Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads Aktualitātes

Sākusies asfalta ieklāšana Brīvības ielas posmā

Šodien, projekta „Brīvības ielas rekonstrukcija no Balvu pilsētas administratīvās robežas līdz Šķērsielai pie parka” Nr.3DP/3.6.2.1.0/13/IPIA/VRAA/001 ietvaros, ir uzsākta asfaltbetona ieklāšana Brīvības ielā sākot no šķērsielas pie pilsētas parka virzienā uz Pilsoņu ielu.
Satiksme šajā posmā joprojām ir slēgta.


 

 

16.augusts - Balvu novada svētki

Plkst.11.30 Svētbrīdis un Tautas pūtēju orķestra „Balvi” garīgās mūzikas koncerts Balvu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā.
Plkst.13.00 Novada bērnu, jauniešu koncerts „Bērnības sapnī, kur saules tik daudz” Balvu pilsētas parka estrādē.
Plkst. 14.30 „Lauki iebrauc pilsētā” laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra
- Orķestropēds jeb Braucošās klavieres ar profesionāliem mūziķiem
- Konkursa „Sakoptākais īpašums 2014” uzvarētāju apbalvošana.

Lasīt tālāk...

 

Balvu pilsētā rekonstruē ielas

Šodien, 30.jūlijā ir uzsākta asfaltbetona ieklāšana ceļa Gobusala -Guznava rekonstruējamā posmā.
Ceļa posms tiek rekonstruēts projekta „Brīvības ielas posma rekonstrukcija no Balvu pilsētas administratīvās robežas līdz Šķērsielai pie parka”, Nr.3DP/3.6.2.1.0/13/IPIA/VRAA/001/015 ietvaros.
Tuvākajā laikā tiks uzsākta arī Liepu ielas posma rekonstrukcija no Tehnikas ielas krustojuma uz pilsētas pusi.

 

Lauku labumu tirdziņš Balvos

Aicinām ikvienu apmeklēt kārtējo lauku labumu tirdziņu 9.augustā laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra (Brīvības iela 61), lai iegādātos dažādus lauku labumus, amatniecības izstrādājumus un ekoproduktus no vietējiem amatniekiem un zemniekiem!

Piedalīties aicinām zemniekus, amatniekus un mājražotājus ar vietējā ražojuma produkciju! Iepriekšēja pieteikšanās dalībai tirdziņā obligāta (līdz 7.augustam!) - Ziemeļlatgales Biznesa centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot 28384328, 29110896; Tūrisma informācijas centrā: rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot 29272948! Īpaši gaidām Balvu un tuvāko kaimiņu novadu zemniekus, mājražotājus, amatniekus ar savu ražoto preci, sezonas augļu un dārzeņu tirgotājus!

Lasīt tālāk...

 

Balvu ezerā pirmo reizi noticis Baltijas čempionāts ūdens motocikliem

26.jūlijā Balvu ezerā pirmo reizi Latgales reģionā un Balvu novadā norisinājās Baltijas valstu čempionāta I posms un Latvijas čempionāta ūdensmotocikliem 4.posms, kurā piedalījās kopumā vairāk nekā 40 braucēji ne tikai no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, bet arī no Krievijas un Polijas un sadalīja godalgotās vietas 11 klasēs.

Galerija

 

Balvu novada Domes ārkārtas sēde

Balvu novada Domes ārkārtas sēde notiks 2014.gada 29.jūlijā, plkst.10.00. Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 (3.stāvā, Sēžu zālē)

Darba kārtībā:

1. Par Birutas Vizules iecelšanu Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas direktora amatā. (ziņo I.Kaļva)

2. Par Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas direktora mēneša darba algas noteikšanu. (ziņo I.Kaļva)

3. Par grozījumiem Balvu novada Pastāvīgās iepirkumu komisijas nolikumā. (ziņo I.Puriņa – Eglīte)

4. Par ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma daļas piešķiršanu un atvaļinājuma pabalsta izmaksu Balvu novada pašvaldības izpilddirektorei Intai Kaļvai. (ziņo I.Ločmele)

5. Par dalību Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātā konkursā „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai” un līdzfinansējuma nodrošināšanu projektam” Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai Tilžas internātpamatskolā”. (ziņo A.Vrubļevskis)

6. Par dalību Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātā konkursā „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai” un līdzfinansējuma nodrošināšanu projektam ”Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai Balvu bērnu un jauniešu centrā”. (ziņo A.Vrubļevskis)

Pēdējās izmaiņas (Pirmdiena, 28 jūlijs 2014 17:43)

 

Informācija par Āfrikas cūku mēra infekcijas dezinfekcijas līdzekļiem

Lai novērstu Āfrikas cūku mēra (ĀCM) vīrusa tālāku izplatību Latvijā, bet jo īpaši karantīnas aizsardzības un uzraudzības teritorijās, kā arī noteiktajā karantīnas inficētajā un riska teritorijā, cūku novietņu īpašniekiem, uzņēmumiem un medniekiem, jāveic noteiktie biodrošības pasākumi, kuru vidū vieni no svarīgākajiem – dezinfekcijas pasākumi.
Pēc PVD rīcībā esošās informācijas uz šo brīdi ĀCM piemērotākos dezinfekcijas līdzekļus var iegādāties lielākajās veterināro zāļu lieltirgotavās.

Lasīt tālāk...

 

Optiskā tīkla piekļuves punkti

VAS „Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (LVRTC) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu īsteno projektu „Nākamās paaudzes elektronisko sakaru tīklu attīstība lauku reģionos”, kurš tiek realizēts, lai Latvijas Republikas attālinātās lauku teritorijas attīstītu nākamās paaudzes telekomunikāciju tiklus (NGN), kā arī sasniegtu stratēģijā gudrai, ilgtspējīgai un integrējošai izaugsmei “Eiropa 2020” un Digitālajā programmā Eiropai nospraustos mērķus - līdz 2020.gadam nodrošināt jebkuram Eiropas Savienības (ES) iedzīvotajam iespēju saņemt interneta pieslēgumu ar lejupielādes ātrumu virs 30 Mbit/s un ka vismaz 50 % no ES mājsaimniecībām abonē interneta pieslēgumu ar lejupielādes ātrumu vairāk nekā 100 Mbit/s.

Lasīt tālāk...