Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads Aktualitātes

Balvos tiksies Latvijas muižu ļaudis

Ik gadu Latvijas piļu un muižas asociācijas biedri un interesenti tiekas īpašā "Muižnieku turnīrā", kurš katru reizi notiek citā vietā. Šogad par turnīra norises vietu ir izvēlēta Balvu muiža, kur 21.augustā tās apkārtnē pulcēsies vairāk nekā 150 dalībnieki, lai sportiskā un jautrā gaisotnē pavadītu dienu.
Muižnieku turnīrs sāksies ar atklāšanas ceremoniju plkst. 11.00, kam sekos galmu prezentācijas. Savukārt ap plkst.12.30 sāksies dažādas sportiskas un jautras aktivitātes Balvu muižas teritorijā, parkā un Lāča dārzā. Šogad turnīra dalībnieki sacentīsies zābaka mešanā, siera rituļa velšanā, „muižkunga” glābšanā un citās interesantās stafetēs.
Paralēli sportiskajām aktivitātēm dienas gaitā būs iespēja baudīt „Muižnieku turnīra” gaisotni āra kafejnīcā, piedalīties ekskursijās pa Balvu pilsētu, vizināties ar zirgiem, laivām, kā arī ar plostu „Vilnītis” izbraukt pa Balvu ezeru. Turnīrs noslēgsies ar apbalvošanu un balli turnīra dalībniekiem.
 

 

Norisinājies Latvijas Minifutbola čempionāta MĪTAVA OPEN 2014 Balvu atlases posms

Balvu novada svētku laikā, 16.augustā, norisinājās Latvijas Minifutbola čempionāts MĪTAVA OPEN 2014 Balvu atlases posms, kurā piedalījās 16 komandas.
Kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja SPORTIMA-SFS (Rīga), 2.vietu ZVERI/ARIOLS (Ludza) un 3.vietu JFK “SASKAŅA” (Rīga).

Lasīt tālāk...

 

Starptautiskais amatnieku tirdziņš Balvos

Aicinām 23.augustā apmeklēt Starptautisko amatnieku tirdziņu laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra, kur varēsiet iegādāties gan dažādus gardumus vēdera priekam, gan košas un praktiskas lietas sev vai mājai!

 

Atzīmēti jau piektie Balvu novada svētki

„Balvu novads ir mazs stikliņš lielajā Latvijas kartes mozaīkā, tomēr mēs esam īpaši un bagāti ar saviem lieliskajiem cilvēkiem, darba darītājiem, māksliniekiem,” ar šādiem Balvu novada Domes priekšsēdētāja Andra Kazinovska vārdiem, svētbrīdi un brīnišķīgu Tautas pūtēju orķestra „Balvi” garīgās mūzikas koncertu Balvu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā aizvadītājā sestdienā iesākās Balvu novada svētki.
Balvu pilsētas parkā līdz pat vakaram notika amatnieku tirgus, kur savu preci piedāvāja gan rokdarbnieki, gan pārtikas ražotāji, gan koka izstrādājumu ražotāji un citi. Paralēli tirgus lustēm parkā notika vairāki koncerti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Lasīt tālāk...

 

Pasniegs Atzinības rakstus

Balvu novada svētkos, 16.augustā, Balvu novada Domes Atzinības raksts tiks pasniegts:

Pēdējās izmaiņas (Ceturtdiena, 14 augusts 2014 14:34)

Lasīt tālāk...

 

Nāc un piedalies Balvu novada svētkos!

Jau 16.augustā tiks svinēti Balvu novada svētki. Dienas gaitā paredzēta plaša pasākumu programma:

Lasīt tālāk...

 

Balvu novada vēlēšanu komisijas paziņojums par iecirkņu komisiju izveidošanu 12.Saeimas vēlēšanām

2014.gada 5.augusta Balvu novada vēlēšanu komisijas sēdē tika nolemts:

Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas instrukciju „Vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošana republikas pilsētās un novados”, noteikt iecirkņa komisijas locekļu kandidātu pieteikšanās termiņu: no 2014.gada 14.augusta līdz 2014.gada 25.augustam plkst.17.00

Lasīt tālāk...

 

Balvu pūtēju orķestris koncertē Cēsīs

Pēc arhibīskapa Jāņa Vanaga uzaicinājuma Tautas pūtēju orķestris „Balvi” 2.augustā piedalījās „Baznīcās dienās 2014”, kur Cēsīs Sv. Jāņa baznīcā sniedza garīgās mūzikas koncertus un Cēsu pils parka estrādē piedalījās arī noslēguma dievkalpojumā.

Lasīt tālāk...