viss bija izdevies labi un pats galvenais tik garšīgi, nu gluži kā mājās!

Lasīt tālāk...

 

TIPS skolas bibliotēkā izstādes

Kā zināms-2.februāris ir Sveču diena. Tāpēc skolas bibliotēkā ir apskatāma  Sveču izstāde. Sveces izstādei bija sarūpējuši skolotāji un arī skolēni, proti, atnesot kādu interesantu, oriģinālu sveci. Vislielākā sveču kolekcija ir pirmsskolas grupiņas audzinatājai Aijai Maļutinai, viņas kolekcijā ir apmēram 50 daudz dažādu sveču un svecīšu.

Lasīt tālāk...

 

TIPS skolēni Ziemassvētku brīvdienas pavada ASV

Arī šajā mācību gadā Tilžas internātpamatskola iesaistoties labdarības organizācijā „One Forty Three” , deva iespēju trīs mūsu skolas skolēniem J. Drozdovam, S. Zelčam un Ē. Šarapovai nu jau otru reizi apmeklēt ASV, kur pavadīja Ziemassvētku brīvlaiku. Organizācijas mērķis ir palīdzēt bez vecāku gādības palikušajiem bērniem. Bērniem bija iespēja iepazīt Amerikas kultūru, gūt jaunus iespaidus, uzlabot angļu valodas zināšanas un pats galvenais baudīt viesģimenes rūpes un gādību.

Pēdējās izmaiņas (Pirmdiena, 03 februāris 2014 09:38)

Lasīt tālāk...

 

TIPS skolā Tējas pēcpusdiena 1.klasē

Kādā no aukstajām janvāra pēcpusdienām 1.klases skolēni pulcējās klasē,lai pārunātu par veselīgākajām zāļu tējām. Audzinātāja Sk. Pauloviča bērniem pastāstīja par zāļu tēju vēsturi, par augu vākšanu, žāvēšanu un uzglabāšanu. Vēlāk kopīgi gatavoja liepziedu un piparmētru tēju uzlējumus un sīpolmaizes, jo tās arī ir veselīgas. Tad tika klāts galds un skolēni cienājās ar tēju, sīpolmaizēm un citiem našķiem. Skolēni aizpildīja darba lapas ,,Zāļu tējas”, kurās uzzināja, kuras zāļu tējas lieto pret saaukstēšanos, pret klepu, pret vēdersāpēm, pret drudzi. Vēlāk kopīgi tika iets rotaļās un dejās.

Lasīt tālāk...

 

Ziemassvētku vecītis apciemo TIPS bērnus

Bija Ziemassvētki. Arī šajos Ziemassvētkos skolas internātā dzīvoja bērni... Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks...
Bērni bija ļoti pārsteigti, kad pie loga kāds klauvēja un tas bija neviens cits kā Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisiņu, kurš bija ieradies pie viņiem-Andrīša, Angelīnas, Katrīnas, Aivitas, Antras! Bērni Ziemassvētku vecītim priecīgi skaitīja pantiņus, pretī saņemot dāvaniņas un konfektes.

Lasīt tālāk...

 

TIPS Sniegbaltītes Ziemassvētku eglīte

Jau decembra sākumā TIPS skolas skolēni saņēma Ziemassvētku vecīša īpašo vēstuli, kurā viņš pavēstīja, ka ieradīsies pie mums uz Sniegbaltītes Ziemassvētku eglīti. Tāpēc skolā sākās liela rosība, gaidot Ziemassvētkus - tika izrotāta skola un klases, darbojās Ziemassvētku pasts, ceptas piparkūkas, gatavotas dziesmiņas, dejas, maskas un dzejolīši. Kad ilgi gaidīta diena bija klāt, bērni saposušies pie eglītes gaidīja svētku brīnumu. Brīnumi notika - uz eglīti ieradās Sniegbaltīte ar Rūķīšiem un visu gaidītais Ziemassvētku vecītis. Bērni tik gaidītajiem ciemiņiem rādīja, ko pa gadu ir mācījušies - dramatiskā pulciņa bērni bija sagatavojuši uzvedumu pēc I.Zanderes grāmatas "Līze Analīze", skolas ansambļa bērni visus priecēja ar skanīgām dziesmām, pirmsskolas un sākumskolas bērni kopā ar Lāci visus aizrāva dejas ritmos, lielāko klašu skolēni gan dziedāja, gan skandēja Ziemassvētku dzejoļus.

Lasīt tālāk...

 

TIPS pirmsskolas bērni apmeklē labdarības pasākumu Rīgā

Pēc Bērnu Bāreņu fonda uzaicinājuma, 21. decembrī Tilžas internātpamatskolas pirmsskolas grupiņas 12 bērni un viņu audzinātājas devās uz Rīgu. Tur Skonto hallē norisinājās labdarības gadatirgus "Ziemassvētki Mandarīnu zemē". Pasākumā valdīja īsta Ziemassvētku pasakas atmosfēra un īsti svētki ar mandarīnu garšu. Notika liels Brīnumzemes gadatirgus ar lieliskām dāvanām zem eglītes, saldumiem, gardumiem svētku galdam. Bērni izpriecājās piepūšamajās atrakcijās, zālē priecēja animatori - iemīļoti multfilmu un pasaku varoņi – Smurfini, Šreki, fejas un citi. Arī dāvaniņas bērniem pasniedza Salatētis, Sniegbaltīte un Sniegpārsliņas.

Lasīt tālāk...

 

TIPS skolu apmeklē Balvu Jauniešu centra Skaistumkopšanas pulciņa meitenes

Ziemassvētku laikā kādā pēcpusdienā Tilžas internātpamatskolā ieradās Balvu Jauniešu centra Skaistumkopšanas pulciņa vadītāja Inta Ozola ar savām meitenēm. Skolas mazā zālīte pārtapa par skaistumkopšanas salonu, kur ikviens varēja klausīties noderīgus padomus, un piedalīties sejas sakopšanā, ko sniedza I.Ozola un viņas jaunās palīdzes. Viss notika kā darbīgā skudru puznī, jo skaistumkopšanas tūrē gribētāju bija daudz. Kādai tika likts viegls sejas grims, kādam tika nopūderēta seja, vēl citam tika veikta roku masāža ar smaržīgiem kremiem un skrubi. Pasākuma noslēgumā I.Ozola pasniedza dāvaniņas no "Oriflame" meitenēm, kas piedalījās pasākumā kā modeles. Paldies par šo jauko pasākumu skolas sociālajai pedagoģei I. Semjonovai, kas to noorganizēja un Balvu Jauniešu centra vadītājai O.Losevai un I.Ozolai un pulciņa meitenēm par atsaucību! Gaidīsim arī turpmāk vēl kādu skaistumkopšanas pasākuma tūri!

Lasīt tālāk...

 

TIPS skolēni apciemo pensionētos skolotājus

Skolas eglītes dienas pēcpusdienā neliels pulciņš skolēnu kopā ar skolotaju M.Timoškāni pārtapa par rūķiem un devās ciemos pie pensionētajiem skolotājiem. Bērni skolotājiem sniedza nelielu apsveikuma koncertiņu, apdāvināja ar mazām dāvaniņām un pašgatavotiem apsveikumiem. Rūķi pabija ciemos pie bijušās skolotājas R. Ķirsones, V. Masales, bijušā skolas direktora P. Ārmaņa. Pats galvenais šajā klusajā laikā ir izdarīt kādu labu sirdsdarbiņu, ko skolēni arī centās darīt, sniegt savu mīlestību, sarunas un vienkārši kopā būšanu. Arī tie skolotāji, kuri vairs nedzīvo Tilžā, netika aizmirsti, viņiem skolēni arī bija sagatavojuši apsveikumus un mazas parsteiguma dāvaniņas.

Lasīt tālāk...

 

Sveicam svētkos!

 
Vairāk rakstu...